Meditacija

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
Post Reply
User avatar
Ametyst
Posts: 40
Joined: 20 Aug 2012, 18:24
Contact:

Re: Meditacija

Post by Ametyst »

Naly Younis wrote:@Ametyst, hvala i tebi za link,, radosna sam ako ti je moja prica pomogla a to sa prstima sam citala u knjizi Silve metoda kontrola uma. Ako tko zeli e-knjigu recite pa cu vam je poslati.
Možeš meni poslati. :D
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Meditacija

Post by leci »

Naly Younis wrote:Jeste li ikada probali meditaciju uz afirmacije i vizualizaciju zajedno?
Hvala ti što si toliko otvoreno i iskreno govoriš svoje iskustvo. I ja ću isprobati tvoju tehniku,možda i moje srce zaigra.

Image
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: Meditacija

Post by Naly Younis »

:)))))) Hvala Vama svim što ste tu......
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: Meditacija

Post by Naly Younis »

Ametyst wrote:
Naly Younis wrote:@Ametyst, hvala i tebi za link,, radosna sam ako ti je moja prica pomogla a to sa prstima sam citala u knjizi Silve metoda kontrola uma. Ako tko zeli e-knjigu recite pa cu vam je poslati.
Možeš meni poslati. :D

Molim te tvoj mail.... Knjiga mi je na kompjuteru a ne vidim ovdje da imam tu mogućnost....
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
Ametyst
Posts: 40
Joined: 20 Aug 2012, 18:24
Contact:

Re: Meditacija

Post by Ametyst »

Moj mail je [email protected]
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Meditacija

Post by Zika »

Evo vam link za e-knjigu SILVA METOD KONTROLE UMA.
ustvari evo vam link za moj Publik Folder koji je na mom kompjuteru, preko Drop Box (Cloud/oblak) gde imamnekoliko knjiga

https://www.dropbox.com/sh/4poh9xrbaeem077/-Ax-Xr-GLY

gde mozete, pored knjiga naci i sve ostalo sto imam tamo i mozete skinuti sta zelite. Vecina je na nasem jeziku.

Ako imate komentar, primedbe ili sugestije rado cu ih primiti. Link sam isprobao i radi a ako naidjete na problem obavestite me.
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Meditacija

Post by jelena »

ja priznajem imam mali strah od meditacije bojim se da necu nesto uraditi kako treba da cu dobiti kontra efekat pa ako mi neko moze objasniti kako da se naj jednostavnije opustim
Danijela
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Meditacija

Post by Zika »

Dacu vam link za jednu kratku i jednstavnu meditaciju koju ja vodim. Sema je priprema - poziv -tisina.
ovo je link
https://dl.dropbox.com/u/7705988/kratka ... iv_MP3.wma
Last edited by Zika on 03 Oct 2012, 06:49, edited 1 time in total.
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Meditacija

Post by jelena »

hvala vam za link pokusacu.Hvala vam puno na pomoci jako mi je vazno da imam nekoga od koga mogu dobiti savjete.Drago mi je sto sam vas nasla i hvala vam puno na ovom forumu.
Danijela
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: Meditacija

Post by Naly Younis »

Naišla sam na netu na ovu knjigu, ako nekog zanima...uživajte..
http://www.yu-budizam.com/knjige/pdf/Gunaratana.pdf
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
Post Reply