Izgled i unutrasnjost

Odnos, komunikacija, interakcija sa ljudima oko nas. Kako, šta, zašto? Mame, tate, braće, sestre, prijatelji, poznanici, partnerke, partneri, žene, muževi, kolege...
Post Reply
User avatar
tin_
Posts: 15
Joined: 12 Oct 2012, 12:19

Izgled i unutrasnjost

Post by tin_ »

Pozdrav svima! Palo mi je na pamet da vas pitam sta mislite o sledecem- ono sto sam ja pre par godina rekla svom ocu je da ljudi izgledaju tacno onako kakvi su iznutra. On se iznervirao i rekao mi da ne pricam gluposti. A ja sam u tom trenutku bila odusevljena-kao: Vau sta sam shvatila.. Jeste da sam bila mala, ali sam tada bila uverena u to. Sada nemam nikakvo posebno misljenje na tu temu, ali sam se setila ispada:) pa sam zelela da vas pitam sta mislite o tome. Kasnije sam cula poslovicu. *Kakvo lice imas u starosti, takav si covek. A i svi znaju da su *oci ogledalo duse. :)
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Izgled i unutrasnjost

Post by Ivan Spg »

Odlična tema. Ta misao je 100% posto tačna, samo treba znati gledati :)
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
Linda
Posts: 148
Joined: 12 Oct 2012, 22:15

Re: Izgled i unutrasnjost

Post by Linda »

Draga Tin, slazem se sa tobom u potpunosti. Svaka mladost je lepa na svoj nacin- zategnuta koza, sjajne okice, bujna kosica... :) Tada cak i neki mali zlobnici, zlobnice, mogu izgledati slatko. Sa godinama, kako sticemo razlicita iskustva, postajemo istrajniji ili ne u nastojanjima da (ne)ispravimo ono sto smatramo da treba. Necija rugoba tek u starosti ispliva na povrsinu. Jeste da je napredovala plasticna hirurgija i da je moguce imati lice bez bora u 68.god.a i vise :) itd. ali onaj neopisiv osecaj necije duhovne(ne)privlacnosti je uvek tu. Poznajem jednu bogatu zenu. Samo prica o novcu, gde je bila, sta je kupila, gde je putovala, jedna cerka bila u Parizu u hotelu od 5 zvezdica, druga na nekom grckom ostrvu(ne secam se kom, ma nije ni bitno :lol: ), da je dala 2000 evra za zube itd. Za svoje godine ona izgleda sjajno, ali posle 5min. provedenih u njenom drustvu sav taj spoljasnji sjaj vrlo brzo izbledi i jedva cekate da pobegnete od nje :) Ono sto je unutra reflektuje se spolja, a kad je doticna u pitanju, ona ima sebi i svetu da ponudi samo 1 ravan postojanja. Pa ko voli, nek izvoli!
Osvescenost se vidi u ocima, osmehu...Dobronamerni ljudi uvek imaju tu divnu bogatoruzicastu auru sa zlatnim odsjajem....Kiss, Linda
User avatar
Naly Younis
Posts: 179
Joined: 20 Aug 2012, 06:41

Re: Izgled i unutrasnjost

Post by Naly Younis »

Negdje sam čitala da naš duhovni vodič izgleda kao mi, ali u mlađem izdanju... :D
Image ŽIVIM SVJESNA BOŽJE PRISUTNOSTI.
NJEGOVA PUNINA NEPRESTANO TEČE KROZ MENE, PUNEĆI SVE PRAZNE POSUDE U MOM ŽIVOTU.
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Izgled i unutrasnjost

Post by sarah »

Divnu stvar si primetila Tin, nema ništa lepše na ovom svetu od čiste energije svetlosti Isijavanja :D ...Nekad je dovoljno da sa nekom osobom provedeš samo minut i da te njena lepota očara bez obzira na njen fizički izgled i godine :)
Post Reply