Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jaspis »

Jovanice sreco hvala ti predivna si ;) jako jaako volim ovakve opise i uzivam u njima ;)
Hvala ti punooo

Znaci dobro sam pogodila :D pa neka onda i ostane bas ta slicica ;)

eh da, dobro jutro svima
Foksy me probudila jer je htjela van, vratih se u krpe, mislim da cu ju morat naucit da mi kafu kuha ;)
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Dobro jutro radni i odmorni narode, ja jos na odmoru. Eh, sto su mi dani, taman sve u mojoj drugoj kuci ostavila cisto, oprano, pomereno, u Bgdu ista prica.Opet da malo cistimo. Ali stvarno imam divnog muskog :mig: ( znate, odjednom se probudio, nisam ja kriva, majke mi, sav je u ovoj nasoj prici oko Zp i zahvalnosti, mada osecam da ima nesto u njemu jos jace, ne mogu da provalim, a on je u sred trazenja, zovem ako zatreba pomoc, hm ne konkretna nego u lingvistici :mig: )i stvarno je vredan i pun te dobre energije, volim to..volim ga....VOLIM I VAS OVDE, bas..
Jaspis, super ti je avatar i lici na tebe, a ja imam nekog debelog medveda sa crvenim naocarima i puskom, ma smesan sav, ali kako sam puna ljubavi ovih dana, stavljam nesto ljubavno..( bice umereno, obecavam)
Ovde zurka, kako ste vi dobri likovi, aj da vas ne prozivam, dobre sam volje :ludiranje: ..jos koji dan..hm..do kraja ovog zivota..a, da nema kraja, e jbg, bicu dobre volje do daljnjeg..
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Krijesnica

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Krijesnica »

Dobar vam dan, predivni Ratnici <3

Kako je prelijepo vrijeme vani, sve si više ličim na nekog gmaza, samo se valjam po prirodi i hvatam svaku zraku sunca... Jučer sam se pošteno ispržila, čak sam i malo pocrvenila hahaha...neka neka, sunčeve energije uvijek dobro dođe :D Upravo pijem kavu, pa me lagano puca neka hiperaktivnost...mislim da će danas biti veoma produktivan dan :)

DenVik, baš sam sretna zbog tebe i tvog dragog, lijepo je vidjeti kada se ljudi u našoj blizini počnu buditi....samo ti njega guraj naprijed, možda ga s vremenom i dovedeš tu na forum, ha?? :D

Budite mi sretni i nasmijani, neka se vaša prisutnost osjeti gdje god da se pojavite!! :**** :veselica:
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Dobar dan divni ljudi, samo da vas pozdravim uživajte u suncu i buđenju prirode ljubim vas sve :andjeo:
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by leci »

Dragi moji prijatelji, zaista smo se svi uželeli sunce, pa uživamo iz sve snage u sunčevim zracima. Divan je dan i ko može i ima vremena napolju je najlepše. Želim vam svima osmehe na licima.
ImageImageImage
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Danas sam gledala tv. Oko dva sata. Gledala sam kako love ribu na Havajima,gledala sam emisiju o računarima,gledala sam reklame,emisiju o tenisu i desetak muzičkih spotova modernog folka. Najviše mi se dopadaju tekstovi pesama. Jedna ženska je pevala kako želi da bude bogata,a druga o nekom starijem tipu koji muva mlade devojke po kafićima,pa su mu u tri strofe objašnjavali da prošeta. Jedan muški duet je savetovao da je najvažnije imati ženu i para za kafanu. Jednu je prevario dečko i ona se leči tako što djuska ispred nekog BMW-a i tvrdi da neće naći nikad neku glupu kao što je ona. Neki tip peva "Ovo je najbolji grad na svetu",ali nisam skontala koji je to grad ni po spotu ni u tekstu. Eto. Tako je bilo.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

Dobro veče, di ste svi, kakva je ovo pustinja a još Lecijev rodjendan danas. :veselica: Draga Leci, ja sam tek sad stigla u smenu :D vidim nismo ni posluzenje spremili, ni tulum u tvoju čast, ali se nadam da si ti danasnji dan provela na najlepši mogući način. Još puno, puno ovako lepih, sretnih dana zelim ;)
..i da, ovih dana sam imala problema sa disanjem, nikako se nadisati dragog nam vazduha, pa sam onda svesno disala, disala, disala, i prodisah. još sam se dana unatoč svemu izborila da odem na fitnes, da se iskačem i zadišem ki čovek, i sad sam već zena zmaj. samo ne bljujem vatru. :D
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by najzad »

