Anđeli

Anđeli, Aura, Channeling, Svetlosno telo, Vibracija tela, "Neobjašnjive" pojave, Slučajnost, Znakovi, Borjevi, Imena i njihovo značenje i uticaj

"Malo" znači da ove pojave nisu obavezno nešto što je neobjašnjivo, nego samo da moramo pomalo da naslućujemo kako funkcionišu
Post Reply
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Anđeli

Post by Naly Younis »

Prije par godina, dok još nisam poznavala kvantne zakone, na jednom od mojih foto izleta, fotografirala sam slapove. Kada sam stavila slike na laptop, ugledala sam u desnom gornjem kutu, neobičnu sjenu u obliku dijela lica sa jednim okom i crvenim šiškama na čelu. To je ova slika.
Image

Negdje sam pročitala da naši anđeli čuvari izgledaju kao mi(u mlađim danima).
Prije nekoliko dana, čitala sam jedan članak o anđelima. Zastala sam i ispružila lijevu ruku u lijevu stranu, okrenula sam se prema toj ruci i rekla "Anđele moj, molim te, dodirni me".... Tada sam, uistinu, osjetila dodir po lijevoj nozi koja je izvirivila ispod kućnog ogrtača. Bio je to jedan nježni i topli dodir od gležnja do malo iznad koljena. Poslije sam razmišljala...zašto baš po nozi!? Onda sam se sjetila. Da sam osjetila dodor po ruci, kao što sam i tražila, možda bih pomislia da umišljam. Ovako je bilo neočekivano a stvarno.
Voljela bih čuti vaša iskustva na tu temu..... :D Image
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
Mina u Sreci
Posts: 124
Joined: 22 Aug 2012, 21:37
Location: U sreci
Contact:

Re: Anđeli

Post by Mina u Sreci »

Ooo..divna tema. U mojoj familiji su andjeli nesto sasvim normalno i deo svakodnevnice. To je nas pomocni tim. Svako (pa i moj mali sin) zna kako mu se andjeo zove i kako da komunicira sa njim. Par puta sam namerno isla u nesto dublja opustena stanja, bas sa zeljom da dozivim andjela malo jace nego u normalnom budnom stanju. Prvi put smo se uhvatili za ruke, pogledali u lice, prosetali zajedno. Drugi put sam pored susreta dobila na poklon par vizija za moj aktuelni projekat.
Inace, u svakodnevnici je normalno da neko u familiji kaze "ne znam, pitaj tvog andjela sta ti kaze na to" ili "meni moj andjeo daje predlog da uradim to i to...sta ti mislis o tome".
ja sam svesna toga, da ovo nije bas "normalno" u vecini familija i drago mi je sto sve vise ljudi upoznaje svoje andjele.

Najsladje mi je kad gledam mog sina kako se igra sa svojim andjelom, sklapaju lego kockice, crtaju, kupaju se. Ili kad parkiram kola, sin mi kaze da ostavim mesta sa strane, da i njegov andjeo moze da se uparkira...preslatko :)
User avatar
tasa
Posts: 37
Joined: 19 Aug 2012, 22:15

Re: Anđeli

Post by tasa »

ovo je nesto najlepse sto sam citala Mina!!!!!!!!!!! Ajde da malo razradimo temu i objasnite kako komunicirati sa svojim andjelom!!
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Anđeli

Post by jelena »

Jako lepa tema,ja verujem da svaki čovek ima svog anđela čuvara ili duhovnog vodića i da treba naučiti kako komunicirati sa njima.
Pogledajte kako je to naučila Zdenka Andrijić evo ga link:
http://www.youtube.com/watch?v=sKJtjv3C ... ure=relmfu


Ja sam imala jedno iskustvo; jedno veče bila sam jako potresena dok sam lagano tonila u san molila sam Boga da mi pomogne i da snage da izdržim (ponavljajući svoju afirmaciju da se smirim)ušla sam u stanje između sna i jave(telo mi je bilo oduzeto ali sam bila svesna ) i osetila prisustvo nekoga u svojoj sobi i onda sam jasno čula glas kao izgovara moje ime sa toliko ljubavi da mi je istog trena bilo jasno da nisam sama da imam nekoga ko je stalno sa mnom i ko me čuva, puno ljubavi i smirenja sam osetila oko dvoga srca. A boja glasa je tako lepa nije ni muški ni ženski glas nemogu to opisati, ma prekrasno.Od tada kad god mi je bilo teško samo bi se prisetila tog glasa i odmah mi je bilo bolje osetim toplinu oko srca kao da je neko stavio ruku na moja prsa i bol bih odmah nestao.
ZNAM DA JE ANĐEO STALNO SA MNOM I HVALA MU NA TOLIKOJ LJUBAVI...
Danijela
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: Anđeli

