Anđeli

Anđeli, Aura, Channeling, Svetlosno telo, Vibracija tela, "Neobjašnjive" pojave, Slučajnost, Znakovi, Borjevi, Imena i njihovo značenje i uticaj

"Malo" znači da ove pojave nisu obavezno nešto što je neobjašnjivo, nego samo da moramo pomalo da naslućujemo kako funkcionišu
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Anđeli

Post by jelena »

Ovako ja oduvek razgovaram sama sa sobom,znači kad god pravim neke planove jednostavno se zanesem u razgovoru znači pitam samu sebe šta bi bilo bolje kad bi uradila to i to i uvek bi kroz misli dobila odgovor i uspostavilo bi se da bito bila bolja opcija,ja sam mislila da je to moja intuicija (neznam kako bi to drugačije nazvala).Kažem sama sa sobom zato što je to uvek prisutno u meni i dio mene kao bolja ja (sad nisam sigurna dali je to anđeo ili duhovni vodić jednostavno nekad osećam da je to jedno te isto ).Ta "osoba"je uvek sretna uvek me nasmejava (npr..kad sam bila trudna obukla bi neku haljinu i nako pomislila joj kolika sam a odgovor bi bio prava mala loptica i onda bi se jednostavno u sebi tako nasmijala ali ne naglas već jednostavno bi osetila u sebi tu toplinu i razigranost kao kod malog deteta-sad kad malo bolje razmislim mislim da je to stvarno anđeo). :D :D :D
E a sad naprimer kad se prepadnem jednom kad sam bila sa sinom u bolnici dobio je konvulzije (fras)odveli su ga u susednu sobu da mu dadnu kisik a ja sam ostala sama i počelo me gušiti strah izašla sam na balkon na svež zrak toliko su me osećaji oduzeli da mi se zavrtelo u glavi i osetila sam vrtoglavice "totalno izgubljena"i odjednom kao da je nešto puknilo u mojoj glavi ,kao da je neko puknio prstima i odjednom sam osetila talase smirenosti kako se šire od srca preko celog tela i misao da će sve biti dobro i da je sve baš kako treba biti je oterala sav strah (jednostavno ne mogu opisati taj osećaj).
Sad Mina kad si me stavila na razmišljanje vidim da su to dve različite energije. :idea: :idea: .

Probala sam onu tvoju vežbu bilo je super suze su mi počele teći,osetila sam kao da mi je neko stavio ruku na glavu i toplo-hladne talase kojei su se spostili po celom telu.SUPER..
Last edited by jelena on 12 Oct 2012, 10:32, edited 3 times in total.
Danijela
User avatar
tamaris
Posts: 96
Joined: 30 Sep 2012, 19:07

Re: Anđeli

Post by tamaris »

Mojoj sreci nema kraja :) Ja konacno cujem da postoje ljudi koji imaju slicna iskustva. Secam se sa svojih 3 godine imala sam svoju izmisljenu drugaricu, ili andjela cuvara. Secam se kako je bilo zabavno bilo druziti se sa njom, cak sam joj i ime dala. U to vreme moja majka je bila trudna sa mojom sestrom. ali odjednom je sve nestalo sa idejom moje rodjake da ime moje nevidljive drugarice moja majka da mojoj sestri. Jednom sam ovu pricu poverila najboljoj drugarici, jer nikad nisam cula da je iko iz mog okruzenja imao slicna iskustva, ona me je samo pogledala i prokomentarisala, hmm bas imas bujnu mastu. Sada kad citam vase postove zaista se radujem :)
Ali tu nije kraj, zahvaljujuci Ratnicima svetlosti, i jednom tekstu o andjelima cuvarima, uspela sam da povratim mog andjela cuvara, odnosno shvatila sam da je ona uvek bila tu, da nikad nije ni odlazila, shvatila sam da nikad nisam sama, da je ona uvek tu za mene i da mi neprestano pomaze u svemu sto radim. Sada zaista mogu da joj se obratim i kazem joj Pomozi mi kada mi je tesko ili Hvala ti sto si tu za mene kada sam srecna i spokojna. Zaista sam presrecna sto sam pronasla ovaj sajt i ove predivne ljude. Hvala vam svima. :*:*:*
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Anđeli

Post by jelena »

Hvala i tebi Tamaris što si nam se pridružila i podelila sa nama svoje iskustvo;toliko se radujem kad vidim koliko ljudi ima sa sličnim iskustvima.HVALA VELIKU TI PUSU ŠALJEM...
Danijela
User avatar
tamaris
Posts: 96
Joined: 30 Sep 2012, 19:07

Re: Anđeli

Post by tamaris »

Hvala na odgovoru i podrsci jelena. Pusa i od mene :*
User avatar
Mina u Sreci
Posts: 124
Joined: 22 Aug 2012, 21:37
Location: U sreci
Contact:

Re: Anđeli

Post by Mina u Sreci »

Ovih dana sam imala novih iskustava sa andjelima, svojim i tudjim...
Napisacu vam uskoro divne dozivljaje.

