Podrska jedni drugima

Moć misil, kako misliti pozitivno, kako izgraditi zdrav stav, sumnja, ljubav, ljubav prema sebi, zahvalnost
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Podrska jedni drugima

Post by leci »

Ovde je potpuno porodična atmosfera, toliko se podržavate,a to je predivno videti!
Image
Nema pozitive, mora da još grli svoje pristige putnike.
Image
Pozdrav za sve. Ovog trenutka vam šaljem raširenih ruku veliki, veliki zagrljaj.
Image
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Podrska jedni drugima

Post by jovanajovana10 »

WoW-wow ! koliko podrske :) sta sam se pretvorila u pikado a vi samo gadjate :)
da krenemo o'pocetka :)

tanita, znaci isti dan :) pa lepo , po proracunima ratnika svetlosti izgleda da su tada zvede posebno nakoljene :) znaci da ne brinemo nista...sve ce biti ok evo sarah i DV su nam rekle da smo vec polozile! Hvala sarah i DV na vizualizacijama nasih uspeha :) ljubim vas i volim i hvala pozitivi na poslatoj sreci , pored toga sto je zaokupirana srecom zbog susreta sa porodicom odvojila je vreme da nam pozeli srecu :) hvala !

pa Leci , zblizili smo se malcice , moze jos vise :)

DV- tako je to kad mesecima ucis jedan ''nesavladivi,bezobrazni'' predmet , pa ga savladas , pa bi sve dao da ga polozis imas znalje samo ti fali malo srece. U junu sam ozbiljna :) svakog maja-juna se sedi i ozbiljno uci i ne znima me nista oko mene.
toliko sam se motala po akvarijumu da nisu mogli da me izbace
i na kraju bez moje volje me je upravnik prijavio za volonterski rad -a to meni jako znaci jer cu tako uspeti da savladam strah od nastupa (posto sam videla da je Leci savladala,pa mogu i ja) jer bih tim poslicem drzala predavanja, bila vodic ekskurzijama u akvarijumu , imala istrazivacke radove , bavila se dizajnom-----upisala master i postala dobar govornik

a meni sve to jako znaci :) CIM BUDEM STIGLA DOTLE SLIKAM SE SA PRVOM EKSKURZIJOM MALE SLATKE DECICE I STAVLJAM NA AVATAR :) jedvaaaa cekam :) preslatki su (juce je jedan decak isao sve vremre iza mene i pitao me ''a gde su pijavice'' :) )
ali pre toga , da bih sve to mogla da radim i da napredujem dalje - moram da polozim ispit iz tog predmeta sada u junu
ako mislim da ''lupam pitanja'' i govorim samopouzdano -moram da prvo savladam sve ovo sto mi predstoji
a vi ste svi tu da me podrzite
ja sam ja - sem kad sam ozbiljna jer radim nesto :)
DV - uzecu u obzir ovu tvoju recenici i jako ce mi pomoci, znam'' junski rok je najlaksi rok''
obecala sam sebi da vas necu toliko maltretirati sa tim pitanjima jer nista nije kraj sveta :) kada mislimo da je kraj to je ustvari pocetak neceg novog
ako to zelis/te -nije problem evo odmah mogu da ''lupim pitanje'' jer ja stalno sebi u glavi razresavam neke stvari i danju i nocu :)
:* :* :*

:D moja mama kaze da sam se po pitanju odrovornosti i vecine stvari zrelije ponasala u 15 godina, da sam sada naisto podetinjila i da me razume jer nisam bas imala vremena da budem dete :)
Last edited by jovanajovana10 on 02 Jun 2013, 19:33, edited 1 time in total.
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Podrska jedni drugima

Post by tanita »

a jeste prave,svi za jednog jedan za sve.:) hvala drage moje sestre po svetlu :D Sarah, pamtice se dugo aplauz ostalih kolega, posle mog odgovora ahaha,posle ce se gurkati kad me vide,tipa-to je ona sto su joj aplaudirali.:D DV-statistika i kod mene na strani juna.. :D Valjda onom logikom:valja mi se preko leta -zasluzeno-odmoriti.:) Jole, slatko me nasmejao malisan sto je isao za tobom i vikao gdeee su pijavice.srce draaago,a on pijavica mala ahaha. Mahanje i za Pozitivu i Lecina hiii :D
Last edited by tanita on 02 Jun 2013, 19:31, edited 1 time in total.
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Podrska jedni drugima

Post by jovanajovana10 »

ja bih nesto volela da pokazem svima pijavice i zmije :) .... i pirane :) ... pogotovo malisanima :) jer nema nista lepse nego kad vidi pijavicu, prilepi se za staklo i kaze waaaaaau ! :) ocekivala sam da ce sledece biti ''A, imata li ovde zmajeve?! '' :)
ljubm te tanita
znaci- jun je najbolje vreme, ok , :) !!!
:* :* :* svimaaaaaaa :)
i pesma za sve :) !!!
Queen - We Are The Champions
http://www.youtube.com/watch?v=KFfCKy0nKr0
:*****
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
musmulica1
Posts: 5
Joined: 13 May 2013, 22:02

