Vizualizacija

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
User avatar
Buki
Posts: 135
Joined: 24 Mar 2013, 01:27

Re: Vizualizacija

Post by Buki »

Saro, preporučujem ti, pošto voliš neke "drugačije" stvari u odnosu na vršnjake, slušaj malo (na yt) šta priča Jerotić, on je jedan od mnogih, koji su pametni i imaju šta da kažu, a vidim i ima ko da ih sluša :D
Nemoj samo da se usmeriš na Tajnu i na ta saznanja. To je samo jedan od metoda za postizanje više vibracije, dosta efikasan, ali možda postoji nešto drugo, što bi tebi odgovaralo da postigneš visoku vibraciju. Vidim da ti pomažu afirmacije i da si ih odlično sastavila, imam jedan da ti dam, u vezi pisanja afirmacija. Ne stavljaj negaciju u te rečenice, jer sve što staviš ti to forsiraš i stvaraš takve situacije. Kad kažeš, samo da ne dobijem keca na kontrolnom, obično ga dobiješ. Usmerila si pažnju na dobijanje keca, ne bitno da li je negacija, ili nije, tebi je fokus na tome i to će se ostvariti.
To možeš da koristiš u vezi toka misli, kažeš, moj tok misli je savršeno pozitivan, a ne e ne valja mi ovaj negativan tok misli, on mi oduzima koncentraciju radi mi to to to i to! Glupost velika.
Trudi se da rečenice sastavljaš u afirmativnom smislu, u potvrdnom,a ne u odričnom.
Sara12 wrote:-Zadovoljna sam sa sobo, i ne zanima me sta drugi kazu o meni.
Ovo preformuliši, to ti predlažem, a ti kako hoćeš. Možeš, a i ne moraš :D
User avatar
Sara12.
Posts: 2
Joined: 03 May 2013, 17:04

Re: Vizualizacija

Post by Sara12. »

Hvala ti na divnim savetima Buki...vec imam 4 velike sveske ispisane od pocetka do kraja mojim afirmacijama.Svaki dan pisem ono sto zelim kao da vec imam ,a u pravu si sto se tice odricnih recenica,nisam ni primetila ali u buduce pokusavacu da sastavljam u potvrdnom obliku... :D
A sto se tice Jerotica pronasla sam na yt ali nisam sigurna da li je to na sto mislis pa ako mozes da mi posaljes link ..hvala unapred.. :D :D :D
Ti si ono sto mislis a ne ono sto mislis da jesi.
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Vizualizacija

Post by Mila »

Sutra idem na svadbu i trebalo je kupiti nesto za obuci. Vizualizovala sam dve haljine izmedju kakvih bih zelela da biram. I tako optimisticna, otisla do grada. Obilazila butike, kako je sada vreme matura sve haljine su bile posvecene istoj, ili su bile previse elegantne. Ipak, ne udajem se ja :lol: , pa nisam zelela da kupim haljinu koju bih obukla za tu svadbu i nikad vise. Obisla ja grad i nista nisam nasla, ali rekoh sebi da cu naci neki drugi dan, u celom gradu mora biti bar jedna haljina za mene. Na povratku kuci setim se jos jednog butika. Znam da je u njemu odeca skuplja i da su kolekcije uglavnom za zrelije zene, ali rekoh sebi ajde da pogledam i tamo pa da znam da sam uradila sta sam mogla. Ulazim ja u butik i u njemu stoje obe haljine koje sam vizualizovala! Probala sam obe, ona koja mi je bila prakticnija je i skuplja. Hm, kako nagovoriti mamu da mi da toliko para? Smislila ja pricu, ispricala je mami i kaze ona OK, ako mi se haljina toliko svidja dace mi pare, kada ona bude isla sebi da kupuje otici cemo zajedno i do tog butika. Posle dva dana eto mene u istom butiku, u istoj haljini. Dok sam se ja gledala u ogledalu mama i prodavacica (za koju se kasnije ispostavilo da je i vlasnica butika) su pocele neku pricu. Mama joj je ispricala pricu kojom sam je "obradila" sto je prodavacici bilo jako simpaticno. Odlazim na kasu, pruzam pare, a prodavacica mi uz osmeh daje 2000 dinara popusta na istu. Popust nisam vizualizovala, ali sam mu se iskreno zahvalila :andjeo: .

