Kafić "Dobre vibre"

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by sarah »

Jeste sve što kažeš Den stoji...mada ja jesam malo tako svojevrsna :lud: da ne kažem nešto drugo :) govorim samo kada sam stimulisana i kada imam šta za reći :nempojma: ali to se dešava spontano i meni je to ok. Trenutno se trudim da finiširam neke svoje procese u kojima se nalazim, pa mi je sva pažnja prema tome usmerena :)
Den ti si neko ko je prilično širok i društven i divm se tvojoj energiji, i volim čitati tvoje postove, i evo ti jedna :ruzha:
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

eeee paaa da znaaate da vas i ja volim sveeee i da sam tuuuu :drugari: ajmo odmah jedna tura na moje ime :zdravica: (samo nemojte neki alkohol, jedva juče izadjoh iz mamurluka posle samo dva piva.brrr.) :D

a sad sa kesom na glavi, ofarbala se cura u blond, čeka da deluje farba (još nisam pink iako se već dugo oštrim na tu nijansu) :D pa ću sa svojom majkom u pozorište na medjunarodni horski festival. mmmm biće lepa energija, bjutiful vajbrejšn. :D nekad sam pevala u horu pa se sećam tog specifičnog poravnavanja, kad svi proizvodimo isti ili sličan ton, frekvencije koje se preklapaju. muzika je zvonka radost, zar ne. :D

U kom je gradu DV taj prečnik od 100m, na kojoj lokaciji to tajno okupljalište ratnica? :D što mene neko ne upozna? ahahaha salim se, bolje da vam ne govorim iza kog kamena ja zivim sad ;)

Već sam i ja par puta pisala da mi je posebno lepa energija ovde na forumu, i meni je trebalo vremena da se uključim, a opet shvatih stvar je u prepuštanju, kao i u zivotu. let it flow. :D
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Monja »

Joj, tačno znam o čemu pričate :zdravica:
I ja sam neko ko radije ćuti kad misli da nema šta pametno da kaže, pa se to već pretvorilo u naviku :lud: . No, to sad menjamo :veselica: :veselica: :veselica:

Da, i ja ne pišem često, al stalno vas posmatram Image i mnogo volim da vas čitam i mnogo mi znače vaši postovi Image
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
Vina
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2012, 04:54
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Vina »

pozitiva wrote:i vina, svaka cast za mesecnu pretplatu, mada ja mislim da cena smesna i simbolicna
cim stigne platica uplacujem hihihi :drugari:
jedva cekam
ja sam vec bila donator na tom sajtu na kom sam visila i to sam uplacivala mnogo vise od ove nase simbolicne preplatice
i da Vina, juce sam prvi put slusala snimak Lujzinih afirmacija -ja to mogu - tvoj snimak na slusalicama, do sad sam slusala samo na kompu
ovaj filling ja ne mog da opisem
kupam se u zracima sunca, hodam, meditiram hodajuci, ne vidim nikog, ne cujem nikog u vezi sam sa samom sobom i sa afirmacijama
slusam ja tako i poskakujem od srece i desilo mi se par pua da sam zaplakala od srece,na sred ulice, idu mi suze, nisam mogla da savladam toliki nalet, tolike kolicine srece da sam u nekim momentima morala da udahnem jace ne bi li nadisala jos malkice vazduha da se ne "udavim" od srece i to sve zbog nacina na koji si izgovorila afirmaciju, s kojom radoscu, blagosti, verom u to sto izgovaras!!!
osetila sam radost, mir, blagostanje, spokoj i neizmernu srecu
bas sam dozivela poravnanje :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
a pri tom ja imam tu knjigu ja to mogu ali nikad do sad nisam dozivela ovakvo iskustvoooooo
hvala ti
ljudi, stvarno vas volem
DV :lud: necu da ti pricam nis, upoznaj ih sama pa ces da vidis kako su to dve diiiivne osobe
i leci i tamaris
ne mogu da ih opisem koliko su diiiivneeeeeeeeee :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
Rasplakala si me sa ovim postom, srce mi se smeje i potpuno razumem i osećam tu radost koju imaš u sebi, i meni se dešava da se zaustavim na sred ulice i zaplačem od radosti, ZNAM taj osećaj, taj predivni, predivni osećaj zahvalnosti i počastvovanosti što sam živa i osećam sve to, sve te senzacije, radost, život u meni, oko mene...aaaa ma psihodelija radosti, ne znam kako bih to drugačije opisala! Bezbroj puta mi se desilo da sedim i prevodim za sajt, i samo odjednom počnem da plačem jer me je dotaklo nešto što sam pročitala, iako sam čula to već mngo puta, i dalje me zapanji i oduševi iznova, i osetim apsolutnu ljubav. Potpuno si prenela sada i na mene ovu tvoju predivnu vibraciju apsolutne ljubavi i zahvalnosti prema životu. Blagosiljam nas sve sa ljubavlju! Hvala svima na ovom radosnom forumu! :drugari: :drugari: :drugari: :ruzha: :ruzha: :ruzha: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
Ti si ono o čemu razmišljaš najveći deo vremena.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Vina, nasa dobra vila.
Tako je Monja, podrzavam.
Tanita lep provod i foto aparat u ruke( samo nam prosledi :mig: )
Sarah lj

