Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
Linda
Posts: 148
Joined: 12 Oct 2012, 22:15

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by Linda »

Dosao je i taj dan, MOJ RODJENDAN!! :)
ja sam pokrenula ovu temu, pa evo i pravog dana da napisem nesto :D
Sa 19,20 god. sam mislila da se covek u psih.smislu razvija do neke 25. god.,haha, kako mi je sve ovo sada smesno, i da je sa 30 to TO, nema tu sta vise!Gotov pproizvod! Jao, da je stvarno tako,sada bih bila u nekom filmu koji mi se ne svidja s obzirom na to dokakvih sam saznanja dosla i kakva sam osoba sad.
Prethodni rodjendan i dani do ovog sadasnjeg dana....Hm, nije bilo lose,ali...Koje ALI devojci srecu kvari? :D To ALI ticalo ega, nesigurnosti, spoljasnjeg faktora...Sta je sa poslednjom tezom? Rec je o tome da sam jaaaako dugo bila u pogresnom filmu, da sam istinski zastupala tezu i pred sobomi drugima da nasa sreca zavisi od okolnosti koje nam idu u prilog :lol: samo te i nikako drugacije,da cu biti srecna samo ako imam paznju odredjenih osoba, ako imam toliko i toliko novca, ako otputujem negde, bla, bla...Uvek neka stavka, a gde sam tu JA, ono sto mogu ja da uradim?! Tada nisam imala predstavu ko je glavni kreator, ko je taj koji moze promeniti tok reke u zeljenom pravcu. Da, da, to sam ja, to si ti, to je on, to je ona, to smo svi mi. Izazov je uociti sa kakvim sve pogresno usvojenim obrascima smo isli kroz svet. Jos veci izazov je otpoceti hrabro sa menjanjem svog najljuceg neprijatelja, sebe. Ovo moze zvucati brutalno, ali mi smo ti koji sami sebi u odlucujucim trenucima ne pruzamo ruku spasa,ne govorimo reci podrske itd.I ja sam imala te obrasce. Veci br. sam korigovala. Ima ih jos malo, ali sredicu ih ja ne zvala se Linda.
Ovaj sajt, svi vi Ratnici svetlosti sa svojim iskustvima, savetima, preporukama , knjiga, filmova, nadasve iskrenom emocijom, puno ste mi pomogli. Ljubim vas sve! Linda
P.S. Naly draga, hvala ti puno!!!Kiss for you
Last edited by Linda on 23 Jun 2013, 17:58, edited 1 time in total.
User avatar
aurelia
Posts: 21
Joined: 20 Aug 2012, 09:57

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by aurelia »

Srecan rodjendan!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Uzivaj u ispunjenju svojih zelja i zivotu,kao i reziranju svog filma :D :D Sve najbolje ti od srca zelim! Saljem ti jedan ogroman zagrljaj i milion poljupca!!!!!!!
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by Mila »

Draga Linda, srecan rodjendan! Nastavi da krocis putem duhovnog "rasta" i lepo provedi danasnji dan.

Image

Hmmm, ovde je trebalo da se ukaze buket ruza... Vina, Ivane, ako znate da ispravite ono sto sam zabrljala, molila bih vas da to ucinite :oops:.
Lekcija je uvek voleti sebe.
Linda
Posts: 148
Joined: 12 Oct 2012, 22:15

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by Linda »

Mila, Aurelia, HVALA DEVOJKE! Kiss ;) ;) :)
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by Ivan Spg »

Prvo Srećan Rođendan : )))))))) Jeeeeeeeeee slavljeeee party : )))))

Baš si divne misli podelila sa nama. Verujem da ćeš vrlo lako očistiti šta god da imaš - a nemaš puno :) hehehe

Mila, ne mogu da popravim jer ilnk ne vodi na sliku :)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by Monja »

Srećan rodjos Image
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by Mila »

Onda ovako; cvece za mama Lindu, meda za Lindu iz mladjih dana :lol:.

Image
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by jelena »

Linda sve najlepše od srca ti želim :P :P :P :P :P :P :P :P
Danijela
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by sarah »

LINDA draga Srećan rođendan, želim ti da se sve tvoje želje manifestuju u neizmernoj radosti :D da uživaš u svom rastu i novim saznanjima uvek...Šaljem ti pregršt poljubaca :P :P :P :P Uživaj u današnjem danu ;)
User avatar
tamaris
Posts: 96
Joined: 30 Sep 2012, 19:07

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by tamaris »

Juppiiiijeeeee rodjendan :) Srecan rodjendan Linda, puno poljubaca ti saljem, a sta ti zelim? Ja cu u odgovoriti u duhu Sundjer Boba SRECA SRECA RADOST UZIVANCIJA :) to su prave stvari :)
Post Reply