Da se upoznamo :D

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Aurora3
Posts: 141
Joined: 18 Aug 2013, 20:32

Re: Da se upoznamo :D

Post by Aurora3 »

Pa, da se upoznamo. :)
Pozdrav svima. :)

Ne, nije mi pravo ime Aurora, ono me samo inspirise, jer je to ime polarne svjetlosti, a svjetlost nam je svima potrebna, narocito ona u srcu, i narocito divna i ocaravajuca kao sto je polarna! :)
Imam 21u godinu, studiram pravo, i iz Crne Gore sam. :)
Volim knjige, more, vjetar, i ne volim kisu, zelim da obidjem Planetu, i postanem zaista SRECNA! :)
Skoro sam otkrila ovaj, da kazem, pozitivni pokret, :) i to bas u pravom trenutku, da me vadi iz depresije, i pomogne da shvatim neke stvari, i otarasim se bespotrebnih briga. I trenutno sam najvise posvecena tome, tj. radu na sebi, spoznaji sopstvenih zelja, mogucnosti, itd...
To je ukratko nesto o meni.
Nadam se da cemo se kroz druzenje ovdje jos upoznavati, i biti podrska jedni drugima. :* :* :*
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Da se upoznamo :D

Post by DenVik »

Aurora3, dobro dosla.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
gagica
Posts: 57
Joined: 01 Jul 2013, 18:21

Re: Da se upoznamo :D

Post by gagica »

Aurora3 dobro dosla na pravo mesto. :ruzha:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Član 257 »

Aurora, dobro dosla i kazi sta ces popit..
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Aurora3
Posts: 141
Joined: 18 Aug 2013, 20:32

Re: Da se upoznamo :D

Post by Aurora3 »

Hvala vam!

Moze jedan koktel od radosti i ljubavi, i to za cijelu ''kafanu''. :)
User avatar
isidora28
Posts: 34
Joined: 10 Aug 2013, 15:25

Re: Da se upoznamo :D

Post by isidora28 »

Lepa Aurora, dobrodosla! Prava si srecnica sto si ovde gde jesi, ovde ima dosta ljudi koji ce ti pomoci kad god ti to zatreba. Na moju pomoc racunaj uvek i pitaj sve sto ti nije jasno. Ovde smo da ti pruzimo ljubav i podrsku. :zdravica: :ruzha:
LIFE IS MUCH LARGER THAN BIRTH AND DEATH, FAILURE AND SUCCESS. YOU ARE THE UNBLEMISHED, PURE, ETERNAL SELF. KNOWING THIS, YOU WILL WALK LIKE A KING!
User avatar
Aurora3
Posts: 141
Joined: 18 Aug 2013, 20:32

Re: Da se upoznamo :D

Post by Aurora3 »

A, joj, hvala, Isidora. :ruzha:
Podrske ce mi definitivno trebati. Naravno, i ja sam uviejk tu ako mogu da pomognem! :)
User avatar
ratnica svjetlosti
Posts: 31
Joined: 01 Sep 2013, 08:09
Location: SAD
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by ratnica svjetlosti »

Veliki pozdrav osnivacima stranice i foruma i clanovima foruma :-D
Divno je znati da postoji stranica gdje se mogu sastati pozitivne, "budne" osobe koje zrace pozitivnom energijom.
Ja sam ratnica svjetlosti, zivim s druge strane Atlantika (sto znaci da mi pravopis nije vrlina) :-D Naisla sam na ovaj forum i stranicu "slucajno", dok sam trazila svoj blog na google, sto inace ne radim. Umjesto bloga, nasla sam vas :veselica: (Nista nije slucajno.)
"Prirucnik za Ratnika Svjetosti" mi je dosao do ruku prije 12 godina. U njoj sam nasla sebe i od tad me prati gdje god da idem.
Omiljeni autor mi je Paulo Koeljo. Po zanimanju sam ekonomista.
Uvijek radim na tome da postanem bolja osoba. Volim pomagati drugima i biti u drustvu pozitivnih osoba. Bavim se pozitivnom energijom i u privatom i poslovnom zivotu, jer radim sa ljudima.

Saljem vam Ljubav :-D
User avatar
gagica
Posts: 57
Joined: 01 Jul 2013, 18:21

Re: Da se upoznamo :D

Post by gagica »

Ratnica svetlosti, dobrodosla :ruzha: :ruzha: :ruzha: :ruzha:
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Da se upoznamo :D

Post by najzad »

Divno da si nas pronasla I prikljucila nam se draga ratnice svetlosti razmenicemo puno ljubavi.
Post Reply