Anđeli

Anđeli, Aura, Channeling, Svetlosno telo, Vibracija tela, "Neobjašnjive" pojave, Slučajnost, Znakovi, Borjevi, Imena i njihovo značenje i uticaj

"Malo" znači da ove pojave nisu obavezno nešto što je neobjašnjivo, nego samo da moramo pomalo da naslućujemo kako funkcionišu
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Anđeli

Post by leci »

pronašla sam jedan zanimljiv tekst o Anđelima, pa sam to htela da podelim sa vama. Ljubi vas sve Leci
Image
http://uzasasce.com/Glasnik/Glasnik_201 ... rhija.html
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Anđeli

Post by Zika »

Jeste Leci, vrlo je interesantan link za upoznavanje sa Duhovnom Hijerarhijom i hvala ti.

Važnost Anđela je ogromna i njihova prisutnost u našem životu može da iz osnova promeni naše živote.
Mali broj ljudi to zna a još manji broj znaju kako da koriste njihovu pomoć i zaštitu.
Zato vam dajem ovaj link

https://dl.dropbox.com/u/7705988/Audio% ... Poruka.mp3
Delim sa vama ovaj link jer sam ubedjen da ce vam biti od koristi.

Sve ostalo sto imam spremno za delenje se moze naci na sledecem linku
https://www.dropbox.com/sh/4poh9xrbaeem077/-Ax-Xr-GLY
image5.gif
image5.gif (55.38 KiB) Viewed 3766 times
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Anđeli

Post by sarah »

Dragi Leci i Žiko, HVALA Vam dragi ljudi :)
Uživala sam čitajući i slušajući o anđelima, ovo je vreme uskrsnuća što bi Žika lepo rekao, i u tom uzdizsnju Anđeli su naši vodiči i pomagači na putu odgonetanja Božanskog u sebi :)
User avatar
Zika
Posts: 690
Joined: 19 Aug 2012, 23:17
Location: Kanada
Contact:

Re: Anđeli

Post by Zika »

sarah wrote:i u tom uzdizsnju Anđeli su naši vodiči i pomagači na putu odgonetanja Božanskog u sebi :)
Vrlo lepo rečeno SARAH i to je deo moga shvatanja. Na žalost veliki broj ljudi to ne prihvata ili neće ni da misli o tome i sete se Božanskog i Anđela samo kada su u ogromnom problemu ili u životnoj opasnosti.

'Tajna' je odigrala veliku ulogu da probudi veliki broj ljudi da počnu da misle pozitivno i da promene način razmišljanja. Otkrila nam je tajnu Zakona Privlačnosti, tajnu koja je već bila poznata milionima ljudi. Slažem se da je to pomoglo ogromnom broju ljudi da se razdrma, da započne budjenje i počne da posmatra Život na novi način i to je sve fino. Problem koji ja vidim sa Tajnom je da je koncetrisan na ZP bez objašnjenja da je to jedan deo Kosmičkih (Božjih) Zakona koji svi rade u perfektnoj harmoniji. Slučajno ili namerno je izostavljena ikakva veza Kosmičkih Zakona sa bilo čim što može da ima vezu sa Božanskim. Tako su ljudi, koji su tako nešto čuli po prvi put, dobili pretstavu da je to neki zakon koji dolazi od tamo negde i da samo trebamo da zamislimo nešto, poželimo i univerzum nam to isporuči. Za mene je to poluistina, pogrešno objašnjenje ZP. Imao sam priliku da vidim mnoge ljude koji su dobili uverenje da smo mi ljudi svemogući a i to je poluistina. Niko im nije objasnio da je svemoguć samo Božanski deo nas a ne naš biolooški ljudski deo. Kada se naša svest popne na viši level svesnosti bićemo u stanju da privlačimo i manifestujemo bez ičije pomoći a do tada moramo tražiti pomoć od Viših Duhovnih bića i Anđela. Mnogi ljudi su pokušali da manifestuju koristeći šeme iz Tajne i kada se ništa nije dešavalo digli su ruke i postigli suprotno - prestali su da veruju u ZP.

Neznam da li ste znali da postoje dve verzije filma Tajna, jedna sa Abraham hiks i druga bez njega. Daću vam link pa možete videti zašto. http://www.youtube.com/watch?v=8n9YrbUz ... 8AA24330CE

ZP je moćan zakon i zaista radi vrlo dobro. Ako razumemo da je osnova tog zakona SLIČNO PRIVLAČI SLIČNO onda će nam biti jasno da možemo da privučemo samo ono sa čim smo poravnati. Ne kažem da ne trebamo da imamo želje, da afirmišemo, zamišljamo i da očekujemo. Mnoge stvari možemo da privučemo, ako smo mi poravnati sa željama, ali postoji i nešto gde će nam trebati i pomoć.

