Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by DenVik »

:bravo: , cestitam Felisiti, pa idi sistem eliminacije en den dinu savarakatinu....sta god to znacilo :mig:
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by sarah »

E sad me Felisiti podseti da se zahvalim za male znakove i podudarnosti u mojoj svakodnevnici :andjeo:

Uđem ja pre neki dan u knjižaru da razgledam malo pošto sam čekala drugaricu koja je kasnila...I gledajućo deo sa poppsihologijom, pomislim na to kako sam ovde na forumu primetila da se mnogima dopala knjiga Moć podsvesti od Marfija, ali ja nikako da je pročitam, sve mi nešto drugo dolazi u ruke...U tom me drugarica pozove i ja krenem napolje i na vratima se sudarim sa ženom, koja ulazeći unutra govori prodavcu "Dečko jel imate knjigu od Džozefa Marfija Moć podsvesti"?
E ne mogu Vam opisati kakv sam osećaj imala :shok: baš ono što mislim, neko drugi izgovara i ja naravno kupim Marfija i sada sam Baš zahvalna na tome :D
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Zika »

Ja nisam zahvalna ali sam zahvalan, što i mi zahvalni možemo da se ovde zahvalimo.
Zahvalan sam na tolikom broju zahvalnih ljudi i što mogu da vas sve blagoslovim. :andjeo: :zdravica: :ruzha:
image008817.gif
image008817.gif (66.69 KiB) Viewed 613 times
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Zika wrote:Ja nisam zahvalna ali sam zahvalan, što i mi zahvalni možemo da se ovde zahvalimo.
Zahvalan sam na tolikom broju zahvalnih ljudi i što mogu da vas sve blagoslovim. :andjeo: :zdravica: :ruzha:
Žiko,volim te!
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Zika »

Današnji dan me je potsetio da trebam da budem zahvalan i mesecu aprilu jer su se sve temeljne promene moga života odigrale u aprilu. To je mesec kada se svako poglavlje moga života započinjalo, poglavlje koje ni malo nije ličilo na prethodno.

6 april 1941- rat, strah, glad. Da bi promena bila drastičnija to je bio dan kada sam se preselio u očuhov stan i dobio sestru i brata. To je bio period velikog učenja i zahvalan sam što me je naučio kako da se prilagođavam situacijama, kako da cenim svaki zalogaj hrane, kako da se snalazim i da naučim kako se može pronači lepota iako si okružen neprijatnostima, blago da kažem, Najbolje je ako kažem kako da živim u momentu.

April mi je doneo i vezu koja se završila brakom, potpuno novo poglavlje.
April e bio mesec kada sam kročio na tlo Kanade i započeo novo poglavlje, vrlo različito i izazovno.
Aprila sam postao deda po prvi put i kasnije i drugi put.

Zato se zahvaljujem aprilu koji je vrlo važan mesec u mome životu.

Šta će mi april ove godine doneti zaista neznam ali sam unapred zahvalan.
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Zika »

[/quote] Žiko,volim te![/quote]

Volim i ja tebe dete moje. :lud: :) :lol: :lud: :ludiranje: :totalnolud: :veselica:
image7.gif
image7.gif (65.27 KiB) Viewed 608 times
ATT00011118.gif
ATT00011118.gif (38.6 KiB) Viewed 607 times
User avatar
Felisiti
Posts: 146
Joined: 21 Jan 2013, 19:08

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Felisiti »

DenVik wrote::bravo: , cestitam Felisiti, pa idi sistem eliminacije en den dinu savarakatinu....sta god to znacilo :mig:
Evo poslušala sam te, dve sam eliminisala, pa one druge dve čitam naizmenično :D :D
Šta ću kad sam ih baš mnogo želela. :roll:

Žiko i Članice, mogli biste i nas ostale malo da volite :ludiranje:
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Zika »

Zahvalan sam Felisiti što me je potsetila.
Volim vas sve (sledi lista od 348 imena) a posebno Felisiti. :bravo:
010709~22.GIF
010709~22.GIF (9.44 KiB) Viewed 593 times
User avatar
Felisiti
Posts: 146
Joined: 21 Jan 2013, 19:08

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Felisiti »

E sad mi je srce na mestu. :D
Uzvraćam isto merom, zahvalna sam što postojite i što sam deo ovog fenomenalnog društva na forumu. Volim vas sve! <3 <3

Zahvalna sam i što mi je ovaj dan započeo širenjem ljubavi. :ruzha: :drugari:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Felisiti :ruzha:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Post Reply