Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Zika »

Vidim da su se pojačale vibracije iz bliza a i iz destinacije (Ratnica i ja i vibracije preko bare).
Pojavljuju se i ribe. Znao sam da ja nisam jedina riba samo sam ja malo drugačiji, ja sam muška riba.
Horoskopi su mnogima privlačni, navika, zabava i hobi ali nisu za mene. Koliko god da verujete ili ne verujeta u horoskop a neročito u dnevni, potsvesno vam se uvuče u mozak i može da dodje u konflikt sa onim unutrašnjim glasom koji treba da nas vodi.

Najzad, želim ti lep odmor i uživaj u toplom moru i lepom vremenu. Septembar je obično idealan za odmor jer nema gužve a vreme je baš kako treba. Kod vas je mihpljsko leto a ovde ga zovu indijansko leto.
DV, naravno da si se premorila kad ceo dan juriš talase. Probaj da stojiš kod obale i talasi će sami doći kod tebe. Garantujem ti to.
Član 257 wrote:Jutros sretnem Supermena dok sam nesto isla u grad...http://www.youtube.com/watch?v=Rk6hnVmoccE
Žao mi je Zdenka da te nisam primetio...nešto sam se zamislio...zašto mi se nisi javila.
Nemaš pojma koliko sam bio radostan što si našla te kekse. Pojma nemam kakvi su ali verujem ti kad ti to kažeš. Njih nije bilo kad sam ja bio dete ali je bilo drugih pa i medenjaci koje je DV opisala. Ja sam ipak najviše voleo kifle koje sam obično jeo bez hleba. :aloalo: :totalnolud:

Ja sam takodje pronašao radnju gde sam kupio mnoge djakonije kojih sam se uželeo, naš beli sir (makedonski), kačkavalj, salatu od pečenih paprika, ajvar, sremsku kobasicu, medenjake (ruske i poljske), Kraš napolitanke, Ki-Ki bonbone, ratluk, ćeten alvu... i još po nešto. Jeste da je radnja udaljena skoro 100 Km. i da sam potrošio skoro pola penzije ali bilo je vredno.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Danas poslepodne ogladnim i odlučim da prezalogajim na ulici i odjednom ispred mene reklama za piceriju...vidite..
Baš sam bila oduševljena...ZP je sjajna stvar
Attachments
cvrcak 11.JPG
cvrcak 11.JPG (17.71 KiB) Viewed 551 times
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Razgovaraju Mujo i Fata nakon prvog vodjenja ljubavi:
''Fato, bona, sudeći kako znaš pos'o vidim da ti nisam prvi.''
''A sudeći kako ti znaš poso, nisi mi ni zadnji!''
.............................................................

Gleda plavuša kartu pića u kafiću...

- Izvinite, šta vam je to hibiskus?

- To je čaj.

- Onda jedan hibiskus od nane...

............................................................
Šta piše na ulasku u kružni tok u Zenici??
Maksimalno tri kruga...
:ludiranje:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by najzad »

Vidim veselo, veselo, :drugari: :zdravica: pice molim za sve. Meni moze karkade.
Upravo stigoh sa slavlja, mojoj cetvoronoznoj ljubimici na danasnji dan sesti rodjendan.
Umesila sam joj od tunjevine u ulju, jaja sa nesto sira, na vrh noza soli pa sve zagusila brasnom da bi dobila masu kojom
sam tada uz mastu formirala raznorazne oblike i naravno ispisala njeno ime i god.
Ludnica je bila i u parku kada je castla drustvo a u kaficu na obali je primila poklone.
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by najzad »

Evo me opet a ni nocobdije na vidiku.
Citam vase prethodne postove u pauzi peglanja pa me podsetiste na jedan moj
nezaboravan ukus iz detinjstva.
Obzirom da sam bila gradsko dete imala sam jednom priliku kada me je komsinica
( koja inace nije imala dece a mene je jako volela) povela
u svoje selo znajuci da sam jako zelela da dozivim slicne dogodovstine o kojima sam
slusala od dece koja su se vracala posle provedenog skolskog raspusta obicno kod
baka i deka.Sve me je ocaralo ali nikako da me povedu sa sobom u cik zore na njivu.
Uvece se dogovorimo lepo kad ...te slatko si spavala...te bilo je hladno...sve dok se
neizborih i elem da ne duzim jer je taj dan bio dugacak ali u podne kada smo
seli ..pod drvo u lad.. pa naceli predivan lebac..pa vec istopljenu slaninu a za mene je
bila novost isecen luk pa umotan u kuhinjsku krpu pa se lupa o zemlju da pusti sok.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by jovanajovana10 »

pozdravcic za najzad i njene specijalitete i olupane lukove o zemlju,
cvrcka Clanicu, Ziku mladog perspektivnog umetnika u razvoju,
ratnicu i Auroru koje su ribe kao i ja (i u horoskopu i bez njega)
Den i Vika koji hvataju talase :)
... i sve tako nadalje ...

dan mi je malo uvrnuto poceo :lud:
ali ... divno je vec sve i prelepo <3
... zaista ima veze koja je poslednja misao sa kojom zaspimo :)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Aurora3
Posts: 141
Joined: 18 Aug 2013, 20:32

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Aurora3 »

Danas je Medjunarodni dan cokolade. :) Uzivajte u bar par kockica i to bez grize savjesti. :andjeo:
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by leci »

Radim neke druge stvari pa ne stignem uvek da dođem na forum ili iskomentarišem, ali uspem da ponešto pročitam.
Želim da vam kažem svima koji ste se okupili i konstantno komentarišete da ste predivni i da vas sve volim!
ImageImageImage
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by jovanajovana10 »

auuuu ... pa sad cu morati da trazim zrtvu sa kojom cu da podelim 300 gr cokolade :)
Image

leci , svi mi smo ovde iz ljubavi <3 :* teee
Image
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić "Dobre vibre"

Post by Član 257 »

Doooooobrooooo jutrooooooo i dobar dan!

Tajna kamera super tajne obavestajne sluzbe snimila DenVik kako uziva na moru...
Attachments
dv.JPG
dv.JPG (38.88 KiB) Viewed 484 times
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Post Reply