Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by DenVik »

Sarah, saljem dobre vibracije..ko da gledam, nemo da nas osramotis i da budes fina, nego osmeh na lice, na noge lagane i da se to preigra sutra, malo popije koja casa( vode), da se to pevaju i pesme koje nikad nisi cula, ali ko te pita, veselje je..a vec si lepa i sijas..
Zahvalna za prava prijateljstva, slazem se, pravo bogatstvo duse.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by sarah »

Hvala ti draga DenVink i ima da budem na visini zadatka samo štikle da skinem u neko doba pa ću sve da nadigram :veselica:
Krijesnica

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Krijesnica »

Hvala za svako predivno jutro koje dočekujem s osmijehom.
Hvala za svaku novu priliku da nešto naučim.
Hvala za svaku tešku situaciju iz koje izlazim još jača.
Hvala za obitelj koja me voli i podržava u svemu.
Hvala za to što u svakom trenutku imam sve što mi je potrebno.
Hvala na ljubavi koju osjećam prema svijetu.
Hvala na vedrom noćnom nebu i punom Mjesecu koji mi obasjava sobu dok spavam.
User avatar
tamaris
Posts: 96
Joined: 30 Sep 2012, 19:07

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by tamaris »

EEEE danas sam zahvalna na SUNCUUUU :bravo: :bravo: :bravo: jupiiii konacno i kod mene nakon gotovu nedelju dana kise.Hvala Sunce sto si obasjao i ovaj nas kraj :veselica:
Zahvalna sam na svom zdravlju danas. Hvala ti zivote :zdravica:
User avatar
Case.Closed
Posts: 34
Joined: 06 Feb 2013, 00:56

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Case.Closed »

Drage moje ljepote, sve redom. Ihhh, sto vas volim takve vesele i sjajne i mackaste :***
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Danas sam upoznala jednog tatu koji ima dve ćerke tinejdžerke i kome nije bilo mrsko da vozi dve hiljade kilometara iz Donjecka, Ukrajine da bi te dve mlade kokoškice koje ne zaklapaju usta prisustvovale koncertu Ramštajna u Beogradu i,jer su na nagradnoj igri osvojile vip karte,slikale se sa omiljenim bendom i pamtile Beograd do kraja života. Gledala sam ga onako premorenog kako mu nije nidočeg,ali kako uziva gledajući njih dve srećne. Zahvalna sam do neba što sam upoznala nekog kao što je on! Onda sam shvatila da je moj Goran isti takav tata. (moj dragi ima ćerku i sina 18-15 godina) I znam da je on tačno takav i da bi to uradio i zahvaljujem se celo veče na najdivnijem muskarcu na svetu... Osećam veliku zahvalnost jer sam upoznala i Vik,člana čuvenog sastava DenVik i jer mi je dozvolio da ga malo mazim po vratu u čemu sam neizmerno uživala...
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by jovanajovana10 »

ja sam zahvalana sto imam mogucnosti , pre svega finansijske, da studiram u drugom gradu ,
vec dugo vremena sam zaboravila da trebam da budem zahvalana na tome a na pocetku sam bila jako zahvalna,srecna i ponosna.
naprosto se zaboravim takvih zahvalnosti jer postanu svakodnevnica , tezim ka necim vecim
ali ... i podsetim se onoga sto je ''temelj'' za ostvarenje dugoronijih ciljeva, bez tog temelja se ne moze dalje
pa hvala mu i svemu lepom i malje lepo sto mi je doneo ! :)
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

zahvalna sam sto je moj drug panker meni dozvolio da prikachim gitaru na najvece Marshallovo pojacalo koje sam u zivotu videla, odvrnem ga do kraja i poizbijam zidove na kuci.......jeeeeeeeeeeee, kakav je to merak bio... :veselica:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Monja »

Zahvalna sam na ovom videu ImageImage

Lenny Krawitz - I Belong to You

....iz više razloga :lol: :lol:
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Danas posebno želim da se zahvalim što postoji Facebook. Volim ga i smatram veoma korisnim i zahvalna sam svima koji su učestvovali u njegovom nastanku.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
Post Reply