Malo sam se igrala vizualizacija i kada je moj momak u pitanju. Vizualizovala sam nas divan susret, detalje vezane za to, verovala da ce tako i biti i radovala mu se. Ipak, bio je jedan detalj u koji nikako nisam mogla da poverujem da ce se obistiniti, cak i nekoliko dana pre susreta sam govorila sebi da to tako nece ispasti. Susret jeste bio divan, bas kao sto sam i zamislila - osim onog detalja u koji nisam verovala, desilo se suprotno od vizualizacije.
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Vizualizacija

Post by Mila »

Opet ja :D. Kao sto znate, danas je svadba. E sad, bila je tu jedna zackoljica, osim mojih roditelja i brata, koji svaku svadbu presede i u najvecoj meri precute, ne poznajem nikoga od gostiju. Ali, ja sam radila vizualizacije i afirmacije kako cu se super provesti, da cu upoznati neke ljude, zamisljala sam sebe kako se druzim, igram i pevam. Ali, jako sam zelela da dodje i moj momak, ali me je bilo strah da pitam roditelje jer bi morao da spava kod ene, jos su u fazonu "nista pre braka". I tako, ja sam i to vizualizovala i jako zelela, ali nisam nista pitala. Svadba pocinje za tri sata, i mene mama malopre pita zasto ga nisam zvala?! I na brzinu zovi njega, hoce li imati para obzirom da je bio i pre dva dana, pa kad ce imati bus iz Novog Sada, njegovima nisam ljubimica pa hoce li mu sad praviti neke probleme. I dok god mi nije odgovorio, hopsala sam, afirmisala da ocekujem najbolje, vizualizovala sam nas na danasnjem veselju...I ocekujem ga taman nekoliko minuta pre nego sto moji mladenci sklope brak :lol: . Hvaaaala Univerzumu, jako sam srecna :veselica: .
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Vizualizacija

Post by DenVik »

Bravo, Mila, bravo draga nasa.
Pa to je tek pocetak svega, jel vidis da ne postoji nista sto ne mozes biti, imati, postati? Tvoje je da trazis i da verujes da dobijas, a koristis tehniku koja ti prija.
Hvala ti bas sto si ovo podelila sa nama.
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
John Work
Posts: 159
Joined: 09 Oct 2012, 17:29

Re: Vizualizacija

Post by John Work »

Braaavooo Mila, baš je lepo kad vidiš kako ti univerzum pomaže skoro istog trenutka, to sigurno daje snage i uverenje da je sve moguće! :bravo:
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Vizualizacija

Post by Mila »

A upoznala sam i simpaticno drustvo, sve mi se obistinilo :D .
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Vizualizacija

Post by pozitiva »

ovu teniku najvise volim
i koristim je svakodnevno
u svakoj situaciji
kako bi privukla ljude
dogadjaje
cak vizualizujem ko ce sta da kaze i kako da odreaguje
i sve ide najbolijm tokom
najbolje po mene
vizualizujete
sanjajte
mastajte
verujte
i ostvarice se!!!
bravo mila
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
volim vas sve :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica: :veselica:
User avatar
Mila
Posts: 281
Joined: 19 Aug 2012, 20:53

Re: Vizualizacija

Post by Mila »

Zaista ne znam gde bih ovo smestila, a zelim da podelim sa vama nesto sto sam upravo procitala u jednoj knjizi. Jos jedan od nacina na koji mozemo resiti problem sa nekom osobom.

Naime, uzmimo pretpostavku da sagovorniku,u trenutku kada se problem desava, nedostaje jedna od ove tri stavke: zdravlje, samopouzdanje ili dusevni mir. Jer, to je upravo ono sto je svima nama potrebno. Kada se nadjete u neprijatnoj situaciji sa nekim, pokusajte da proniknete sta od ovog trojca toj osobi nedostaje. A zatim, vizualizujte tu osobu kao da vec ima ono sto joj je potrebno. Na energetskom nivou na taj nacin pomazete osobi, u toj osobi se iz njoj nepoznatoj razloga radjaju prijatna osecanja prema vama. Tada ce problem ili nestati (ako je u pitanju bila neka glupost, umisljen problem) ili ce osoba biti raspolozena za dijalog i mirno resenje. I svi srecni i zadovoljni :veselica: .
Lekcija je uvek voleti sebe.
User avatar
tanjusa
Posts: 46
Joined: 13 Oct 2012, 12:20

Re: Vizualizacija

Post by tanjusa »

Mila, ova tehnika koju si opisala je divna:) Znam da ne možemo uticati na druge ljude, ali na ovaj način podignemo svoju vibraciju i sigurno da osobe koje se nalaze u našoj blizini to osjete. Mnogo mi se puta desilo da, kada sam ja negativna, primjetim da su ljudi oko mene negativni i naši odnosi su narušeni (bilo ko, od porodice do saradnika u kancelariji, nadređenih), a kada sam ja "visoko" sa vibracijom, ljudi mi se smješkau, otvaraju, grle me, super sarađujemo. Vjerujem da se najvažniji dijalozi ne odvijaju verbalno:) Baš ti hvala što si opisala ovu tehniku, sjetiću je se.
Uspjeh i sreća me prate u stopu!
Post Reply