Pozitiva je pomenula i Sibb, ne znam dolazi li u Kafic, ali bih volela da zna da jako cenim njene misli, citala sam postove sto je pisala i ima moje postovanje, toliko toga za tako malo godina. Zelim isto da se zna da to sto neki odavde ne dolaze ne neke teme, ne znaci nista,konkretno ja, samo nemam sta tamo da kazem, ne osecam to i pisem tamo gde mislim da treba. To je valjda i sustina.

Prosto smo razliciti sto je i vise nego odlicno.
Pozitiva i ja smo razlicite, a u dubini duse smo sestre, Clan i ja smo nebo i zemlja, ali se zajedno odlicno kapiramo i umiremo od smeha.
Ali se svi medjusobno podrzavamo i volimo, bar ja znam koliko je tesko prolaziti kroz promene i menjati stare obrasce.
Imam dete sa posebnim potrebama u malom gradu, a ja razvedena, gde pola grada se pravi da me ne vidi kad sam sa sinom, ali mene bas z...., imala sam velikih problema na poslu dok nisam ukapirala svoj ego, imala sam problema u svojoj porodici jer nisam dovoljno volela i prihvatala sebe, uopste nisam umela da se ponasam u vezi sa muskarcem dok nisam shvatila da stvarno moram komplet sebe da izvrnem, kao carapu i opet samo da zavolim sebe i da se zaljubim u sebe, ceo zivot sam imala para i opet nikad dovoljno,jer sam negde zelela da kaznjavam sebe, prezivela sam period kad sin i ja nismo imali hleba da jedemo, ali ja se sve smeskam a ocu da odlepim i ne vidim resenje, ali je resenje doslo, mic po mic, desetine puta mi je dete zaglavilo u bolnicu, jednom su mi rekli da nece preziveti noc, ne zelite da znate za tu noc.
Ali to jeste sve deo mene, ali je BILO. To je stari deo. Dokazala sam sebi da mogu sve, a tek pocinjem, verujte mi.
I nikada nisam kukala, bila sam i previse ponosna. Osmeh i glavu gore.
I prezivela.
Ovo sad pisem i ne verujem da cu to spominjati. Proslost pripada proslosti.
Ja verujem da mi ovo SADA pripada.
I zato razumem toliko toga, jer sam stvarno mnogo toga iskusila na svojo kozi i u dusi i HVALA, HVALA na svemu tome i sto mogu sa vama podelim .
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Monja »

DV, :ruzha:
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by Član 257 »

Monja,sarah...eh,da je meni da ćutim kad nemam šta da kažem... evo me ribam neke šerpe uz TDI radioi Lav pivo i pišem ovo jer znam da bi vi umrli da niste ovo saznali (jedina ja pijem u ovoj kafani,sunca ti...) Želim da uložim repliku na govor DV. Naime,ona je ustvrdila da smo nas dve nebo i zemlja što je veoma pogrešna konstatacija. Smatram nevažećim i neozbiljnim za uzimanje u obzir mišljenje doneto samo na osnovu jedne kafe i jednog sladoleda jer nisu uzete u razmatranje tipične društvene reakcije na okolnosti i parametri dnevno-životnih zbivanja,ispitanih od strane stručnog veštaka ili više njih. Stoga sa indignacijom odbijam da prihvatim njen stav kao svoj očekujući da vreme pokaže sličnosti i razlike i tvrdim da smo nas dve iste kao jaja,doduše uz malu razliku u vremenskom periodu kada su naš sneli. :bravo: :bravo:
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by DenVik »

Ja mislim da su bile tri kafe i dva sladoleda..a mozda cak i pivo...jaje jedno ( ono rozi jaje :lol: )tebe su sneli( s Marsa), mene su ipak nasli u kupusu..
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by jovanajovana10 »

jako sam srecna :))))))))))
osecam se kao sundjer natopljen srecom i ljubavlju :)

ljubim vas i volim sve :))))))) :* :* :* <3 <3 <3
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Kafić (ex. Dobro jutro, dobar dan, laku noć i lepi snovi

Post by tanita »

e večeras je Blues veče,svira Ana Popovic u našoj gostioni. izvolte, evo DV i ja za šankom, ona priča o Luizi a ja je slušam :D
Post Reply