Dobra noc i nocobdijama i onima sto sanjaju.Jos jedno picence :zdravica: za nasu Leci :andjeo: i znam da ce nam oprostiti jer ona sve razume cak nam je i pozelela da budemo na suncu,napolju...( i ja sam bila ceo dan na ostrvu,na Dunavu,prelepo budjenje proleca,cvetanje,mirisi,cvrkuti,..) predlazem da sutra otvorimo bastu pa se okupimo u vecem broju :drugari: sta kazete?
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by pozitiva »

jaspis wrote:Opaaa, ovdje opet veselo ;)
Ja isto vec dva dana skacem po kuci uz Manu chao :)
Pitaju me sto mi je, jesam li normalna a ja umirem od smijeha toliko da mi suze idu ;)
Mozda me udrilo sunce :P
Mozda me pozitiva zarazila, P draga izgleda da si kliconosa ;) pogubno si dobra po okolinu, to zbog ovih svih smajlica i hahhaha i hihihi...
Ostali doprinose sirenju virusa i tako :D

Ja eto kuham rucak i skakucem po kuci opet ;) sama sam pa mogu sta ocu sad ;)

I pijem jogurt neki od vanilije, da nebi ispalo ccc ;)
hihihih zarazila , zarazila i tek cu hihihi
bas sam u vortexu


ali...nisam bila od jutros, lose sam spavala, pa ni cera nesto od jutros a dan samo za pozeleti divan
pozalim se ja svojim dragom... al nista... nista da podigne vibraciju
no...eto kad nesto zelite puuuno, puno
tako vam se i desi
i tako javi mi se rodjaka od mog muza , nesto se dogovaramo za karte za koncert da dodje da me vidi u subotu kako plesem
i tako smo nas dve umesto samo dogovora krenule u rad na sebi :mig: :veselica: :veselica:
hihihi
pomogla joj da se oslobodi proslosti metodom Lujze Hej, uradila je zadatak da zavoli i prihvati sebe isto metodom Lujze Hej i ona kaze da je sad taaaaaaaako srecna :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: juuuupiii
kaze nestao joj kamen sa srca, ona teska gorcina i tezina u grudima
juuuupiiiiiiiiiii, pa ja sam sad vise nego presrecna :veselica: :veselica: :veselica: :aloalo: :aloalo: :aloalo: :aloalo: :aloalo: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
sta pozeleti vise do srecne ljude oko sebe koji zrace , srecom, dobrom , pozitivnom energijom i ljubavi prema sebi : )))) juhuhu :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:

i da zaboravih da pomenem razgovor je krenuo tim tokom jer se osula po telu, opet alergija, kaze ona...
onda sam znala sta je u pitanju alergicna na samu sebe, neprihvatanje sebe bas takvu kakva jeste
i tako Jo10, hvala sto podseti na onu jos jednu pametnu Lujzinu , kihanje- alergija
Zapitajte se na koga ste alergicni u vasoj okolini???

na sebe, na komsiju, ukucane


ja koja nikada nisam patila od alergija, ja sam prosli jun zapatila kijavicu , hm... na koga li sam tad bila alergicna.... :trazhi: :trazhi: :trazhi: ...mmm pa znam na ukucane. tj i na sebe
tako evo jun uskoro al nema kihalice :trazhi: :trazhi: :mig: :ludiranje: :ludiranje:
mmm, izgleda da je sve u glavi a ne u polenu hihihihih :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:


i tako eto meni opet ja na stocetvorci
vibriram li vibriram ceo sto se trese hihihihihi :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :lol: :lol: :lol: :rofl: :rofl: :rofl:
:veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
volim vas ljudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :aloalo: :aloalo: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Otvorena basta, joooj, volim to.
Ljubim Pozitivu, Clan, ej zovem da pijemo sladoled :mig: , Najzad, Felis, Tanita, Krijesnica, Jo10, dje Jo?, Jaspis, gde Sanco? opet prozivam, ko neka kulovka, eh kad mi jezik brzi od pameti, vazda bio..
volim ovaj grad, osecam da i on voli mene..doro se osecam ovde...Vik uziva, voli mali da skita( na koga li je ?)
Samo svratila na jednu, s nogu, da vam kazem da vas volim i nedostajete mi...LJ
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Post Reply