Kako privuci novac?

Saveti o svemu i bilo čemu :)
Saveti su u formi konkretnih instrukcija i podsećanja na sve što znamo ali nije zgoreg ponoviti :D
Post Reply
User avatar
Srećica
Posts: 50
Joined: 04 Jul 2013, 21:21

Kako privuci novac?

Post by Srećica »

Ovako, treba mi nekih 200 evra ali ne znam kako da ih skupim tj. od cega. Nikako ne mogu da nadjem nikakav poslic. Prosle godine sam radila nekoliko dana i to sam jedva nasla. Moze li neko da mi napise kako je uspeo da privuce novac u svoj zivot, ne trazim ja bogatstvo bar ne za sad nego samo neki poslic na kome mogu da zaradim par stotina evra. :D
Imam svoju unutrašnju lepotu koja privlači druge!
User avatar
Stalker
Posts: 100
Joined: 04 Jun 2013, 15:37

Re: Kako privuci novac?

Post by Stalker »

Večito pitanje kako do novca, kako do posla...Mislim da je to teško reći. Za novac ti treba novac a i umešnost, znanje na poslovima, itd...teško je...no ima jedna tajna koja pomaže u tome...sada ću je otkriti: sve što je potrebno za privlačenje novca je zlatni prsten za mali prst.
Ratnikov put je harmonija - harmonija radnji i odluka.
User avatar
Aurora3
Posts: 141
Joined: 18 Aug 2013, 20:32

Re: Kako privuci novac?

Post by Aurora3 »

Pomoc oko nalazenja posla nemam, ali probaj vuzualizacju, ne moze da steti. Ja je ne koristim cesto, jednostavno zaboravim, ali dva puta sm probaala, i ima nekih rezultata....bitno je samo da zadrzis vizualizaciju najmanje 17 sekundi, naravno moze i vise, prepostavljam da je i pozeljno :)
A, Stalkeru, da l' nas zezas? :) Sad nesto razmisljam, i shvatam da u periodu dok sam na malom prstu (lijeve ruke) nosila zlatni prsten, dobila sam ga, i bio mi je mali za druge prsete, moje finansijsko stanje je bilo na zavidnom nivou. Da l' zaista ima neke veze? A skoro sam dobila na poklon i takozvano drvo novca, i 10 dana nakon toga dobila na kladionici. :)
Post Reply