Re: Podrska jedni drugima

Post by musmulica1 »

Coveeece, kako ste divneee ;) :D Procitala sam vase postove i odusevljena sam idejom i tolikoooom kolicinom pozitivne energije koju ste mi prenele iako nisam ucestvovala :D :D :D :D :D U SVAKOM SLUCAJU MNOOOOGO PODRSKE VAM SALJEEEM :)))

naisla sam na divan video, namerno ga postavljam ovde :D ne znam da li cete se sloziti ali za mene je pun dobre energije i podrske :D
http://www.youtube.com/watch?v=0g9poWKKpbU
User avatar
Monja
Posts: 201
Joined: 14 Oct 2012, 15:23

Re: Podrska jedni drugima

Post by Monja »

Tanita, Jo, šaljem vam talase pozitive. Ispiti su gotova stvar :bravo: :bravo: :bravo: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
Nema tog delanja koje može da nadomesti neusaglašenost energija. - Abraham
User avatar
jovanajovana10
Posts: 362
Joined: 17 Nov 2012, 16:24

Re: Podrska jedni drugima

Post by jovanajovana10 »

ljuuuuuuuuuudi danas jeste moj najsrecniji dan od svih srecnih danova :)))))))))
POLOZILA SAMMM :) imala sam zaista jako puno srece
e pa svaka mi cast!HVALA VAM SVIMA !
E bas se slavilo , nas 10 za jedan sto :) :) :) kao u vasim vizualizacijama :)
tanita ..... gde siiii ????

hvala Monja :)
musmulica1, pa tako ti je to kad se druzis sa nama uvek :* :* :*
-Danas je moj srecan dan :) !
-Ovde sam da se menjam na bolje <3 !
http://www.youtube.com/watch?v=UOb0ei-Ej6Q :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 0543_n.jpg
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Podrska jedni drugima

Post by pozitiva »

jo znala sam
znala sam
znala sam
nije bilo sumnje u meni ni najmanje
sto rece vec monja to je vec bila svrsena stvar pe vikenda
he he
dogovorili mi sve sa Univezrumom hihihih :mig: :ludiranje:
jo :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
ja bih jednu kaficuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :zdravica: :zdravica: :zdravica: :zdravica: :zdravica: :zdravica:
dragi moji samo da vam kazem
da mi nije bilo vas onda kada su putovali moji za Grcku , ja kakva sam bila pre , ja bih im vec mojim crnim mislima dozvala neku nesrecu
a meni bi vec vodili u urgentni..... :totalnolud: :totalnolud:
uz vas doneli smo im samo blagostanje
hvala vam :drugari: :drugari: :ruzha: :ruzha:
a sad kad su dolazili
ja sam samo mislila na njih
i provodila se u Bg na reiki masazi sa prijateljima
a uvece u ponoc mirno i spokojno zaspla
a vec su me u dva probudili da sidjem dole po dete
hvala vam
hvala
hvala
hvala
i da leci
grlim
grlim
grliiiiiim
svoje dete neizmerno
hvala vam sto ste tu
i sto postojite hvala svima
ma jako vas volem :drugari: :ruzha: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Podrska jedni drugima

Post by tanita »

Jocika,ceeestitaaam ti draga nasa pametnice.:D Ljubim te,idi uzivaj,nemoj nista ni pisati ni citati bar neko vreme hihi.:D a meni se danas isto resila situacija u moju korist.Jupi je. :D (kod mene je bio jedan problematican predmet,gde me profesorka uzela na zub zbog mog malo ekstemnijeg izgleda (boja kose,pirsevi u to vreme) i onda mi je napakovala da ja kod nje odgovaram kao na bubicu.sto je naravno van svake pameti.od tad kod nje nikako.e a bila je fora da isti ispit moze da se odgovara kod drugog prof.(kod kog svi glat prolaze) ali ako ona da pismenu saglasnost! Pricalo se da tu saglasnost dobio samo jedan student do sad.:) ja sam se osmelila i u proslom roku je pitala za to. rekla je izricito da mi nece dozvoliti. :D danas sam opet bila kod nje. reci cu vam samo da mi je saglasnost upisana i potpisana.:D Zavrsila se i ta prica :D (Ne trebam vam ni reci koliko su mi JAKO pomogli vasi saveti,i slanje ljubavi. puno vas najsasvim ljubim a verovatno i volim hihihiii :D
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Podrska jedni drugima

Post by DenVik »

Mislim, sta reci :andjeo: ?
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Post Reply