kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :cry:

Odnos, komunikacija, interakcija sa ljudima oko nas. Kako, šta, zašto? Mame, tate, braće, sestre, prijatelji, poznanici, partnerke, partneri, žene, muževi, kolege...
Linda
Posts: 148
Joined: 12 Oct 2012, 22:15

Re: kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :

Post by Linda »

Vlajko, sve je tacno sto si rekao :D :D :D Ne mogu da poreknem nista!
P.S.super zvuci indijanska pozivnica :)
User avatar
Vasilica
Posts: 46
Joined: 20 Aug 2012, 11:59
Location: Niš

Re: kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :

Post by Vasilica »

Linda, ja se ne bih mnogo razmisljala da sam na tvom mestu... :) Juuuuuriiiiiis! :) Ahahahahaha!
Linda
Posts: 148
Joined: 12 Oct 2012, 22:15

Re: kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :

Post by Linda »

:D :P :P :P
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :

Post by jelena »

Linda wrote:Mozda pored svega i nemam pravo da od Univerzuma trazim pravog muskarca. Mozda mi ga je poslao, mozda je to ovaj klinac, a ja se previse bojim da priznam to...
Nemoj sumljati u sebe i naravno da imaš pravo od univerzuma da tražiš sve što poželiš.

A zašto se bojiš da priznaš da je on pravi za tebe,zašto praviš toliki otpor?

Možda ti je baš on potreban da pobediš svoje otpore i da si priznaš da zaslužuješ sve što poželiš.

Ja bi na tvome mestu uzela papir i na njega napisala sve strahove uvezi sa njim i onda napravila afirmacije da pobedim te strahove.Afirmacije za dizanje samopouzdanja.

Ti najbolje znaš dali trebaš biti sa njim ili ne(sama otkrij razloge)ali Univerzum ti ga je poslao baš zato da pobediš te otpore da shvatiš i pobediš svoje strahove.Nije važno toliko dali ćeš biti sa njim već je važno da iskoristiš tu situaciju i shvatiš i pobediš sve svoje otpore i strahove u vezi toga.Inače uvek poslije shvatimo da se iza toga krije nešto puno dublje važno je otkriti šta.

Zapitaj se i u dubini sagledaj koji su stvarni razlogi tvog otpora te ih pobedi.
Izvuci najbolje za sebe iz te situacije.

A što se tiče odnosa sa njim :popričaj sa njim,upoznaj ga bolje.
Zar je strašno ako i malo nasluti da ti se sviđa (da je simpatičan),nije nužno da imaš bilo išta sa njim ali daj i sebi priliku da ga bolje upoznaš.
I pokušaj saznati zašto se bojiš dati mu priliku da te bar bolje upozna šta se krije iza tog otpora.

Možda iza svega toga spoznaš koliko si savršena i veličanstvena i da ti nije potreban niko da bi ti to potvrdio jer ti si stvarno savršena baš takva kakva jesi. :D :D :D
Danijela
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :

Post by jovanajovana10 »

caos
slazem se sa Jelenom :)
ne moze da se potiskuje bilo sta ,kad/tad izadje na povrsinu .... cemu to onda?!
ako ti se neko svidja briga te za sve ostalo treba tebi da se svidi i tebe da privuce.
bolje se kajati za ono sto si uradio nego za ono sto nisi uradio :)... ili pokusati makar ....
spolja svi skoro izgledaju isto, kada se malo bolje zagledas otkrijes sta te to privlaci ili odbija, kad upoznas nekog, kad rascistis sa sobom... da ili ne ... e onda mozes da nastavi dalje :)
svako zasluzuje da nadje ljubav , svako zasluzuje da bude srecan.
to se ne trazi do te samo nadje ( snadje ) :) i eto ti dokaz onda da se Univerzum stara o tome, jer nikada ti se najverovatnije nece desiti da se sredis i krenes na ulicu da sebi ''ulovis'' ljubav svog zivota :) :) :) kao u fazonu : LEP DAN ZA TRAZENJE DECKA, ODOH DANAS DA PRONADJEM JEDNOG :) ;)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Linda
Posts: 148
Joined: 12 Oct 2012, 22:15

