Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by Ivan Spg »

Najzad draga naša :) Srećan ti rođendan i neka ti ova godina bude najbolja godina do sada :D
Attachments
Happy-Birthday.png
Happy-Birthday.png (10.28 KiB) Viewed 2477 times
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by najzad »

Vau, HVAAAALA, puno ce mi jos trebati da ovladam tim za mene novim tehnikama pa da mogu da obradujem i druge ne samo recima (jedva cekam i nadam se uskoro tutorijalu, ono sto te je i draga Vina zamolila, hehe, za postavljanje slicica da bude jednostavnije i tako to, da ne mora sve da ide prvo u etar vec direktno, pa meni i meni slicnima olaksas...pleaze...)
Dragi Spoygg, velika cast mi je da sam vasa, pa zahvaljujem jos jednom onom gore koji me je vodio i doveo k' vama, nadjoh predivnu oazu. :drugari: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by Član 257 »

Najzad, srecan rodjendan! Zelim ti sve najbolje!
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by najzad »

Hvaaaaaaaaaaaaaaaaaaala dragi Clanu i zelim ti i dalje da uzivas u osuncanom Belom gradu, nosim ga u srcu i obradujem se svakoj novosti iz njega i o njemu.
User avatar
najzad
Posts: 229
Joined: 19 Jan 2013, 17:54

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by najzad »

Draga moja Den,
i moje ime samo kaze da mi je potrebno vremena, tako tebi i ostalima strpljenja, da me sacekate po kad kad. Mislim da se tek posto prodje rodjendan treba osvrnuti i onda sabrati pa razvez'ti, no ipak posto sam " prozvana" a sada u zurbi evo. Eto vec to je dokaz mojoj promeni, posto sam oosetljiva i nekada bih sve drugacije i primila i odreagovala, jer si me bocnula i pozurila, a ja po vojvodjanski iako sam zivela i na zapadu i sad sam takodje u drugoj sredini pa imam kontakte sa najmanje nasim mentalitetom, jos uvek volim lagano, volem sve na tenane. Mislim, shvaticu salu, necu se uopste obazirati a kamoli naljutiti a nekada bi reakcije bile cak i na stetu ili iz inata, ne, pa ovde znamo i umirimo ego koji je opet ego i borimo se borimo jer verujemo da sve mozemo.Jeste ponekad sam posmatrac ali to je normalno, covek uci, slusa druge, istrazuje treba da sacuje i ponekad mu je tako dobro, sto da ne. Pa svi rade kako osecaju, razliciti smo zar ne cak i mi sami razlicito reagujemo u razlicitim fazama i sve je to bas tako kako je i dobro....bice jos al' sad stvarno moram da brisem.
Eto draga moja, rodjendan je tek na pola. Prepodne sam ga proslavljala pre svega sa sobom, pa sa svojom kucnom ljubimcom koja me neizmerno obasipa svojom ljubavlju i sada sam joj definitivno obecala temu (ako stgnem jos nocas) Popodne sa sinom i mojom malom vericom pravac zabavni park (ovde je novo i atrakcija voznja velikim tockom " ala prater" pa se radujem vec unapred panorami i mojoj velikoj ljubavi fotografisanju) a festa ce uvece zapoceti gozbom u eminentnom italijanskom restoranu.
User avatar
Tina :)
Posts: 17
Joined: 02 Apr 2013, 17:40

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by Tina :) »

Srecan rodjendan. :ruzha: :ruzha: :ruzha:
Attachments
images.jpg
images.jpg (11.31 KiB) Viewed 2466 times
User avatar
tanita
Posts: 162
Joined: 31 Jan 2013, 18:11

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by tanita »

Najzad, festina lente :mig: svako dobro :ruzha:
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by Brida »

Najzad,srecan rodjendan :D
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by pozitiva »

oooo najzad, najzad najzad, pa najzad i tebi rodjendan
spremam ti iznenadjence :mig:
videces pravi booooom!!! :ludiranje: :ludiranje:
kad si nam u ns?
obozavamo te
srecan rodjendan :drugari: :zdravica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
Linda
Posts: 148
Joined: 12 Oct 2012, 22:15

Re: Podeli sa nama svoju rođendansku radost :)

Post by Linda »

Koracaj uvek putem svetlosti, putem posutim ruzama...SRECAN RODJENDAN!
Post Reply