Afirmacije

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
Stars
Posts: 25
Joined: 07 Feb 2013, 22:17

Re: Afirmacije

Post by Stars »

Hvala DenVik, iskoristicu tvoje afirmacije :)
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Afirmacije

Post by DenVik »

:D :D
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
aleksandra91
Posts: 5
Joined: 25 Oct 2012, 14:30

Re: Afirmacije

Post by aleksandra91 »

Na mene je najvise ostavila utisak recenica ili afirmacija ili neki zakljucak : "Ja sam blago za kojim sam tragala.." i gde je sad smajli sa sijalicom ? :)
User avatar
TempiranaBombica
Posts: 39
Joined: 19 Mar 2013, 22:46
Location: Herceg Novi, Crna Gora

Re: Afirmacije

Post by TempiranaBombica »

Nevezano za ikakvu priču, ulećem da objavim zanimljivu sliku koju sam danas vidio :D
Pozdrav! :*
Image
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Afirmacije

Post by DenVik »

Ovo je mnogo dobra tema, valjalo bi je aktivirati, bas sam pre neki dan procitala prethodne postove.
I ja sam pocela ispisivanjem desetina afirmacija, nosila papirice sa sobom, sokirala me informacija da od 80 000 misli u toku dana, 95% su misli od juce i vecinom su to nebuloze..jedini nacin da pokrenem svoj svet je bio menjanjem svojih misli..i to nije uopste tako jednostavno kao sto izgleda sad kad pricam o tome.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Felisiti
Posts: 146
Joined: 21 Jan 2013, 19:08

Re: Afirmacije

Post by Felisiti »

Nije jednostavno, ali kad se napravi prvi korak, ostali ga prate. Stvari se pokrenu pa ti više ne pada na pamet da se vraćaš na staro.
Svaki početak je težak, ali je još teže ne počinjati ništa, sedeti i kukati nad svojom sudbinom. :?

Mene su neverovatno podstakli prvi rezultati, bili su mi vetar u leđa - ovo radi, juhuuuuuu! :bravo:
I kad padnem, ne dam sebi da to dugo traje (maksimalno jedan dan), nego se lepo uspravim i hajmo napred. Diž se i polazi! Napred marš :D
Sad kad se setim šta sam sve pročitala i probala, zapitam se da li mi je pored Lujze Hej išta više i trebalo? Znam da nijedno znanje nije za bacanje, ali Lujza je ono čemu sam se vratila. Neprevaziđena je.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Afirmacije

Post by DenVik »

Pa meni je Ester nekako otvorila oci, Redfild me osvestio po pitanju davanja energije i osvescivanja licnih drama, meni je Luiza dosla na kraju i ostala :bravo: :bravo:
i dalje ponekad ispisujem, nosim u torbici od mob.tel. poneke afirmacije.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
John Work
Posts: 159
Joined: 09 Oct 2012, 17:29

Re: Afirmacije

Post by John Work »

Dok sam radio vežbe iz procesa ispisivao sam na kartončiću afirmacije i držao ih pored računara, a jedan nosio u džepu.

Osim toga pošto mi je komp skoro stalno upaljen istu afirmaciju sam koristio kao screen saver.

Nameravam da nastavim sa istom praksom.

A sad sam dobio ideju postavim afirmacije kao podsetnik na mobu da me podseća svakih sat vremena, videću da li je izvodljivo.
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Afirmacije

Post by Brida »

Da li moze da se slusa vise afirmacija odjednom?Snimila sam vise afirmacija,slusam ih svako vece pre nego sto zaspim.
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
User avatar
Felisiti
Posts: 146
Joined: 21 Jan 2013, 19:08

Re: Afirmacije

Post by Felisiti »

Moglo ili ne moglo, ja ih takođe imam nasnimljenih više (bolje da ne pišem koliko, ponekad sam sklona teškom preterivanju :oops: :) ) i slušam ih više puta u toku dana, a kad se setim i ponavljam ih u sebi.
Nisam primetila nikakve nus - pojave, tako da što se mene tiče odgovor je - da.
Ko bi čekao jednu po jednu da se ostvare, možda oni koji imaju strpljenja. :)
Post Reply