Čakre - generalna diskusija

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
Krijesnica

Re: Čakre - generalna diskusija

Post by Krijesnica »

Da li stvarno to izvodiš više puta na dan?
Ja imam osjećaj i da bi mi oduzelo puno vremena samo jedanput na dan, ili je to moja ljenost :mrgreen: Pokušat ću tako da za početak radim svaka 2-3 dana. Jako mi se sviđa ovo sa presijecanjem negativne energije. Još nisam naišla na nešto slično.

Hvala ti na uputama i, nadam se da će se mišek uskoro smiriti. :D
User avatar
dobrila
Posts: 18
Joined: 09 Oct 2013, 00:32

Re: Čakre - generalna diskusija

Post by dobrila »

zasigurno imam problem i sa skidanjem ovih knjiga sto su na natu...hvala Krijesnice za ovj link...upoznata sam sa istom tom,a pronasla sam i knjigu kundalini i cakre ....daje dobra uputstva ...
User avatar
Suncokret
Posts: 58
Joined: 03 Aug 2013, 02:54

Re: Čakre - generalna diskusija

Post by Suncokret »

Ne znam sto, al kad sam stigla do dela sa vezivanjem cvorica kod svake cakre
zamal' se nisam onesvestila, neka me mucnina uhvati :totalnolud:
A sviidja mi se tehnika, odoh da se druzim sa njom.
Videh da je Krijesnica pomenula Carol Tuttle, ona mi je skroz oke,
kad sam tek cula za cakrice na nju sam prvo naisla, ima je na yt samo bez prevoda.
<3
Krijesnica

Re: Čakre - generalna diskusija

Post by Krijesnica »

Jooooj da, Carol :mrgreen: Na nju sam skoro i zaboravila. U ladici još uvijek držim papiriće s njenim afirmacijama, dobro da si me podsjetila.
User avatar
Guruika
Posts: 29
Joined: 02 Sep 2013, 11:21

Re: Čakre - generalna diskusija

Post by Guruika »

Cao svima,
Malo o tome kako biramo partnere :)
1. Blokirana prva cakra:
Plasim se za opstanak i nalazim spas u materijalno bogatoj osobi iako mi se nista drugo ne svidja
Rezultat: Mozda ima u pocetku pomaka u materijalnoj situaciji ali retko se desi da se finansiski osamostalimo.
2. Blokirana druga cakra
Zudnja za seksom je tolika da vise nije vazno kako partner izgleda i ko je.
Rezultat: uglavnom nalazimo osobu koja ne oskudeva u seksu niti ce uskudevati kad vi niste tu :) a cesto posle seksa se osecamo prazno
3. Blokirana treca cakra
" Jaoj sta ce misliti svi o meni ako sam ovako sam/a "
Rezultat: U partneru nalazimo spas za nasu nesigurnost, dokle god se partner ponasa da dize vasu licnost/ego sve je ok,cim se to promeni bice svadje i raskida.
ili cesta pojava menjanje partnera kao donje rublje, da bi nahranili duboku nesigurnost u sebe. :)
4. Blokirana cetvrta cakra
" Toliko sam razocaran/a u ljude da sada biram nekog ko ce me voleti zauvek"
Rezultat: Biramo nekog ko nas obozava ali cesto i gusi
5....


Svaki cin u nasem zivotu je potraga za ljubavlju ( kad kazem ljubav mislim i sve emocije vezane za ljubav, blagostanje, izobilje, mir itd... ).
Jedini nacin naci pravog partnera je birati partnera koji prija vasoj dusi, dakle cisto srce bira. Jedino tada postoji mogucnost rasta na svim nivoima, sve ostalo je lutrija.
Isto tako ono sto saljemo u univerzum to nam se i vraca.
Iskljucite nesvest, sudjenje i analizu. Cesto se desi da jabuka izgleda prelepo spolja a iznutra sve trulo i puno crva ( a cak nije ni organska :) )
Ukljucite srce koje sve prihvata, uziva u svemu i voli bezuslovno. Ako ponekad zagrizete trulu jabuku proverite cakre :)
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Čakre - generalna diskusija

Post by Član 257 »

Ja volim seks i smatram da mi cakra radi kao luda...:)
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Guruika
Posts: 29
Joined: 02 Sep 2013, 11:21

Re: Čakre - generalna diskusija

Post by Guruika »

hahaha :)
Ne razlikujemo se mnogo ali...
User avatar
Suncokret
Posts: 58
Joined: 03 Aug 2013, 02:54

Re: Čakre - generalna diskusija

Post by Suncokret »

Po ovome nisam ja bas izgubljen slucaj :veselica:
Stavise nisam se pronasla ni u jednoj stavci...
Kontam da ovo nije jedino merilo al napredujemo, napreduuujemo :veselica:
Krijesnica

Re: Čakre - generalna diskusija

Post by Krijesnica »

Uravnoteženje čakri udisanjem obojene energije

1. Usredotočite se na disanje i uđite u meditativno stanje, a zatim preusmjerite pozornost svojoj korijenskoj čakri. Dišući vizualizirajte kako u toj čakri blista moćna crvena energija iz središta zemlje.
2. Mentalno se podignite do sakralne čakre; smireno dišite i promatrajte kako u njoj plamti svijetlonarančasti plamen.
3. U čakru solarnog pleksusa udišite svijetložutu sunčevu svjetlost koja vas grije i ispunjava ugodom.
4. Nakon toga svoju srčkanu čakru prožmite živom zelenom bojom svježe trave.
5. Zatim se usredotočite na grlenu čakru: udišite čisto plavetnilo ljetnog neba.
6. U čeonu čakru udišite blistavu indigo-boju večernjeg neba. Kristalna čista energija prodire u vas i daruje vam jasniji vid.
7. Potom u svoju krunsku čakru udišite ljubičastu svjetlost i ispunite je čistim svjetlom božankse svijesti. Prepoznajte sebe kao duhovno biće.
8. U stupu čiste energije udahnite čistu svjetlost u svaku čakru, održavajući ujednačeni ritam disanja.
9. Usredotočite se na srčanu čakru te osjetite ravnotežu i sklad svih čakri. Zatim oko sebe vizualizirajte krug zlatne svjetlosti. Naposljetku se usredotočite na stopala i osjetite kako ih snažna energija poput korijena povezuje sa zemljom.

Preuzeto iz knjige Julie Soskin - Šesto čulo.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Čakre - generalna diskusija

Post by jovanajovana10 »

Krijesnice, predivan tekst ! :-) bas mi je potaman :-)
Guruika, takodje predivan tekst o tome kako biramo partnera :-)apsolutna istina!
odusevljena!
:-)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Post Reply