Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
zelenažaba
Posts: 28
Joined: 15 Jul 2013, 08:49

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by zelenažaba »

Evo mene opet!!!
http://www.youtube.com/watch?v=wlq0lYB3 ... ppbdf-qtGU


I SAY JUMP!!!!

pravi način da se nastavi dan, bez obzira na vrućinu, obim posla/dužinu odmaranja.....
kafica..muzika...na desktopu neki lepi pejzaž ( havaji,bahami, Tatooine...)...i dan protiče sasvim lepo!
a popodne odlazak svome domu, uz ručak, kaficu i hladno piće sa voljenom osobom... i ide ovo vrelo leto!!!
:veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by DenVik »

ZelenaŽabo, fala na Van halenu.
Članu na tome što nas je sve pogrešno razumela, Jaspis, nije tačno ništa što je rekla, moraš sve čitati ispočetka, od prve strane :veselica:
ja bežim, polako sa posla, da ne budem sumnjiva, neću baš trčati, odsmo na Rzav...
Lj
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by jovanajovana10 »

:ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha: svimaaaaaa ! :)
Image
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by DenVik »

Tenkju Jo...evo tu sam...mozda mi i prija da popijem kafu sama.

Juce je bas bila fora sa onim video klipom VinaiIvan. Svi na forum.
Ja pomoslih neka frka, fajt, jeeee, neko desavanje.
Kad ono, oni se glupiraju i bas sam se ismejala.
I da, u pravu ste za sve, mislim na onaj deo kad napokon pocinjete da pricate u kameru :ludiranje:
( a i sta vas briga, kad vas neko davi, samo ga nama "uvalite" :mig: , mi cemo to :drugari: :zdravica: :djavo: )
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by jovanajovana10 »

ne pijes kafu sama ! tuuuu sam ! uja ! :))))

samo ne volim da se moje ime vidi online , zato sto mi je forum ukljucen po ceo dan dok bilo sta radim drugo , pa da ne pomislite ''Boze, gle ove lujke besposlicarke''

meni je drago kada bilo ko dodje , a ima nas puno sada pogotovo novih , ali mi je tako krivo kada prosto , nakon nekog vremena ljudi u sred svoje teme zbog koje su dosli nestanu. samo se tada ponadam iskreno da nisu odustali.
necu da imenujem ali znam par takvih imena koja su bila ovde , jos mi stoje pp kao neprocitane, nekE po vise meseci, neke nikada neko ne procita,po tome znam.
pomislim , mozda su videli ovde previse srecnih i nasmejanih lica za svoj ukus , mozda su pomislili da ovde niko nema 100 svojih nedoumica i problemcica u glavi bez obzira na svoju pozitivnost.
mada iako je tako , ne zameram , i ja sam pomislila slicno vise puta '' sta je sa ovim narodom? zar je njima sve ok? ma nista oni mene ne mogu da razumeju! samo se kikocu i govore mi da budem pozitivna i smirena. ma da! kako da ne! '' :D

i tako .... LEP DAN DANAS !
:* :* :**********
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by DenVik »

E, Jo, to si u pravu.
Jer ljudima su svoji problemi najveci na svetu...i smatraju te neprijateljem ukoliko ih kao ne razumes, ne daj bogi, da se nasmejes tom njihovom problemu.
Mogli bi da otvorimo temu " Kuknjava, ko najvise moze?"naricanje nad sopstvenom sudbinom :( . Ihahaj.
Tacno je da neki novopridosli dodju i nestanu , to samo potvrdjuje pravilo Zp =slicno se slicnom raduje.
Ukoliko ima neko ko vas nervira na ovom forumu, pa preskacete njegove postove, to znaci da od te osobe imate nesto vrlo vazno o sebi da procitate, tj.da naucite u ovom trenutku, vec za mesec dana ce vam ta osoba mozda biti najveci prijatelj.
Jos je bolje, naravno kad se vec kapirate sa nekim, to ne znaci da cete uvek imati misljenja podrske jedno drugog, ali to nije kraj druzenja, to je tek pocetak. ja licno volim kad se malo mimoidjemo, malo mi dosadno ono " Wau, bas si to lepo rekla" a u stvari se to ne misli nego smo kurtoazni.

Ali da se razumemo nesto, ogroman je napredak u zadnjih par meseci, svi smo zadnjih mesec dana prolazili kroz neke licne probleme iliti izazove iliti inicijacije.
Da vam kazem, ja sam samo jaca svaki put, posle toga, ja se ne kolebam ni sekunde da ja moja pozitivna misao 1000 puta jaca od ove manje pozitivne i da je sve u meni i da sam ja gospodar svog zivota i sveg desavanja unutar njega.
Dobila sam ovaj Zivot na poklon i ne nameravam da ga protracim.
Jo, hvala, ledena kafa mi je bas prijala sa tobom.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
srecica
Posts: 38
Joined: 11 Jan 2013, 22:40

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by srecica »

