Proces prisutnosti

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
User avatar
Suri
Posts: 44
Joined: 06 Sep 2013, 11:16

Re: Proces prisutnosti

Post by Suri »

Moguće Ivs , poslušaću tvoj savet, pa ću dati sve od sebe da isključim mozak, analize, razmišljanja... Previše stvari očiledno treba da se integriše, ali ne dam se. Reci mi iskreno šta da radim kada me nešto jako povredi, uvredi, razočara,iznervira,... s obzirom da u normalnim okolnostima nećeš se sigurno smejati tome, e sad pošto je ovo proces da li treba da patim, ali da ćutim, da nikome ništa ne govorim i odgovorim, jer se ja tu malo zbunim, so help me please. :andjeo: :andjeo:
Imagination creates reality. ;)
Ivs
Posts: 33
Joined: 28 Aug 2013, 00:01

Re: Proces prisutnosti

Post by Ivs »

Sta osecas kad te iznervira? Osecaj to dok ne prodje. Mozes i da reagujes, planes, zaspes mu sve u lice, i bice ti trenutno lakse. Ali Univerzum ce ti, kad tad, poslati sledeceg glasnika koji ce da izaziva iste emocije, sve dok ne integrises. I ja vrlo cesto uletim u zamku, ne mogu da odolim a da ne reagujem, ali svesna sam sta se desava. I ne ocekujem, dok sam u Procesu, nista sto Univerzum nije pripremio za mene. Prepustila sam mu se i verujem da je sve bas kako treba da bude i ne zelim nikakvu precicu. Hocu da osecam a ne da bezim od osecanja. Sada kada se ne pruzam otpor nelagodi, osecam se slobodno.
Ivs
Posts: 33
Joined: 28 Aug 2013, 00:01

Re: Proces prisutnosti

Post by Ivs »

Isto tako kad te neko razocara i uvredi, ako si u mogucnosti povuci se, osami i pitaj sebe kako se osecas. Daj sebi dozvolu da osetis to razocarenje, bes zbog uvrede ili sta god, usmeravaj paznju bas na to, dok ne prodje. Nije prijatno, ali jbg, tako ce da prodje.
User avatar
Suri
Posts: 44
Joined: 06 Sep 2013, 11:16

Re: Proces prisutnosti

Post by Suri »

Ivs hvala na savetima, pa da, otprilike tako i radim, samo se zbunim ponekad, mada se uglavnom povucem. Kod mene je problem taj sto sam ja uvek svakome skoro sve tolerisala a u sebi se osecala lose, neizrazeno, kao da svakome previse dozvoljavam, a sada stvarno zelim sebe da stavim na prvo mesto, pa sam zato zbunjena malo.
Imagination creates reality. ;)
Krijesnica

Re: Proces prisutnosti

Post by Krijesnica »

Suri, suosjećam s tobom, i ja sam takva da se povučem, ali i potisnem te emocije pa se pravim da je sve u redu. Dok opet ne dobijem okidač i poludim još više. Mislila sam da će mi biti lakše ako toj osobi kažem da me vrijeđa, ali to mi zapravo nikad nije pomoglo, osim što je osoba shvatila kakvu moć ima i ranila me još više. Jedina osoba kojoj doista moramo izraziti osjećaje smo mi sami. Potiskivanje nije prikrivanje emocija od drugih, jer se njih to ionako ne tiče. Mi skrivamo emocije od sebe samih, a nas se to itekako tiče.
Ivs
Posts: 33
Joined: 28 Aug 2013, 00:01

Re: Proces prisutnosti

Post by Ivs »

Ja sam drugacija, ja sam tip 'sto na umu to na drumu' i sad ucim da osecam umesto da reagujem na svaku sitnicu.
Krijesnica

Re: Proces prisutnosti

Post by Krijesnica »

I tako, moje putovanje je gotovo....ili bih mogla reći da ono pravo tek počinje :mrgreen:

Eh, da, skoro zaboravih....hvala vam svima koji ste mi pravili društvo, dijelili svoja iskustva i osjećaje, zbog vas je Proces bio podnošljiviji. Lijepo je imati ljude koji će razumjeti tvoje žalopojke i pružati ti podršku kada je najpotrebnija. Želim vam svima puno sreće u nastavku putovanja :ruzha: :bravo:
User avatar
Suri
Posts: 44
Joined: 06 Sep 2013, 11:16

Re: Proces prisutnosti

Post by Suri »

Bravo za tebe Krijesnice, kao što kažeš, tek sada počinje putovanje :). Sve najbolje tebi i hvala i tebi na svim savetima i pažnji koju si nam ovde pružala. :andjeo: :ruzha:
Imagination creates reality. ;)
Ivs
Posts: 33
Joined: 28 Aug 2013, 00:01

Re: Proces prisutnosti

Post by Ivs »

Cestitam!!! Ne zaboravi onaj dopis koji si nam obecala. :)
Krijesnica

Re: Proces prisutnosti

Post by Krijesnica »

Jooj kako ste divni, prava sam sretnica što sam vas imala uz sebe kroz sve ovo. Nastavit ću pratiti temu, čisto da vidim kako napredujete, mentalno ću i dalje biti s vama u Procesu, ne napuštam vas. :D
Ivs ma neću zaboraviti, bez brige :D Uzimam si sada koji dan da provjetrim glavu i razmislim o svemu što mi se dogodilo, onda se bacam na pisanje.

Kako je vama trenutno? Jel glasnici odrađuju posao kako treba? :mrgreen:
Post Reply