Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Alexicaa
Posts: 58
Joined: 18 Apr 2013, 00:38

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Alexicaa »

I Zahvalna sam stooooooo je ovaj forum tako prelep,stvarno ja sam odusevljena ovim ljudima ovde.I sve vas volim. HVALA HVALA HVALA :)
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by jovanajovana10 »

ja sam zahvalana sto sam pronasla ovo mesto pre 10 meseci i sve vas , jer da nisam pronasla tacno vidim u kojoj bih izmaglici i u kom strahu bila sada ...
nista se ne desava slucajno ;)
:*
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
maksimilijan samot
Posts: 45
Joined: 10 Mar 2013, 21:51
Location: Beograd

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by maksimilijan samot »

Zahvalan sam Tvorcu na svemu što je stvorio-vidljivo i nevidljivo... Zahvalan sam Univerzumu na svom postojanju i plavom Nebu na svojoj boji... Hvala Ti za sve što mi daješ, i ma kako to izgledalo u datom momentu, daješ mi najbolje u najboljem trenutku najboljom merom jer će baš tada ili kasnije se to pokazati kao najbolje. Hvala Ti na njoj, mojoj drugoj polovini koja me čini celim, i hvala Ti na svim ljudima koji su oko mene i koji dopunjuju moj put, daj im svima zdravlje i sreću... Hvala Ti što me štediš na mom putu i što me štitiš od bola, tuge, besa, patnje, bolesti, i svih nemanja... Hvala Ti što mi daješ tačno onoliko novca koliko mi treba, na najneverovatnije načine... Hvala Ti što Postojiš i što večno stvaraš Ljubavlju i Svetlošću... Volim Te, Bože, Tvorče, Energijo, Sveti Duše, Univerzume... Tebi se klanjam, Tebe ljubim i Tebi pripadam, jer sam deo Tebe i jer se prelivaš kroz mene...
Zahvalnost Tvorcu, Pozdrav Suncu, Ljubav Nebu.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Zahvalna sam što sam naučila da razgovaram sa Kolektivnom svešću zvanom Moji drugari ili Anđeli čuvari...večeras sam čula više pametnih stvari u pola sata nego u proteklih godinu dana...tenk ju...
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Monja »

Zahvalna sam na predivnom danu, zahvalna sam suncu što je rešilo još malo da nas greje :bravo:

Zahvalna sam Univerzumu što mi je poslao Razgovore s Bogom (sva tri dela :veselica: :veselica: :veselica: ), Rukopis pronađen u Akri, i Robina Šarmu...Biće čitanjaaaa :bravo: :bravo:

Zahvalna sam na ogromnoj količini ljubavi koja postoji u mom životu...

Hvalaaaaa, Univerzume!!!!
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
Krijesnica

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Krijesnica »

Član 257 wrote:Zahvalna sam što sam naučila da razgovaram sa Kolektivnom svešću zvanom Moji drugari ili Anđeli čuvari...večeras sam čula više pametnih stvari u pola sata nego u proteklih godinu dana...tenk ju...
Vauuu, kako je ovo lijepo <3

Hvala na tome što svako moje pitanje dobije odgovor.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Zahvalna sam sto sam ovih dana vodjena unutrasnjim bicem i sto mi je sve lepo u mom zivotu...
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Zika »

Zahvalan sam za sve sto imam a najvise sam zahvalan sto sam naucio da se zahvalim.
User avatar
Frikou
Posts: 84
Joined: 27 Nov 2012, 22:53

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Frikou »

Zahvalan sam sto se leto oduzilo ;),zahvalan sam sto sam naucio da budem mirniji i vedriji,zahvalan sam sto ucim da se snosim sa tezim situacijama :)
Krijesnica

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Krijesnica »

Hvala za ovu divnu kišu koja me je noćas uspavala i ujutro probudila.
Hvala za ukusnu jutarnju kavu ispijenu uz duhovno štivo.
Hvala za moju volju i strpljenje u duhovnom radu i napredovanju.
Hvala za slučajnosti koje mi pokazuju put.
Post Reply