Da se upoznamo :D

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: Da se upoznamo :D

Post by Naly Younis »

Ja sam Nada iz Pule. Imam 49 god. Imam svoju privatnu firmu u mirovanju a radim kao zaštitarka u banci gdje nije baš lako ostati radostan .:). Volim marketing, web dizajn i grafički dizajn.
Divni ste Ratnici svetlosti, hvala Vam za sve.....
Pročitala sam mnoge autore kvantnih znanosti no jednog izdvajam kao posebnog, on mi je naprosto duševna hrana i liječi moju dušu - to je Joseph Murphy. Čitam ga opet i opet i uvijek.
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
Tanja
Posts: 1
Joined: 20 Aug 2012, 07:39

Upoznajte i mene :)

Post by Tanja »

Pozdrav svima Ratnicima svetlosti! Zovem se Tanja i javljam vam se iz Slovenije! Stvarno ste super i presretna sam što sam vas našla na saitu. I ja sam pre deset godina živjela drugi život a danas sam sretna i radujem se svakom danu. Volim sebe, svog muža, sina i kčer. Zahvalna sam za svaki minut kojeg mogu da djelim sa svojim dragima i prijatelji. Pre dve godine sa svojom porodicom preselila sam se iz grada na selo gdje mogu da uživam u prirodi. U prosto vrjeme bavim se raznim hobijima kao rućni radovi, pa bašta i slično. Ratnice svetlosti na saitu pronašla sam sasvim slučajno kad sam tražila nešto sasvim drugo i znam da mi je to bilo namenjeno. (Ispričavam se zbog jezika - neznam baš srbski jezik za 5) :oops:
User avatar
petkana
Posts: 20
Joined: 19 Aug 2012, 21:50
Contact:

Re: Upoznajte i mene :)

Post by petkana »

Evo i ja cu da se predstavim :)

Ja sam Jelena( petkana ), imam 26 godina, vec skoro godinu dana znam za ZP, Tajnu, afirmacije, imaginacije...
Sve to mi je pomoglo da se izvucem iz depresije, a sve o Zakonu Privlacenja sam pronasla trazeci sebi pomoc bas za depresiju... A kao sto znamo, nista nije slucajno ;)

Drago mi je sto imamo novi forum za razmjenu misljenja i licnog iskustva.

E kao sto rekoh , nista nije slucajno , pa draga Tanja ako ti bude trebala pomoc iz srbščine ;) ,javi se meni jer ja slovenščino ucim vec godinu dana :D
www.carobnemisli.com
User avatar
Bitebo
Posts: 12
Joined: 19 Aug 2012, 22:44

Re: Da se upoznamo :D

Post by Bitebo »

Veliki pozdrav svima na sajtu !
Zovem se Biljana , iz Hrvatske sam a zivim zadnjih 14 godina u Norveskoj . Bavim se turizmom , a mastam da otvorim svoju vlastitu turisticku agenciju. Inspirisu me kreativni i "smeli" ljudi koji u zivotu se nikada ne prepustaju "struji" nego sami stvaraju svoju srecu. Obozavam muziku, dobru knjigu, umetnost u svakom njenom pogledu ... Mama sam dvema devojcicama u kojima izuzetno uzivam : jedna 7 g druga 3 meseca . :D Raduje me druzenje sa svima vama ... :)
Make the best of the rest ...
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Da se upoznamo :D

Post by Vina »

Ćao svima! Svi ste sjajni, zaista! :D
Ja sam ona žena što se spominje gore u prvom postu :D Jako sam uzbuđena što smo pokrenuli ovaj forum, mislim da je sada pravo vreme za to, i sigurna sam da ćemo podeliti gomilu informacija koje će nam ultra koristiti svima.

Ja sam Vina, imam 29 godina i prilično sam radosno biće! Volim da se smejem, volim da se izmotavam, i volim da kreiram. O meni dosta već znate sa našeg YT kanala, ako ste gledali videe koje objavljujemo. Osećam se veoma blagosloveno što smo pokrenuli ovaj sajt 2009-te godine i što sam imala priliku da upoznam sve vas. Ovo je jedno zapanjujuće iskustvo koje je zaista promenilo moj život u mnogim aspektima na bolje!

Obožavam da čitam vaše mail-ove, i odgovaram. Verujem da je najveći vid radosti kada sa drugim podelimo ono što imamo i znamo.
Verujem da su radost i kreativnost ključevi ultimativne sreće i zadovoljstva.

Apsolutno i neoborivo verujem u Abrahamovo učenje i Zakon Privlačnosti. Svakodnevno učim kako da budem još bolji namerni kreator sopstvenog iskustva.

Volim boje, volim muziku, volim životinje, volim ljude.
Usput ćemo se još bolje upoznati :)
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
Tajnax
Posts: 1
Joined: 19 Aug 2012, 20:48

Re: Da se upoznamo :D

Post by Tajnax »

Pozdrav :D
Moje ime je Tajna ;) ,imam 25 godina,zivim u B.Luci.
Nedavno sam otkrila za ZP,tajnu,afirmacije...znaci teski sam pocetnik.
Cilj mi je poradim na sebi.

Pozdrav za sve :)
boa
Posts: 1
Joined: 20 Aug 2012, 11:09

Re: Da se upoznamo :D

Post by boa »

cao svima! moje ime je sara i zivim u zagrebu,imam 33god. jako sam odusevljena sa vasim radom..puno hvala!
Sunrise
Posts: 36
Joined: 20 Aug 2012, 11:58
Location: Banjaluka

Re: Da se upoznamo :D

Post by Sunrise »

Pozdrav svima,

zovem se Borislav, imam 27 godina i zivim u Banjaluci. Zakon privlacnosti izucavam oko 4 godine, ali jos uvijek svaki dan naucim nesto novo. Ovaj sajt mi pomaze u tome, naravno :)

Nadam se da cemo ovdje svi zajedno nauciti puno toga.
User avatar
mima
Posts: 18
Joined: 20 Aug 2012, 11:26

Re: Da se upoznamo :D

Post by mima »

.
Last edited by mima on 06 Feb 2013, 14:27, edited 2 times in total.
User avatar
Dusica
Posts: 13
Joined: 20 Aug 2012, 12:11

Re: Da se upoznamo :D

Post by Dusica »

Moje ime je Dušica. Imam 26 godina zivim u Bosni i Hercegovini, i drago mi je da ima i mojih Bosanaca ovdje. Hvala Ratnicima Svjetlosti sto su otvorili ovaj forum tako da mozemo da komuniciramo, jer u stvarnosti malo je ljudi koji su upoznati sa ovim (barem u mojoj zemlji),i uglavnom "spavaju" i tesko ih je probuditi.
Sve macke su lijepe, ali moj macak je najljepsi :)
Post Reply