Jovaniceeee :D evo da ti odgovorim, ja spadam u one koju su postali malo aktivni na forumu :) ali nisam nestala, pratim vas ne kao pre svakodnevno, ali jednom u tri dana udjem sigurno :) to je zato sto sam upijala mesecima savete, citala tekstove i onda sam odlucila da se pokrenem sto postotno :) jedan dan pre par meseci sam sela i na papir stavila zelje za svaki segment u zivotu, napisala sta me cini neispunjenom i sta bih volela da izmenim..i to sam sve pocela da resavam..jedna od zelja je bila manje interneta vise setnje i provoda napolju :) pa eto otuda me i nema..citam vase postove ali nekako nikad da se ukljucim u neki razgovor :) daleko od toga da sam prestala sa zp, jaca sam nego ikad, radujem se vasem napretku, sto ste toliko slozni i jedva cekam septembar da se doselim u NS da posetim Vininu i Ivanovu radionicu :) pozdrav za tebe :*
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by najzad »

Ciao Jo, vidim spremila si vrlo interesantnu kaficu, obavezno je probam sutra, hehe nece se oladiti, za mene je prekasno ali te pozivam da krenemo zajedno na koncert (ja to sad biram, znas, u poverenju, ZALJUBLJENA SAM U ZIVOT pa mi prija ovaj Romanticni raj) Andre Rieu. Evo me danas sam u Toskani zaglavila i nikako mi nije dosta, milina jedna, perfekna je interakcija, uopste atmosfera, mene direkt vodi u vortex. Naravno svako se "pali na nesto drugo" Ako ti bas sad ne odgovara super je da mozes kad god ti je volja i moze da se pridruzi ko god hoce. Ljubim vas. :zdravica: :drugari: :D

http://www.youtube.com/watch?v=xxevg712Xec

http://www.youtube.com/watch?v=NNA3WVBCzkw

PS.evo po treci put unosim drugi deo koncerta, nadam se da ce sad da stima :veselica: pa da ide od pocetka
Last edited by najzad on 11 Aug 2013, 23:32, edited 3 times in total.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by jovanajovana10 »

DV i meni je zajednicka kafica bas prijala :)
gde ces lepse popodne kafica , uvece koncert sa najzad! kako divna muzika !:))) nema bolje !
najzad , tu smo mi negde, bar nam vizualizacija nije nepoznat pojam ... koja uzivancija , sve je lepse u drustvu :) <3

srecice , svi se radujemo sto ti je bolje nego ikada :drugari: i nemoj da mislis da smo zaboravili na to da si tu i da napredujes. mnogo je lepo sto si se javila jer tako podstices i druge i motivises. svi bismo sigurno voleli da cujemo o tvom uspehu , pisi kad god mozes da bismo se radovali zajedno :)))) i pisi kad hoces, ne slusaj ti mene , ni ja ne pisem kada sam na odmoru , pogotovo aktivnom odmoru ili kada ozbiljno radim nesto. ovo sto sam rekla vise se odnosilo na one koji su odustali, nizbogcega drugog nego zato sto mi je zao. kako mozes odustati od sebe ?! a to se vidi ko je odustao a ko nije.


izvinite ako sam previse iskrena , lezalo mi je to na srcu neko vreme.
:****
pijemo kaficu sutra :)
mozda ima jos neko ko nije odustao , da se javi :)
ne, ne provociram . samo se unapred radujem da ce neko da napise '' tu sam sta se frkisete. odlicno sam!''
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by sarah »

Dej ste svetlosni drugari :) Jo bravo za kockice ledene kafice :bravo: a i za motivaciju drugima :bravo:
Den i Ja sam se isto juče ismejala Vini i Ivanu ludi, svoji, pozitivni, iskreni....ma super :) I kontam da im dosta ljudi piše jer su začetnici jednog novog razmišljanja i pogleda... I ljudi to osete u njima, i imaju potrebu da saznaju šta je to...Ali super je što im kažete Eeeeej čekaj stani pa i mi smo sami napravili taj prvi korak od hiljadu milja bez Insatant pomoći i to je to :svekul:
Svi smo mi imali svoje momente, ali poenta je uvek u onom prevazilaženju sebe samih...i u Veri u sebe :D
Na ovom forumu postoji jedna frenkvencija koju održava jedna grupa ljudi, i ja sam Vam jako zahvalna što mi ulepšavate dane, i što je ovo postalo mesto na kojem se podsećamo svojeg puta, i na kojem razmenjujemo iskustva koja na tom putu proživljavamo :) Svi su dobrodošli da se priključe, i da odu a i da se vrate, od njih zavisi da li će raditi na sebi, ili će zavisiti od nečijeg komentara i mišljenja ili ne znam čega što dolazi spolja...Ali bitno je to da smo u fokusu na ono pozitivno i u nama i u drugima :D
Naizad pozdravljam te i uživaj u odmoru :D Srećice samo napred, želim ti da štikliraš sve tvoje želje sa spiska kao ispunjene :veselica:
Post Reply