Zato ponovo podvlačim da su nam veliki prijatelji i pomagači baš Anđeli. Nemojmo ih se setiti samo kada smo u nevolji, neka budu sa nama i kada smo veseli i srećni. Pozovimo ih u naš život da uvek budu sa nama i život će nam biti mnogo lepši, susretaćemo se sa manje problema.
image9.gif
image9.gif (123.28 KiB) Viewed 3728 times
User avatar
Felisiti
Posts: 146
Joined: 21 Jan 2013, 19:08

Re: Anđeli

Post by Felisiti »

Evo i mog iskustva sa andjelima. To je relativno sveže iskustvo, ne znam kako me pre ova tema uopšte nije zanimala, nisam razmišljala o andjelima. Nije da nisam verovala u andjele, već nekako...kao da to nije došlo na red. :roll:

Jedno veče, rekoh sebi baš da probam, nakon što sam čitala par zanimljivih tekstova i iskustava.
Spremila sam se da spavam, a pošto uvek pre nego što zaspim meditiram, tako sam i tada, uz upućivanje želje da vidim ili osetim svog andjela, na način koji me neće uplašiti (ne bih baš da iskoči ispred mene pa da pobegnem pod krevet :D ).

I bi tako. :) To je bilo vrlo nežno i prijatno iskustvo, najpre sam videla svetlost iza ili iznad sebe, nedefinisan je bio pravac (inače mi se često to dešavalo da vidim u meditaciji, slabašnu svetlost negde tamo, ali nisam na to obraćala pažnju niti se pitala šta je to), ali ovog puta svetlost je bila jačeg intenziteta, opet ne prejakog, nego nekako...taman.
Zatim mi je (zatvorenih očiju naravno) došla slika kako mi se ta svetlost uliva u srce, ma bilo je baš, baš divno!
Zamolila sam za još neki osećaj, dodir, bilo šta i osetila sam blagu energiju na ruci, kao da duva neki lagan povetarac. Nekakvo prijatno strujanje.
Bila sam oduševljena i mirno sam zaspala.

Posle toga mi je postalo sasvim normalno zamoliti andjela da osetim prisustvo, da znam da je tu, ali nikad mi se više nije desilo iskustvo tog intenziteta.
Zaista, andjeli su uvek sa nama, treba ih samo svesno pustiti u svoj život jer mislim da poštujući našu slobodnu volju, neće nam se nametati dok ih sami ne pozovemo.

Sve pohvale za ovu temu, oduševilo me sve što sam pročitala, nadam se da ćemo se čitati još. :)
Krijesnica

Re: Anđeli

Post by Krijesnica »

Odlična tema, imam lijepa iskustva s anđelima.

Kada sam tek počinjala s meditacijom, negdje sam pročitala da je relativno lako u meditaciji primiti vodstvo od duhovnih vodiča, pa sam odlučila pokušati. To je iskustvo povezano s mojim prvim svjesnim "isprobavanjem" zakona privlačnosti. Dakle, mjesec dana sam tokom svakodnevne meditacije vizualizirala dvije stvari za koje sam željela da mi se ostvare. Nakon točno mjesec dana, već pomalo nestrpljiva, željela sam znati hoće li se išta od toga ostvariti. Ušla sam u meditativno stanje, i u mislima izgovorila sljedeće: "Prizivam Višu silu Univerzuma da mi kaže hoće li se moje želje ostvariti". Rečenicu sam ponovila desetak puta, i odlučila pričekati. Nakon nekoliko minuta, u mom umu nastala je potpuna tišina. Niti jedne riječi ili misli nije postojalo u meni. Preplavio me osjećaj beskrajnog mira, osjećaj "da je sve u redu". Spontano sam se oslonila na zid iza mene, i tada su mi glavom prošle riječi "Opusti se. Tvoje želje su u procesu ostvarivanja. Učinila si sve što si mogla." I doista, tu večer su se moje želje ostvarile!!! :))

Tokom jedne meditacije koju sam izvodila ležeći na leđima, iznenada sam osjetila nečiju toplinu, nečiju prisutnost. Dobila sam osjećaj da mi je glava položena u nečijem krilu. Ne otvarajući oči, u sebi sam zamolila anđela da mi da jasan znak ako je to on pored mene. Tada sam osjetila nježne dodire na oba obraza, nekoliko minuta sam jasno osjećala kako mi netko gladi lice. Htjela sam vječno ostati u tom stanju :D

Imam puno takvih iskustava, nema smisla da ih navodim sve redom... Ali eto, jedanput sam imala i viziju svoga anđela, tokom jedne noći sam ju/ga kroz polusan vidjela kako sjedi pokraj kreveta i gleda me. Također ih često zamolim da mi kažu postupam li ispravno, i u kratkom roku dobijem "zeleno svjetlo". Najdraži su mi anđeli izviđači, njih zovem u pomoć kad nešto izgubim. U roku od dvije minute izgubljena stvar postane nađena. :)
User avatar
Felisiti
Posts: 146
Joined: 21 Jan 2013, 19:08

Re: Anđeli

Post by Felisiti »

