Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
isidora28
Posts: 34
Joined: 10 Aug 2013, 15:25

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by isidora28 »

Zahvalna sam sto mi je svakog dana u svakom pogledu sve bolje i bolje! <3 <3
LIFE IS MUCH LARGER THAN BIRTH AND DEATH, FAILURE AND SUCCESS. YOU ARE THE UNBLEMISHED, PURE, ETERNAL SELF. KNOWING THIS, YOU WILL WALK LIKE A KING!
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Zahvalna sam kad pogledam kakve ljude privlačim jer znam da privlačim to što jesam... :bravo:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Jutros ja trebam da izadjem iz stana na par minuta, a napolju pljušti kiša. A ja pravi sangvinik, nemam kišobran, ko zna zašto...Elem, obučem neki kačket na glavu i kažem sebi ''Šta sad, iako ću da pokisnem, kasnije cu da se osušim i zdravo...'' Otvaram vrata kad ispred vrata u haustoru, na mom otiraču, raširen kišobran. Kažem ''Bože hvala ti'' i uzmem kišobran. Kad sam se vracala dodjem do stana kad komšija izlazi iz svog i nešto traži pogledom. ''Komšija je li ovo vaš kišobran?'' ''Jeste, mislio sam da ga je neko ukr'o.'' ''Nije, ja sam ga našla ispred vrata i poslužila se, ako nemate ništa protiv?'' ''Sve u redu, sigurno ga je vetar odneo do vaših vrata.''
I tako to bi...
Elem, zahvalna sam na tome. :D
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Sunna
Posts: 35
Joined: 14 Aug 2013, 21:39

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Sunna »

Zahvalna sam na Vininom videu zbog kog moja kosa vise nema zutoce ^___^
User avatar
Aurora3
Posts: 141
Joined: 18 Aug 2013, 20:32

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Aurora3 »

Zahvalna sto sam ovaj obicno-neobican dan provela bez negativnih misli, sto znaci da mijenjam sebe. Jeeee. :bravo: za mene. :) :)
I jedan citat koji to lijepo opisuje:
"Sretni smo samo onda kada od sutrašnjeg dana ništa ne tražimo, a od današnjega sa zahvalnošću primamo ono što nam nosi."

Herman Hesse
User avatar
Frikou
Posts: 84
Joined: 27 Nov 2012, 22:53

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Frikou »

Zhavalan sam sto sdam dobro,i sto sam opet danas pozitivan :)
User avatar
Suncokret
Posts: 58
Joined: 03 Aug 2013, 02:54

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Suncokret »

Ja sam zahvalna na svemu.
:zdravica:
User avatar
isidora28
Posts: 34
Joined: 10 Aug 2013, 15:25

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by isidora28 »

Zahvalna sam zato sto sam otkrila da pomazem drugima u otkrivanju njihove svrhe kroz prosle zivote! Jos jedna sposobnost, jos jedan korak blize! Hvala!
LIFE IS MUCH LARGER THAN BIRTH AND DEATH, FAILURE AND SUCCESS. YOU ARE THE UNBLEMISHED, PURE, ETERNAL SELF. KNOWING THIS, YOU WILL WALK LIKE A KING!
Krijesnica

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Krijesnica »

Hvala na tome što sam uopće živa.
User avatar
Alexicaa
Posts: 58
Joined: 18 Apr 2013, 00:38

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Alexicaa »

Zahvalna sam Bogu sto me upoznao sa zakonom privlacenja i sto svaki dan napredujem sve vise i vise.Zahvalna sam sto sam sve pametnija i pametnija.Zahvalna sam sto ucim nove lekcije,zahvalna sam sto imam oci i mogu da vidim sve prelepo sto me okruzuje.Zahvalna sam sto imam predivnog brata kojeg obozavam i koji obozava mene.Zahvalna sam sto imam predivnog decka kojeg obozavam i koji obozava mene.Zahvalna sam sto dobijam puno paznje i ljubavi.Zahvalna sam sto sam slobodna da volim i budem voljena.Zahvalna sam sto sam uvek nasmejana i pozitivna.Zahvalna sam sto se uvek osecam super.Zahvalna sam sto mogu da radim u zivotu sta pozelim.Zahvalna sam sto me ljudi vole i postuju.Zahvalna sam sto imam noge i mogu da prosetam gde god hocu.Zahvalna sam sto je zivot tako prelep.Zahvalna sam sto zivim i sto sam zdrava uvek.Zahvalna sam sto imam sta god pozelim u zivotu. Zahvalna sam sto postoje tako predivni i pozitivni ljudi.Zahvalna sam na svemu i obozavam zivot!!!
Post Reply