Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
Post Reply
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by jelena »

Jeeee napokon ;)
Danijela
rajka
Posts: 28
Joined: 09 Sep 2012, 23:49

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by rajka »

Zahvalna sam sto je Forum ponovo aktivan :D :D :D Zahvalna sam sto ovim putem mogu svima da cestitam novu 2013 godinu i svim ljudima ovoga sveta pozelim puno zdravlja,srece,inspiracije i puno pozitivne energije! :P
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by jelena »

I ja svima želim sve najbolje i da vam bude sve onako kako vaša Prisutnost to želi.

http://www.youtube.com/watch?v=tkAwq2_9Ndg
Danijela
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by leci »

Hvala Rajka na čestitki, i ja tebi i svim ratnicima svetlosti želim od sveg srca svaku sreću , zdravlje i blagostanje.
Voli vas Leci.
I ja sam srećna i zahvalna da je proradio forum, jeeeeeeeeeee
ImageImage
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by sarah »

Kao što reče jednom jedan mudar čovek Zapamtite da ne postoje početak i kraj već samo Putovanje u Vama :)

Dragi drugari radujem se nastavku našeg druženja na Ovom forumu i želim Vam uzbudljivo putavanje u 2013 :)
Krijesnica

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Krijesnica »

Želim podijeliti malo svoje zahvalnosti s vama :)

Zahvalna sam na ljubavi koju primam i dajem, na riječima koje mi omogućuju komunikaciju, na kreativnosti koju osjećam, na onim plitkim ljudskim željama koje su mi svejedno ispunjene...
Zahvalna sam na Božjem razumijevanju da sam duša u ljudskom tijelu okovana ljudskim požudama i željama, i da se ponekad teško protiv njih boriti. Ja idem obrnutom psihologijom, prihvaćam te želje i dopuštam im da se ostvare...
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Mila »

Zahvalna sam na svim sitnicama koje mi ovih dana ulepsavaju zivot. Uslovno receno sitnije, jer su u pitanju veoma mi dragi trenuci :-D.
Lekcija je uvek voleti sebe.
Krijesnica

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Krijesnica »

Hvala...

...za ljubav i potporu mojih bližnjih, u najljepšim i najtežim trenucima,
...za ovo lijepo jutro,
...za predivnu jutarnju meditaciju,
...za sve osobe i događaje koji su ključni u mom duhovnom razvoju.
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by jaspis »

Zahvalna sam na ovom predivnom suncu vani i na tome što sam otkrila ovaj forum :)
Naravno, foruma ima puno al je stvar u ljudima
više čitam a manje pišem trenutno jer mi je čitanje postova na ovom forumu čisti užitak :)
Ne pišem ovo reda radi, učlanila sam se na mnoge "duhovne" forume u potrazi za podrškom, novim znanjima i ljudima s kojima ću zajedno učiti i razmjenjivati iskustva
ali je često atmosfera bila takva da sam se osjećala svakako samo ne ugodno...
Ah znam da je to bio dio mog učenja i to sam prihvatila ali isto tako znam da želim pozitivne ljude oko sebe i u realnom životu i preko neta
Još uvijek učim usmjeravati svoje misli u pozitivnom smjeru pa se trudim pozitivom zračiti i privući isto tako pozitivne ljude u svoj život...
Za one druge ima jednostavno sve manje mjesta, nije da ih svjesno mičem, miču se sami :P nisam im više dobro društvo valjda...
Jao, eto, a ne pišem kao :) samoj sebi skačem u usta..
evo dosta, neću više, ponijelo me malo XD
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
Krijesnica

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Krijesnica »

Jaspis, kakva slučajnost, danas sam u rukama držala svoj kamen ocean jaspis i malo se punila energijom ^^ baš zanimljivo.

Zahvalna sam Univerzumu što je započela materijalizacija mojih želja i što "slučajno" nailazim na stvari i ljude koje tražim.
Hvala na ovom predivnom toplom danu, i na lijepoj šetnji kroz šumicu prekrivenu snijegom.
Hvala na razgovorima koje sam noćas i danas vodila sa prijateljicom.
Hvala na odgovorima koji me vode kroz život!
Post Reply