Krijesnica wrote: Tokom jedne meditacije koju sam izvodila ležeći na leđima, iznenada sam osjetila nečiju toplinu, nečiju prisutnost. Dobila sam osjećaj da mi je glava položena u nečijem krilu. Ne otvarajući oči, u sebi sam zamolila anđela da mi da jasan znak ako je to on pored mene. Tada sam osjetila nježne dodire na oba obraza, nekoliko minuta sam jasno osjećala kako mi netko gladi lice. Htjela sam vječno ostati u tom stanju :D
Draga Krijesnice, zaista predivna iskustva! :)
Podsetila si me da sam takođe jednom osetila dodir po obrazu, kao da mi ga neko nežno mazi, ali nekako je to ličilo na energetski dodir, kao blago strujanje vetra.
Ponekad tu energiju osetim kao toplu, nekad kao hladnu, ali nije neprijatno hladna već više osvežavajuće hladna. Verovatno energija zavisi i od moje trenutne vibracije.

Da li znaš kako ti se andjeo zove?
Ja sam pokušala da saznam ime svog andjela, ali mi do sada to nije uspelo. Ono što sam našla na internetu da ime andjela zavisi od datuma rodjenja mi nikako nije leglo, verovatno se hiljade ljudi rodi na određeni datum i nema šanse da imaju istog andjela, svaki čovek ima svog vlastitog.
Krijesnica

Re: Anđeli

Post by Krijesnica »

Felisiti, osjetila sam taj dodir upravo tako kako si opisala, kao "hladno energetsko strujanje", vrlo često osjetim to i kao neko škakljanje. Da bi se to osjetilo, čovjek se treba opustiti, jer je to komunikacija na energetskoj razini. A teško da će se osjetiti bilo kakav oblik energije ako je čovjek stalno napet i u grču. Anđeli su nježna bićenca, i vole kad smo mi nježni prema njima ^^

Nisam sigurna za ime anđela, ali ja sam ga nazvala Zvjezdica. :P To je zato što mi se jednom tokom komunikacije s anđelom u vidnom polju pojavio neki maleni bljesak, baš poput zvijezde. Upitala sam anđela da li je to bio on, i zvjezdica je ponovno zabljesnula. Kada sam rekla da ću ga odsad zvati Zvjezdica, osjetila sam neku euforiju i radost, i to sam shvatila kao potvrdan odgovor. Od tada, kad god zazovem Zvjezdicu u pomoć, najprije mi negdje zabljesne i onda joj se ja počnem ispovjedati :mrgreen:

Ima li uopće netko ovdje da je uspio saznati ime anđela?
User avatar
Felisiti
Posts: 146
Joined: 21 Jan 2013, 19:08

Re: Anđeli

Post by Felisiti »

Krijesnica wrote: Nisam sigurna za ime anđela, ali ja sam ga nazvala Zvjezdica. :P To je zato što mi se jednom tokom komunikacije s anđelom u vidnom polju pojavio neki maleni bljesak, baš poput zvijezde. Upitala sam anđela da li je to bio on, i zvjezdica je ponovno zabljesnula. Kada sam rekla da ću ga odsad zvati Zvjezdica, osjetila sam neku euforiju i radost, i to sam shvatila kao potvrdan odgovor. Od tada, kad god zazovem Zvjezdicu u pomoć, najprije mi negdje zabljesne i onda joj se ja počnem ispovjedati :mrgreen:
Heeeeej, hvala ti, baš si mi pomogla! :)
Ono malo što sam čitala o iskustvima na netu, nešto se ne sećam da sam pročitala da neko oseća hladno strujanje, već toplo, pa sam pomislila da sam možda negde zabrljala. :roll:

Baš originalan način da tvoj andjeo dobije ime! Verovatno zvezdica na avataru simbolično i predstavlja tvog andjela, kako je to lepo.
Možda andjeli imaju imena koja su neprevodiva na naš jezik, pa ih trebamo nazvati onako kako osećamo.
Baš ću da probam. :)
Krijesnica

Re: Anđeli

Post by Krijesnica »

Ako ti anđeo kaže svoje ime, ne brini, razumjet ćeš ga. On ima savršen uvid u tvoju osobnost, tvoje porijeklo i tvoj jezik. U cilju mu je da ga razumiješ i osjećaš, pa bez obzira što je vaša komunikacija na energetskoj razini, ti posjeduješ sposobnost da tu energiju pretočiš u informaciju. To je kao kad slušaš muziku - ona je skup zvukova koji vibriraju na određenoj frekvenciji - ali tvoj mozak to prevodi u slušljive melodije u kojima uživaš. Moj anđelak je možda jednostavno plah i sramežljiv, jer sam i sama takva, pa mi je radije dao nekakav znak nego da sam progovori.

Znaj da ćeš možda čuti i više imena, jedan je anđeo čuvar, ali i on ima pojačanje kako bi bio siguran da ti uvijek netko može priskočiti u pomoć. Oko tebe je cijela četa anđela, samo su neki suptilniji od drugih. ;)

Javi ako nešto saznaš, baš me zanima jesu bili pričljivi!
Post Reply