Druzenje

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
Post Reply
User avatar
Guruika
Posts: 29
Joined: 02 Sep 2013, 11:21

Druzenje

Post by Guruika »

Mislim da bi bilo super kad bi se ratnici druzili i nasli u svojim mestima da pricaju o svom radu, dogadjajima, manifestacijama u cilju da se produbi rad.
Nadam se da ste okruzeni ljudima koji slicno razmisljalju kao vi jer to ubrzava manifestaciju i ucenje mnogo vise nego samo citanje. Ja mogu posvedociti za to.
Treba iskoristiti ove prelepe dane i izaci u park ili pored reke i popricati uz caj ili kafu.

Ako imate vremena pisite ovde, gde i kad vam se druzi :)
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Druzenje

Post by Član 257 »

Ova ideja mi je totalno ok. Ja trenutno imam obaveza ali kad se vratim u Beograd organizovacu nesto.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Guruika
Posts: 29
Joined: 02 Sep 2013, 11:21

Re: Druzenje

Post by Guruika »

Ako sam u BGu jos uvek rado cu doci.
Krijesnica

Re: Druzenje

Post by Krijesnica »

Ja sam iz Hrvatske, a primijetila sam da nas je malo ovdje. Ima li tko blizu?

Šteta što nemam neku rodbinu u Beogradu, da vas sve obilazim :mrgreen:
User avatar
Stalker
Posts: 100
Joined: 04 Jun 2013, 15:37

Re: Druzenje

Post by Stalker »

Nemam organizatorskih sklonosti ali sam voljan doći na dogovoreno mesto u Nišu.

Nišlije moje, biće mi drago da popijem sa vama po jedno pićence, a možda i zamezimo grickalice :zdravica:
Ako ne to onda bi mogli samo disati vazduh pa dok ne odemo u alfu, a odatle bi mogli uraditi par fizičkih vežbica.

Možemo razgovarati o svemu i svačemu mašti na volju :arrow: s tim što je meni najdraže pričati o svesti.

Ja svake nedelje idem na reci Nišavi, ponekad odem do Kameničkog visa, uglavnom slikam fotografije prirode jer je to vrlo zanimljivo.


Hajd pa javite se :andjeo: pozz
Ratnikov put je harmonija - harmonija radnji i odluka.
User avatar
Guruika
Posts: 29
Joined: 02 Sep 2013, 11:21

Re: Druzenje

Post by Guruika »

Ko je raspolozen za druzenje ovih dana na uscu sa Zemunske strane neka pise ili ispod ili na PP :)
Teme: ZP za novac, ZP za ljubav, ZP za zdravlje
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Druzenje

Post by DenVik »

Ja sam zainteresovana uvek.
Sad sam se vratila u UE da završim neke papire, pakovanja, sl...i da, to će se napraviti, prosto idemo ka tome.
Javim se kad budem u Bgd, to je ovih dana.
Ne moramo imati teme, ajde prvo da se upoznamo, da vidimo ko je kakve energije, za šta, kome, gde, da se vide ljudi od krvi i mesa :drugari:
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Guruika
Posts: 29
Joined: 02 Sep 2013, 11:21

Re: Druzenje

Post by Guruika »

Vazi javi kad si tu
Post Reply