Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

hoćemo videeeeeeeeeeeeeoooooooooooooooooo :D :veselica: video na videlo, da , daaaa :D
ps.zaboravila da ste danas imali predavanje, ali čim sam ušla na forum, osetim talas te posebno lepe energijeeeee, jaiiiiii :veselica: :D večeras ćete biti fluorescenti u mraku :D
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Vina »

Hehehe biće video biće :d :d
Pozdrav i za JWork-a hvala ti što si došao!!!!!!!! <3 <3 <3
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
John Work
Posts: 159
Joined: 09 Oct 2012, 17:29

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by John Work »

Molim, hvala i Leci, Pozitivi, Ivanu i tebi, što ste podelili sa nama vaša iskustva super ste bili.

I ovo predavanje će mi pomoći da primenjujem sve to o čemu ste pričali (a što ja vrlo često previdim), jer kao što Ivan reče ne treba stati nikada sa afirmacijama a pogotovo ne ako ste prestali pre nego što ste počeli (ovo ja konstatujem), kao što sa mnom bude slučaj.

pa shodno tome i sa tim pozitivinim ogledalom :lol: ću da nastavim.

I od forumaša (osim gore pomenutih) upoznao sam Milu, i sve što je Vina rekla potvrđujem i dodajem da sam prilikom upoznavanja sa svima vama osetio vašu dečiju razdraganost i radost i voleo bih kad porastem :mig: da budem Ja, ali kao Vi u ispoljavanju svojih osećanja. :drugari:

Pozdrav i za sve ostale prisutne, vidimo se opet nadam se i sledeći put, ili se čujemo ovde na forumu kad svratite. :zdravica:
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Mila »

Videi, tekstovi, forum, sve je to extra, ali druzenje uzivo je ipak druzenje uzivo. Ja bih najradije dolazila na svako predavanje :veselica: . Danas sam upoznala Vinu, Ivana i Leci. Uzivo izgledate jos mladje i sladje :ludiranje: . Vina je kao umiljata maca, prosto ti milina da je gledas i slusas. Svaka cast na koncentraciji, mene kada prekinu u prici nemam pojma gde sam stala, Vina nema tih problema :-). Ivan smiren, spokojan i kao sto vec rekoste uvek na repertoaru ima pravu upadicu za tu situaciju. Samo bre mnogo je opasan kada stopuje vreme za izlaganje, pravi direktor :-P. Leci se u ocima vidi mudrost. Cim sam je ugledala stekla sam utisak da zna nesto sto nije ovozemaljsko, da zna ono NESTO. A prava uciteljica, ima taj stav :-). Pozitiva ko Pozitiva, konstantno ukljucena u struju, ovaj, htedoh reci na pozitivnu energiju :-). Kada se nasmeje celu prostoriju ozari. Dobar ste mi tim, divno ukomponovana melodija :veselica: .

Eto, rekoh vam sta mi lezi na srcu :-). Pozdrav i za Jony Work-a, skroz mi je simpa tvoja ideja za nik :-). Pozdrav i profi geografije kome na zalost nisam ni cula ime, kao i svima ostalima koji su prisustvovali :-).
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Veceras sam prosla pored ovog auta i zaljubila se...

http://www.ford.rs/library/2c/88/26/85/ ... 2f_567x320

Ford fiesta
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

Image
ozelenio nam kafic
dobro jutro
hvala na divnim recima mila, John :zdravica: :drugari: :ruzha:
clanice uzivaj u novom autu :mig: :veselica:
i zaljubljenosti :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Dobro jutro, dobar dan.
Volim ovakva jutra, pijem kavicu na terasi, u Bgdu smo, juče smo proveli po podne sa Članom( najke mi, jedva sam je odgovorila da vas ne zivka dok ste na predavanju, imala je nešto, kaže, da pita a meni je palo na pamet da "samo" proverim da li ste isključili telefone :mrgreen: )
Slažem se sa Milom, zreli smo za susrete uživo i da idemo stepenik više. Oseća se to.
Na forumu se oseća da je leto, skita se, niko ništa ne čita :D , niko ne primenjuje nove tehnike, svima mozak na odmoru( što je uostalom poenta ZP, samo tako nastavite, na pravom ste putu :veselica: )
Meni je laptop još na servisu, novi( veći) telefon mi još nije stigao-kažu: tehnički problemi(ma nemoj, :trazhi: mada prihvatiš kako jeste i to je to) a sa tabletom sam se posvađala, pomirićemo se oko 1-og avgusta, stiže mi drugačiji malo iz Nemačke.
Zato mene nema, ali zato je Žika tu. Volim, bre, Žiko tvoje tekstove( i nisam sekunda sumnjala u tvoj oporavak, i u tome je isto poenta, nas par iste energije misli o istom ishodu i to je to, ljudi, to je poenta što sam ja u ovoj priči)

I hoću, bre, te slike sa predavanja juče?? Ok, biće video, ali fotke, znate sa strelicama ovo je Mila, pa njen br.telefona, horosokopski znak, ulica i br, pa Johni boy, br.tel, visina , težina, konfekcijski broj, br. cipela baš i ne mora :veselica: i tako redom. Hvala, unapred zhvalna , večno vaša D.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

http://www.youtube.com/user/ZakonPrivlacnosti
Vinin video..

tek sad sam ga videla... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Vina »

hehehehe Jes Članica je 'cimnula' usred Ivanovog predavanja, tako da smo svi osetili taj signal pozitivne energije :D Članice, bili ste sa nama svi <3 <3 <3
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Vina »

Hvala Mili na fotkanju, profi nema šta!
:ruzha: :ruzha: :ruzha:
stavila sam fotke na fejs :)
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
Post Reply