Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Ivan Spg »

Zahvalan sam što se pokazalo da je jedan ovakav forum itekako potreban i što se skupila sjajna ekipa na forumu.
Zahvalan sam što smo od avgusta prošle godine došli do nekih 5000 postova i uspeli da očuvamo fantastičnu atmosferu.
Zahvalan sam svim članicama i članovima koji su u zadnjih par dana pokazali koliko im je stalo do ovog foruma i sad sam totalno fokusiran na to da učinim iskustvo na ovom forumu još doslednijim i prijatnijim za sve nas.
Zahvalan sam svim učiteljima, autorima, piscima, predavačima i članovima i članicama foruma jer sam od svih naučio jako mnogo i ne bih bio ovde gde sam sad da nije bilo svih njih, predivnih osoba :)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
tamaris
Posts: 96
Joined: 30 Sep 2012, 19:07

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by tamaris »

Danas sam zahvalna na tome sto je ovaj nas forum porastao za nivo vise :-) Hvala vam svi dobri ljudi koji ste ovde i koji me svakodnevno inspirisete i cinite moj zivot lepsim i boljim :-*:-*:-* Ljubim i volim vas sve odreda i srecna sam sto postojite. Hvala vam <3<3<3
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Zahvalna sam što postoji ovaj forum. Zahvalna sam što smo prošli zajedničko iskušenje koje nas je naučilo i iskristalisalo. Zahvalna sam što nam je admin tako pametan, fin, kulturan i razborit. Zahvalna sam što osećam da se svi volimo, a da se ne poznajemo lično. Zahvalna sam što svi imamo zajedničke ciljeve i delimo iskustva. Zahvalna sam što pomažemo jedni drugima na putu do svetlosti i ljubavi. Zahvalna sam što ovde ima mnogo toga da se nauči. Zahvalna sam što se imam divnu emociju kada uđem na ovaj forum i čitam postove.
Prema ovom forumu i članovima osećam samo ljubav...I ovaj forum me puni ljubavlju...

Image
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by pozitiva »

ajoj ja sam se sad raspilavila i rastopila citajuci sve ovo ,pa sam svima vama zahvalna za ovo osecanje poravnanja u sebi :P :P :P :P :P :P
zahvalna sto postojite
zahvalana ovom mom domu koji su stvorili: Vina, Ivan i Leci i svima koji se svakog dana trude da budu tu i pored svog privatnog zivota
zahvalna sam ovom mom drugom domu u kome sam ja ja i u kome me svi razumeju koji su tu :D :D :D :D :D
hvala Vam
ostanite to sto jeste
volim vas sve :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by tanita »

Zahvalna sam na osećaju zahvalnosti. :D
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Danas sam zahvalna jer sam odradila jedan Abrahamovski dan. Legla sinoć, dok sam tonula u san, zahvaljivala se na svemu i svačemu, jastuku, krevetu...Ponavljala afirmacije kako se volim.(Preselila se u novi stan, odmah popravila usisivač-bože, gde god dođem popravim po jedan usisivač) Ustala, odlično raspoložena, odmah nastavila lepu vibraciju, opet radost i zahvaljivanje. Onda polepila afirmacije po stanu. Pisala pozitivne aspekte dok sam pila kafu. Kada me nazvao saradnik odmah mi je uneo nemir ( jer je i sam nemiran, u nekoj večitoj frci, da nećemo stići, da ovo, da ono...), ali ja sam saslušala sve to, primila informacije i ponavljala sebi kako je sve u redu i sve što sam danas radila bilo je fenomenalno, čak su i autobusi dolazili knap, a kiša je padala ceo dan..Zahvalna sam što sam ceo dan u lepoj vibraciji. Hvala, hvala, hvala... :)
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Ivan Spg »

Zahvalan sam jer sam danas shvatio zašto nisam bio full radostan u poslednjih... neko vreme :) I tačno znam kako da podignem svoju vibraciju.

Prezahvalan sam Luiz Hej i želim joj svako dobro. Ona mi je i uzor i inspiracija i učitelj :)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by DenVik »

Spoygg, aj nam sad napisi text o tome i obecavam da cu biti baaas zahvalna svaki dan na tome :roll:
Ako zelis i ako bi tema mogla biti javna. Bas me zanima, jer smatram da ste ti i tvoja porodica na odlicnom nivou svesnosti.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by pozitiva »

Zahvalna clanicama foruma
jer:
-su me toliko usrecile veceras da sam pocela da placem od smeha :lol: :lol: :lol:
-su to sto jesu-vesele i iskrene :D
-se razumemo a da ne moramo pricati/pisati puno ;)

Zahvalana Vini I Ivanu i Leci i Ziki :D :D :D :D :D :D

i svima ovde na forumu :D



Zahvalna Bogi i bozanskoj energiji na ovom zivotu
ovolikoj sreci i radosti zivljenja
i da spoygg pridruzicu ti se
izrazito zahvalna Luiz i njenim knjigama
jer one su od men napravile to sto danas jesam
osoba koja ume da voli sebe, drugem da razume i prasta
svako dobro svima

zahvalana i onima veceras koji me svakodnvno bar jednom pokusaju izbaciti iz ravnoteze
hvala vam :P

zahvaljujem se Margariti i Reiki podrsci koja je tu uz mene
hvala svima

puna sam radosti i mira u sebi
volim vas :D :D :D :D
bambina
Posts: 2
Joined: 26 Mar 2013, 02:22

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by bambina »

Zelim da pozdravim sve na ovom predivnom sajtu! Nisam mogla da odolim da vam se nepridruzim. Toliko ste pozitivni i sirite dobre vibracije, dajete volju i podizete raspolozenje i energiju svima kojima je to potrebno a koji su spremni da je prime. Ova tema je nesto najbolje na sta sam naisla u poslednje vreme i odlucila sam da vam se pridruzim... Hvala vam svima sto postojite i puno pozdrava za sve...
Hvala, Hvala, Hvala!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Post Reply