Šta trenutno ČITATE ?

Knjige, videi, filmovi, pesme, slike, citati, afirmacije, priče
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by jaspis »

Love takoder citam vise knjiga odjednom ;)
to je meni normalno
Ovisi sve o raspolozenju i dobu dana ;)
Pred spavanje neki roman, nesto laganini, preko dana nesto di bas trebam aktivno sudjelovat...
Fora je to al tesko je pohvatat sta sve citam, nekad se pogubim malo...
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by Monja »

Luiz Hej - Iskusite svoje dobro odmah! :bravo:
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
Krijesnica

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by Krijesnica »

David Icke - Najveća tajna
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by jaspis »

aa, odlicna knjiga Krijesnice... Prije mi je djelovala kao cisti sf ali mislim si ako je 10 % tocno uh....
Jedno sam vrijeme bas tim bila opterecena bas me to mucilo ali pustilo me kad sam malo razmislila o svemu tome jer sam zakljucila da cu se trudit da ja ne budem ovca a drugi nek se brinu za sebe...
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
Krijesnica

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by Krijesnica »

Odlična je knjiga, ali sam danas odustala od čitanja, previše mi je to informacija hahaha... Znam općenito o čemu Icke govori, pa radije slušam njegova predavanja, ovoliko detalja koliko ima u knjizi mi je sasvim nepotrebno. Doduše, imam još jednu njegovu, "Beskrajna ljubav jedina je istina", pa mislim da ću početi s tim, i sam naslov me jako privlači.

I da, stvarno zvuči kao neki dobar SF, ali kako sada stvari stoje, sve mi se više čini da i ono što pokazuju u američkim SF filmovima nije baš daleko od istine.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by DenVik »

Juče sam od Člana dobila na poklon "Moć podsvesti" Marfi J, evo čitam ga dok M spava, jer on želi da je pročita, a to znači-vreme je( hvala Zdenka što si moj prijatelj)
i isto juče na prvom predavanju Ratnika svetlosti bila je, kao dragi gost i hvala joj, dr Goga Kostić "U pravu si al baš me briga", to sam čitala noćas. Hvala Goga, baš ste mi se dopali, isijavate dobre vibracije i knjiga mi je došla , naravno, u pravo vreme. Sve to negde osećaš i znaš, ali treba imati ovu knjigu.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by leci »

Draga Den Vik, i ja sam od jutros počela da čitam knjigu Goge Kostić, koju mi je juče poklonila. Da, Goga je veoma inspirativna i nadahnjujuća. Veoma mi se sviđa kako je započela knjigu, baš onim kako ljudi obično ne bih reagovali i upravo ta različitost koju sama živi se vidi odmah na početku, a to je puno razumevanja, topline i ljubavi.
Zahvalna sam joj što je bila na prvom okupljanju Ratnika Svetlosti. Ma žena je svetlo!
Image
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by jaspis »

dobra noc svima ;)
Citam knjigu Energetski vitez autor je Andrej Pangos
Kopam po forumu i trazim temu sa audio knjigama da tamo ostavim link ali steka mi nesto pa ne mogu naci, zato cu ovdje kopirati link
https://jumbo.iskon.hr/download/10f6dc8 ... f6074f0462
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
John Work
Posts: 159
Joined: 09 Oct 2012, 17:29

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by John Work »

Zahvaljujući Miši, koji mi je poslao materijal, čitam tj. primenjujem uputstva iz knjige.

Grigori Grabovoi: Obnavljanje covecjeg organizma koncentracijom na brojeve.

To je u stvari knjiga u kojoj se nalazi spisak bolesti i odgovarajući 7,8 ili 9 cifarski brojevi uz svaku bolest na koje se treba koncentrisati i na taj način dolazi do izlečenja.

Duga knjiga je

Arkadij Petrov : Spasi sebe.
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by jaspis »

John koliko dugo to citas? primjecujes li nekakve promjene?
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
Post Reply