Re: PITANJA ZA VINU I IVANA :)

User avatar
NaiMoon
Posts: 9
Joined: 18 Jan 2013, 13:02

Re: PITANJA ZA GOOGLE+ HANGOUTS Subota 24. Novembar 2012.

Post by NaiMoon »

Finska je odlican primer. Usput, svesna sam da jedino sto kao pojedinac trenutno mogu da uradim za nas sistem skolovanja je budjenje svesti o istom kod onih do kojih mogu da doprem. Ali, dok se kod nas nesto ne promeni kako spreciti unistavanje sopstvenog deteta? Trenutno mi je jedini izlaz skolovanje deteta kod kuce, ali to svi osudjuju, znam po sebi, jer se skolujem vanredno, svi govore kako sam asocijalna, slabic, trosim roditeljima novac bezveze ,s obzirom da se vanredno skolovanje placa...
Last edited by NaiMoon on 25 Jan 2013, 12:16, edited 1 time in total.
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Re: PITANJA ZA GOOGLE+ HANGOUTS Subota 24. Novembar 2012

Post by Ivan Spg »

Školovanje van škole je trenutno jedina razumna opcija. Što se tiče ljudi koji pričaju: "Psi laju, karavani prolaze." :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
NaiMoon
Posts: 9
Joined: 18 Jan 2013, 13:02

Re: Re: PITANJA ZA GOOGLE+ HANGOUTS Subota 24. Novembar 2012

Post by NaiMoon »

Hvala puno na odgovoru :) Takva vrsta podrske mi je bila potrebna :)
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: PITANJA ZA GOOGLE+ HANGOUTS Subota 24. Novembar 2012.

Post by jovanajovana10 »

caos dragi ratnici Vina i Ivane :)
imam jedno pitanjce koje se tako uzgred nametnuloo, imam puno ljudi u svojoj okoliko koji su se zbog svog uspeha manjeg ili viceg jako promenili.
kao da to vise nisu ti ljudi nekako su nadmeniji i cini mi se da me gledaju sa visine.
da li je to ok ?
da li to znaci da su se samo saziveli sa svojim uspehom
ili je to nezrelo i ok je "ostati isti"
sta je ispravno ?
hvala :)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
Zvezdica
Posts: 10
Joined: 24 Nov 2012, 00:10

Re: PITANJA ZA GOOGLE+ HANGOUTS Subota 24. Novembar 2012.

Post by Zvezdica »

Originalna Vina :)
Svaka cast na strpljenju za sve nas. Ja se iznerviram kad procitam milion puta ista pitanja i divim ti se kako nam svima smireno odgovaras.
Nemas potrebe da se pravdas zasto nesto pises ili kazes, ko razume,shvatice!


Jel mozes jos malo da pricas o tvojim iskustvima po prelasku na zdraviju hranu??Koliko ti se se zdr.stanje promenilo?
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: PITANJA ZA GOOGLE+ HANGOUTS Subota 24. Novembar 2012.

Post by Vina »

Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: PITANJA ZA GOOGLE+ HANGOUTS Subota 24. Novembar 2012.

Post by Mila »

Moram da priznam da me je tvoja reakcija na moje pitanje dobro nasmejala :lol: :lol: :lol:. A odgovor, smislen i koristan, kao i uvek; hvala ti.
Lekcija je uvek voleti sebe.
bebison
Posts: 3
Joined: 26 Dec 2012, 15:10

Re: PITANJA ZA GOOGLE+ HANGOUTS Subota 24. Novembar 2012.

Post by bebison »

Draga Vina,
Javljam ti se povodom videa Zasto smo debeli, jer smatram da smo mi mi mrsavci nepravedno zapostavljeni .Odkad znam za sebe mrsava sam,imam ubrzan metabolizam.To nekome moze da deluje lepo,ali meni smeta i vec neko vreme pokusavam da radim na tome da nadjem mentalne uzroke,nekad mi uspe ali vrlo brzo se vratim na staro.To mi pravi problem i na zdravstvenom polju,jer mi je imunitet slab i cesto imam problema sa infekcijama i kandidom.Smatram da je uzrok svemu tome nekakav strah koji mi se cesto javlja,ponekad mi se ucini od svega,od zivota uopste.Na primer,super se osecam i onda se odjednom javi neka paranoja,hipohondrija,panika i to me tako preplavi,paralise i davi,da prosto ne mogu da funkcionisem,a kamoli da jedem normalno ili da uzivam u hrani.Ili recimo,posto sam previse osetljiva,sazaljiva i lako se potresem,ako mi se desi neka stresna situacija,jedem ali kao da ne jedem,kao da hranu bacam negde iza sebe.Tesko nabacujem kilograme,a lako sklize sa mene. Ili na primer,kada sam opustena,srecna onda imam apetit,ali kao emotivcu,tesko mi je da odrzim taj nivo svesti.
Volela bih da krenem zdravo da se hranim i pomalo radim na tome,medjutim bojim se da jos dodatno ne smrsam jer u glavi nekako izjednacavam zdravu hranu i hranu od koje cu ostati na istom sto se kilaze tice,ako razumes sta hocu da ti kazem?Pretpostavljam da je to jedna od predrasuda,pa te molim da posto si upucenija u to,da mi kazes nesto o tome,naravno ako znas 8-)
milica
Posts: 4
Joined: 27 Oct 2012, 12:42

Re: PITANJA ZA GOOGLE+ HANGOUTS Subota 24. Novembar 2012.

Post by milica »

Pozdrav svim ratnicima a posebno za vama Vina i Ivane....vec pola godine slusam vas svakodnevno i uzivam...Vina tvoj glas me opušta i mogu ti reci da mi više pomaže kad poslušam tvoj video nego kad pročitam neki citat ili dok citam knjigu...ubedljivo zvučiš i kad tebe slušam verujem da cu uspeti...hvala ti na tome...pre nekog vremena baš sam bila u bedaku i kad više nisam znala šta od sebe na yt nadjem tvoj video o zakonu privlačenja (tvoje iskustvo) i tu kao da je nešto puklo u meni ...kao da sam se tek osvestila..i od tad ste moji idoli...sad svaki dan pišem i govorim afirmacije i trudim se da mislim pozitivno...al imam problema u braku...alkohol i tako neke trzavice svakodnevne...afirmisala sam stalno kako ima divnog partnera i kako je sve ok al nista..trudim se da sačuvam brak al izgleda da ne znam kako...mozda se i previše trudim..imam voje dece i znam da nije fer ni prema njima sto i oni slusaju sve to...ja i dalje pokušavam da ostanem smirena i da mislim da ce biti bolje..do kad ne znam al samo da znate da je uz vas sve lakše...HVALA ŠTO POSTOJITE
najlepsa
Posts: 1
Joined: 20 Dec 2012, 07:53

Re: PITANJA ZA GOOGLE+ HANGOUTS Subota 24. Novembar 2012.

Post by najlepsa »

Veliki i topli poz. Htela bih malo porazgovara ti o promena koje se desavaju unutar nas.Da li ih podrzati ili im se odupreti
Locked