Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
Buki
Posts: 135
Joined: 24 Mar 2013, 01:27

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Buki »

Ovo sam radio jednom, pisao zahvalnicu :D Ajd još jednom da probam, kako to ide :D Ako mi se svidi, možda i nastavim ;)

Zahvalan sam na razumevanju, koje mi je ukazano do sad na ovom forumu, a i svuda gde je to bilo potrebno.
Zahvalan sam na dobrim rečima, koje su pisali ljudi sa foruma, a i svuda gde je to bilo potrebno.
User avatar
tamaris
Posts: 96
Joined: 30 Sep 2012, 19:07

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by tamaris »

Danas sam zahvalna jednom jucerasnjem saznanju. Otkrila sam da mi se u zadnjem periodu desavaju isti izazovi i to cak u isto vreme u godini. Sve je isto sam ja vise nisam, to jest sada je sve lakse i nista vise nije tako strasno kao u pocetku. Zahvalna sam na svojoj promeni, zahvalna sam sto sam imala prilike da imam uvid u to, zahvalna sam na svim ljudima (Najvecim delom to je ovaj forum u celosti) koji su kod mene podstakli ovu promenu, zahvalna sam na miru kojem se vracam svaki put i nakon svake izazovne situacije. Hvala ti zivote sto se staras o meni i sto cinis da se osecam bezbednijom nego ikada pre. Hvala :)
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Vina »

Zahvalna sam što mi je bolje, i što danas bolje čujem na levo uvo! Što nemam temperaturu, i što sam konačno malo ustala iz kreveta, jeeeeeeeeeee!!!!!! Success!!!! :)
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Danas sam zahvalna članu pod imenom Buki. Iz moje perspektive se čini da je ovaj forum ojačao njegovim dolaskom. On je bio razlog zbog čega smo se još jače uhvatili frekvencije ljubavi. I odličan test o svemu što smo čitali i o čemu "trabunjamo" celo vreme. Znamo li da volimo? Da li nama upravlja Ego? Znamo li da opraštamo? Da li smo usklađeni? Svaka čast mami Leci,Vini i onom što voli da čačka kompjutere! :) Drago mi je što sam mali deo ovog projekta i njegov 257. član!
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Buki
Posts: 135
Joined: 24 Mar 2013, 01:27

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Buki »

Drago mi je zbog toga što sam bar nešto kako treba učinio, iako naizgled nije bilo tako :D
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Hvala ti Bože,Univerzume,Budo.Alahu,Krišna, Veliki Manitu i svi sveci na knjizi Zakon privlačenja,koju opet čitam i koja je postala moja svetinja! Ljubila sam svaku stranicu i korice večeras... Hvala vam Abraham,volim vas sve redom!
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by pozitiva »

Pridruzujem se nasoj clanici 257
Ljubim te ja
I dodajem
Zahvaljujem se Bogu,bozanskoj energiji,Univerzumu,svima ovde,zivotu bas takav kakav jeste,sebi,
Zahvaljujem svima i svemu
Divno se oseca
Tako divan osecaj poravnanja, vrtloga ili kako vec zovete ovoliku srecu i ljubac u srcu kad imate osecaj da ce srce da vam iskoci od tolike kolicine srece
Ma vooooollllliiiiim vas sve!!!!!!
:D :D :D :D
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Vina »

Zahvalna sam na bojleru koji radi i divnoj toploj vodi koja me je osvežila, i omogućila da operem kosu i osećam se fantastično! :)
Blagosiljam vodu i svoje kupatilo sa ljubavlju!
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
Buki
Posts: 135
Joined: 24 Mar 2013, 01:27

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Buki »

Trenutno sam zahvalan Jovančici, što je našim razgovorom mene naterala da nadjem jedan sajt. Mnogo sam srećan zbog toga :veselica: Evo sajta
http://atlantidaforum.com/publikacije/H ... ubavi.html
User avatar
Felisiti
Posts: 146
Joined: 21 Jan 2013, 19:08

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Felisiti »

Zahvalna sam što sam došla do knjiga koje sam silno želelaaaaaa!
Jao, jao što sam srećna! :veselica:

Ne živim u malom mestu, ali što se knjižara tiče, malo je da manje ne može biti. Samo dve u kojima se mogu kupiti knjige i to ona literatura koja mene zanima redovno ne postoji. :nebimoglo:

Već sam ih htela naručiti preko neta, kad, kad - neki mini sajam knjiga došao u naš grad i eto iiiiiih - Lujza i Ester, jao sreće moje!
Kupila sam četiri knjige i ne znam koju bih pre čitala, sve bih istovremeno. :) :)
Post Reply