Re: kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :

Post by Linda »

he he, super ti je poslednja recenica :D :D :D :D :D
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :

Post by jovanajovana10 »

ja sam svog decka nasla, tj pojavio se u mom zivotu , kada sam bila na izdisaju snage i zelela pothitno da upoznam tog pravog ali ODMAH jer sam bila samo sa klincima koji ne znaju sta hoce a i ja sam tada bila klinka, samo se pojavio , stariji od mene 4 godina , neko ko je znao sta hoce .... zajedno smo jos malo pa 7 godina ... volim ga svakim danom sve vise <3 I NE DAM GA NI ZA BRDO KARAMELA :) ja tada nisam znala za afirmacije niti bilo sta, imala sam samo 17 godina ali sam zivela sama , razavedeni roditelji, prerano sazrela, citav haos.... ja sam ga dobila zahvaljujuci svom besu ,bila sam besna na sebe zasto mi se dogadjaju losi momci, lose stvari u zivotu, iz besa sam stalno ponavljala sebi STA JA ZAISTA ZELIM i da mi je dosta svega ostalog ....
TREBA SE BORITI A NE PREPUSTITI LOSIM STVARIMA DA RADE STA HOCE
cini mi se da ljudi u danaslje vreme ne znaju da se usredsrede na jednu osobu i da se posvete , da saznaju sve o njoj , da zavole istinski a nema lepseg osecaja...
plase se da ne pate , plase se da zavole ... bzv
pozeli za sebe da osetis pravu bezuslovnu veliku ljubav, mastaj o tome kako bi bilo lepo da ti se desi sto pre :) ako nista reci sebi kao ja (iz besa) "e ne moze vise ovako, ima da bude samo kako ja hocu "
ali i >>PAZI STA TACNO ZELIS,MOZDA TI SE OSTVARI<<
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Snežana
Posts: 25
Joined: 29 Nov 2012, 14:05

Re: kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :

Post by Snežana »

Pozdravljam vas sve, divni ste.
Dugo praktikujem ZP, i ostale tehnike, ostvarila sa sve, sem...ljubavi.
Možete pojaniti kako ste vi radili na privlačenju ljubavi?
Hvala
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :

Post by jovanajovana10 »

Snežana,
mozes li ti da ispricas kako si radila na tome nama... mozda je to bolji nacin da resis problem... kada napises i sama par puta procitas sta si napisala (ako treba i par dana citas) mozda ti bude lakse da pronadjes i resis problem, to ti je moj savet :)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Snežana
Posts: 25
Joined: 29 Nov 2012, 14:05

Re: kako da privucemo osobu u koju smo ludo zaljubljeni??? :

Post by Snežana »

Znam da uvek krećemo od sebe, radim na sebi dugo...sve afirmacije, vizualizacija. Osećam se divno, i nisam želela da se fokusiram baš na to jedino što fali mom životu, uživala sam i uživam u svakom danu, pojašnjavam jer ne želim da shvatite da ja očajnički patim zbog toga :D
Ali, ja sam već tri godine sama, i mislim da je normalno da poželim i tu manifestaciju.
Imam 23 godine, imala sam jednu dugu vezu, četiri godine, prekinula sam jer više nisam ništa osećala.
U stvari, mislim da nikad i nisam bila zaljubljena, meni sve brzo dosadi...
Želim SAVRŠENOG, takvog zaslužujem, i neću ništa manje...
Samo, nekad pomislim da možda to se neće ostavariti. Zbog toga sam sama tri godine, jer ni za kog nisam osetila da je taj pravi, pa ne znam da li grešim i čekam uzalud.
Napisala sam sve željene osobine budućeg parrtnera, napravila sam i slajdove sa afirmacijama i slikama na tu temu...
Mene je nekako strah da radim afirmacije i sve to za ovo, jer mi se čini da sam onda previše fokusirana na ono što fali, i da ću se još gore osećati, jer ako to radim svakog dana biću još svesnija koliko mi to fali.
Post Reply