Kako se riješiti bivšeg partnera koji me stalno tlači?

Odnos, komunikacija, interakcija sa ljudima oko nas. Kako, šta, zašto? Mame, tate, braće, sestre, prijatelji, poznanici, partnerke, partneri, žene, muževi, kolege...
Post Reply
manuela512600
Posts: 2
Joined: 14 Sep 2012, 19:21

Kako se riješiti bivšeg partnera koji me stalno tlači?

Post by manuela512600 »

Moj bivši partner i ja bili smo 6 mj. u "vezi" u kojoj sam se davala samo ja, on je glumio stranca. Prevario me, pa je dobio drugu šansu, pa je onda pak rekao da nije za vezu, i svašta nešto. Ja sam to okončala, jer nisam htjela takav život za sebe, htjela sam i hoću bit sretna "ma po koju cijenu". Prvo mi je bilo teško ne razmišljati o njemu, ali sam nakon nekog vremena u potpunosti očistila svoje misli od njega. Sada mi se odjenom počeo javljati i tlačiti me, govoriti da me voli i raznorazne gluposti. Kao da je shvatio da me izgubio. Ja ne želim ništa više s njim ni od njega. Dragi Ratnici Svetlosti, pomoć, šta da radim. :S
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: Kako se riješiti bivšeg partnera koji me stalno tlači?

Post by Naly Younis »

@manuela512600, ti si izgleda previše razmišljala o njemu. :) Ako ga ne želiš, nemoj o njemu niti razmišljati...
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Kako se riješiti bivšeg partnera koji me stalno tlači?

Post by jelena »

Ako si stvarno odlučila da neželiš ništa sa njim,prekini sve veze sa njim,ne javljaj mu se na tel..itd.A kad mislim sve veze pod tim podrazumevam da uopšte ne razmišljaš o njem (znam da je to teško)ali kad god ga se setiš budi toga svesna i prekini unutrašnji dijalog (nemoj se bojati da će doći da će zvati,sačekivati te itd..)tako ćeš promeniti svoju vibraciju i nećeš ga vezivati za sebe i on će jednostavno prestati.Jednostavno trebaš mu u sebi oprostiti i otpustiti ga.
Recimo..zamisli ga pred sobom i reci "pokušali smo zajedno nije nam išlo, opraštam ti i otpuštam te, naučili smo lekcije koje smo trebali naučiti i sad ja idem na svoju stranu a ti na svoju".
Nije nužno da mu to kažeš u lica već da,to stvarno osećaš.
Recimo imala sam jednu prijateljicu koja nikako nije mogla da izađe iz neke veze.I kroz samoispitivanje i osećaje shvatila je da joj je to u neku ruku i imponovalo te ga je jednostavno njena vibracija privlačila,tako da je vraćanjem vere u sebe podigla svoju vibraciju i on je jednostavno nestao iz njenog života.SRETNO...
Danijela
Post Reply