Proces prisutnosti

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Proces prisutnosti

Post by jelena »

Nastojaću a ako negdje zapne pitam vas :svekul:
Danijela
Зоран
Posts: 203
Joined: 27 Mar 2013, 15:02

Re: Proces prisutnosti

Post by Зоран »

Naravno, Jeco, ali prvo pitaj sebe, svi odgovori su u tebi...:) I uživaj...:)
User avatar
John Work
Posts: 159
Joined: 09 Oct 2012, 17:29

Re: Proces prisutnosti

Post by John Work »

Jelena drago mi je što počinješ sa procesom, samo napred! :bravo:

Ja sam juče završio sa vežbama i sad mi preostaje još nedelju dana povezanog disanja i nakon toga da pročitam zadnja dva poglavlja. Izuzetna knjiga. :svekul:
Зоран
Posts: 203
Joined: 27 Mar 2013, 15:02

Re: Proces prisutnosti

Post by Зоран »

Džone, slažem se da je knjiga izuzetna... Puno toga se nauči iz nje..:)
Krijesnica

Re: Proces prisutnosti

Post by Krijesnica »

Ja još nisam ni počela s praksom, a sad već imam osjećaj da prolazim Proces dok ga čitam :) Vjerojatno mi je i samo čitanje podignulo svjesnost pa jasnije vidim svoje odraze u životu... Šta će tek biti kad praksa dođe na red :mrgreen:
User avatar
John Work
Posts: 159
Joined: 09 Oct 2012, 17:29

Re: Proces prisutnosti

Post by John Work »

Jeste Zorane baš tako. :svekul:

Jeste Krijesnice i samo čitanje bez prakse je zaista nešto što bi svako trebalo da uradi, i pomaže sigurno u podizanju svesnosti, meni je dala jedan novi pogled na život :svekul:

Naročito ovo deseto poglavlje koje mi je pokazalo koliko je ta provalija u mom slučaju bila velika. Sada se trudim da je zatvorim (oni koji su pročitali knjigu znaće o čemu se radi) ;)
mirina
Posts: 2
Joined: 07 Apr 2013, 15:43

Re: Proces prisutnosti

Post by mirina »

Prijatelji, trebam pomoc....... da li je moguce da na samom kraju trece nedjelje procesa nisam sigurna da li ispravno radim vjezbe disanja, da i kada uspijem otpustiti glasnika, ne mogu da primim poruku.
Зоран
Posts: 203
Joined: 27 Mar 2013, 15:02

Re: Proces prisutnosti

Post by Зоран »

Pozdrav, mirina... Samo se opusti i bez napora prođi kroz proces. To sa glasnikom nemoj da te brine. Sve će to doći na svoje. Sve što treba da se desi, desiće se. A što se vežbi disanja tiče, pročitaj ponovo uputstva za to, i lagano napreduj. To će doći samo po sebi... I uživaj... :)
Krijesnica

Re: Proces prisutnosti

Post by Krijesnica »

Mirina, nemoj pokušavati shvatiti poruku. Ne razmišljaj o njoj. Odgovore dobiješ onda kada gotovo zaboraviš na pitanje, i to ide putem osjećaja i inteligencije, a ne putem logike i razmišljanja. Opušteno, kako Zoran kaže, doći će to na svoje :)
mirina
Posts: 2
Joined: 07 Apr 2013, 15:43

Re: Proces prisutnosti

Post by mirina »

Hvala prijatelji na podrsci, sada je sve nekako bolje, ono se, izgleda, samo moj ego poigravao. :svekul:
Post Reply