Post by Naly Younis »

Hvala vam što ste se odazvali na ovu temu. Image
Ja mislim da oko nas ima više vrsta anđela. Ovu priču sam jednom opisala na stranici ratnika na facebooku:
Internetskim marketingom prikačila mi se web stranica koja promovira program za online kockanje kojim se sigurno postižu dobici. Tako se promovira a ustvari je marketing za kockanje. Skinula sam taj program na laptop ali se još nisam registrirala. Razmišljala sam hoću li ili neću. Navečer, pred spavanje sam o tome razmišljala i u mislima pozvala svog duhovnog vodiča da me uputi što da radim. Odjednom sam kao u snu vidjela jedno muško lice, vrlo autoritativno i strogo. Rekao mi je vrlo strogo: "Ne kockaj se!" Sutradan sam ipak odlučila potražiti neke komentare i iskustva drugih na netu u vezi tog programa. Svi komentari su bili žalovanje za izgubljenim novcima.... :D
Tako sam deinstalirala program i zahvalila se mom duhovnom vodiču. Ali on uopće ne liči na ovo lijepo lice sa moje fotografije jer to je žensko oko na slici....Zato mislim da oko nas ima više vrsta anđela koji nam pomažu samo ako to želimo.
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Anđeli

Post by jelena »

Mislim da je to ista svest ali pošto mi nemožemo zamisliti kako ona izgleda pa nam se u meditacijama,sanovima itd..javljaju u raznim oblicima onima koje mi možemo razumiti u datom trenutku ta Bića su ustvari toliko razigrana da se igraju i sa svojim oblicima,zavisno od toga šta nam želi pokazati (naučiti nas)
Danijela
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: Anđeli

Post by Naly Younis »

jelena wrote: Bića su ustvari toliko razigrana da se igraju i sa svojim oblicima,zavisno od toga šta nam želi pokazati (naučiti nas)

Sjetila sam se iz knjige "Putovanje duša" jedna je pacijentica rekla da su duše između života razigrane i da stvaraju rosu, vjetar i ostele prirodne pojave u svojoj igri.... :D ali to nisu anđeli..
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Anđeli

Post by jelena »

Kad smo kod anđela ne mogu biti da ne spomenem jednog ljudskog anđela NIKOLU TESLU.Čitala sam njegov poslednji interviju gdje je izjavio da je prekinuo sa izradom nekih izumima jer ljudi u to vreme nisu bili spremni za njih, jednostavno nisu duhovno dorasli i da će doći vreme kada će se desiti skok u evoluciji čovečanstva.Znači predvideo je ove sadašnje događaje.Rekao je da će se to desiti kao kada udariš dlanom od dlan.
Baš je bio veliki čovek toliko ispred svih i da ga i danas mnogi ne razumiju...
Danijela
User avatar
Mina u Sreci
Posts: 124
Joined: 22 Aug 2012, 21:37
Location: U sreci
Contact:

Re: Anđeli

Post by Mina u Sreci »

Andjeli nemaju oblik i izgled, oni su energija. Bozanstvena energija.

Ljudi su u stanju da obradjuju informacije samo kroz pet cula: Vid, sluh, dodir, miris, ukus.
Nase sesto culo je naravno culo za energiju, vibraciju...i svaku vibraciju koju osetimo, prevodimo na ovih pet cula.

Ono sto je meni pomoglo u komunikaciji sa citavim tim "nevidljivim" svetom je da sam prestala da je prevodim u pet cula vec sam pocela da samo prepoznajem razne energije. Energija andjela, vodica, mojih baka, deka, ...svako bice ima svoju posebnu, prepoznatljivu "frenkvenciju". Ta frekvencija je "pozivni broj" tog bica. Kad se fokusiram na taj pozivni broj, ja time privlacim to bice i ono stupa u kontakt sa mnom. Kroz moje sesto culo.

Naravno, kad prepoznam tu energiju, ja onda prevodim u mojih pet cula, da bi komunikacija za mene, kao coveka dobila smisao...ali ja znam da su te slike, reci, mirisi...samo MOJ prevod energije u svet materije :)

nadam se da sam vam pomogla
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Anđeli

Post by jelena »

Da sada mi je puno jasnije,slično je objadnila i Ester svoju komunikaciju sa Abrahamom rekla je da je sve vibracija(frekvencija) i da ona tu vibraciju,prepoznaje i prevodi u reči koje su nama razumljive da je sve vibracija.
Danijela
Post Reply