Andjeli su uvek tu.
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Anđeli

Post by jelena »

Mina jako si me obradovala jedva čekam...
Danijela
User avatar
Mina u Sreci
Posts: 124
Joined: 22 Aug 2012, 21:37
Location: U sreci
Contact:

Re: Anđeli

Post by Mina u Sreci »

e ovako..
u poslednjih nedelju dana sam se duboko udubila u energije, andjele, dozivljaje...osecaje

imala sam tu srecu da uzivam u ovoj avanturi sa jos dvadesetak ljudi, koji su na istom putu kao i ja.
Naucila sam da primam i saljem energiju, misli, da pricam sa andjelima drugih ljudi i slikam slike njihovih aura. PRELEPO iskustvo.

Najdivniji mi je bio sledeci dozivljaj....od prvog dana seminara, jedan divan muskarac od nekih 40 godina me je pozdravljao dubokim, divnim pogledom. Prvih dana sam bezala...a onda sam se odlucila da odgovorim. To je jedan od onih pogleda, koji traju po 15 sekundi...bez reci, puni ljubavi i duboki. Kad sve oko mene nestane...i samo se prelepa slika stvori.
Posle dva dana...ova igra pogleda je postala divna navika, ostrvo opustanja...i pocele su da se desavaju divne stvari. Svaki put, kad bi se pogledali, njegova slika je nestajala i ja sam videla ogromnog, divnog andjela ratnika u svetlo plavoj kristalnoj boji...
Posle cetiri dana sam odlucila da mu naslikam sliku toga sto vidim, kad se izgubim u tim ocima... (i ne, ovde ne pricamo o zaljubljvanju, ovde pricamo o govoru dusa)
Sela sam, uzela papir i olovku i za 3 minuta nacrtala divnu sliku, pogled na jedno brdo, na kojem je zamak koji gori i puno ljudi koji beze iz njega. Iza njih ide konjanik na plavom konju, sa macem svetlosti i ogroooomnim krilima, koja su veca i od brda..i u svakoj ruci drzi po jedno dete. On je zastitnik i pratilac.
Kad sam mu dala sliku, covek je ostao bez reci. Pitala sam ga, da li mu slika nesto znaci?
Ponovo me je pogledao i rekao "Mina, zasto me ista pitas. TI ZNAS KO SAM JA ZAPRAVO".
Mmmmmmmmmmmmmmmm...jeza

kasnije sam mu opisala jos mnogo vise detalja, da je on zastitnik, da je njegova blizina podrska drugima, da je on nosilac bozanske snage, koja drugima pomaze da napreduju u svom rastu...da je vitez, ratnik svetlosti...sve sam ja lepo opisala, opisala mu boju, kristalno plavu.

i onda dolazi najvece iznenadjenje. On mi salje jednu sliku andjela na kojoj je tacno to sto sam ja naslikala a na slici niko drugi do sam Arhandjel Mihajlo!!!
Pojma ranije nisam imala ni koja je njegova uloga, ni boja, ni bilo sta...i prepoznala sam ga!
Sad znam, kakav je osecaj kad je energija ovog andjela u blizini. I uvek cu je prepoznati :)
Divno, divno, divno...
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Anđeli

Post by jelena »

WOOW..Mina ostala sam bez teksta.Super hvala ti puno što si sa nama podelila to iskustvo.Nadam se da će ih biti još zato što prosto uživam u tvojim postovima..:P
Danijela
User avatar
Mina u Sreci
Posts: 124
Joined: 22 Aug 2012, 21:37
Location: U sreci
Contact:

Re: Anđeli

Post by Mina u Sreci »

Ima ih dosta...iskustava...bas ima. Evo nesto razmisljam, kako je divno kad nesto novo pustimo u svoj zivot i prihvatimo, kao sto su andjeli.
Citavo postojanje dobije jednu novu dimenziju a zivot postane meksi...

Danas sam pricala sa mojim andjelom, igrali smo se navigacije. Zamolila sam ga da mi pokaze kako me vodi kroz ulice grada ...i iznenadjenja...prvi put u zivotu mi se navigacioni uredjaj skroz pokvario.
Moj andjeo, ne samo da je sposoban vec ima i smisao za humor :)
Vozila sam od raskrsnice do raskrsinice i svaki put mi je na vreme dao osecaj, kuda treba da skrenem. Stigla sam uspesno na cilj, bez i jednog pogresnog skretanja :)
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Anđeli

Post by jelena »

To je super Mila,nadam se da ćeš još neka iskustva podjeliti sa nama jer jako se radujem tvojim postovima.
Veliku Pusu ti šaljem.. <3
Danijela
Post Reply