Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by najzad »

Hvala ti draga,Jovana i svima ovde jer me uvek podsecate i vodite dalje ka svetlu. Volim vas i sa vama je sve lakse.
Zahvalna sam da sam ovu ogromnu zahvalnost osetila, ganula me je i zelim da je podelim sa vama.

http://www.youtube.com/watch?v=tcXU7G6zhjU
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by jovanajovana10 »

zahvalana sam sto imam predivan zivot i sto svakim danom postaje jos lepsi i divniji . :)
zahvalna sam sto sve tece po mom planu , sto se putevi otvaraju a zelje ispunjavaju :andjeo: :andjeo: :andjeo:
pa hvala ! :ruzha:
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
isidora28
Posts: 34
Joined: 10 Aug 2013, 15:25

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by isidora28 »

Zahvalna sam sto imam priliku da napredujem i predjem u vise dimenzije, kao i svi mi. Zahvalna sam sto me Univerzum cuje i snabdeva izobiljem. Hvala ti! :svekul:
LIFE IS MUCH LARGER THAN BIRTH AND DEATH, FAILURE AND SUCCESS. YOU ARE THE UNBLEMISHED, PURE, ETERNAL SELF. KNOWING THIS, YOU WILL WALK LIKE A KING!
User avatar
Frikou
Posts: 84
Joined: 27 Nov 2012, 22:53

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Frikou »

Zahvalan sam sto ove afirmacije me osrapoloze i pomazu mi u svakodnevnom zivotu :)
User avatar
tanjusa
Posts: 46
Joined: 13 Oct 2012, 12:20

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by tanjusa »

Isidora28, divno si formulisala zahvalnost koju i ja osjećam. Zahvalna sam na ovo ispunjavajućem osjećaju da me univerzum čuje i snadbjeva obiljem.
Zahvala sam na napredku u mom životu kojeg postajem svjesna. Zahvalna sam na ljubavi koja me okružuje i osjećaju sigurnosti koji svakog dana raste. Zahvalna sam na svim lekcijama koje svakodnevno dobijem. :veselica:
Uspjeh i sreća me prate u stopu!
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Zahvalna sam na divnom vremenu. Napolju je divno sunce, a nije vruce...ja uzivam beskrajno...
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Zahvalna sam sto sam kupila divno grozdje...
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
ratnica svjetlosti
Posts: 31
Joined: 01 Sep 2013, 08:09
Location: SAD
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by ratnica svjetlosti »

Zahvalna sam sto ozdravljam, sto mi je Svemir procistio sistem; sad mogu krenuti u Nove Pobjede :veselica:
Za ljubav koju osjecam u sebi i oko sebe. Za humor i ljubav Svemira (On(o) uvijek zna sta je najbolje za nas i bezgranicno nas voli)
User avatar
Frikou
Posts: 84
Joined: 27 Nov 2012, 22:53

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Frikou »

Zahvlana sma na divnom danu,sunce sija,zahvalan sam na ovom divnom zivotu
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Juce sam prisustvovala jednom razgovoru. Dvoje ljudi je pričalo o sudovima i raspravljali su se gde je nadležan opštinski sud, a gde okružni...ili nešto slično. Zahvalna sam jer nemam blede veze za šta služi koji sud, i sve u vezi toga...
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Post Reply