Afirmacije

Abraham, Pleiadians, EFT, Vizuelizacija, Audio knjige, Meditacija, Afirmacije, Silva metod, Tehnike za privlačenje novca, Binauralni zvuci
User avatar
Princess Irulan
Posts: 22
Joined: 20 Aug 2012, 17:22

Re: Afirmacije

Post by Princess Irulan »

Ametyst
Možda nije odgovor za tebe, ali podeliću sa vama jednu, nadam se simpatičnu priču: Imam klince, sina od 8 i ćeru od 4 godine i,pošto sam već neko vreme na putu učenja novih stvari koje se tiču ovakvih tema, dešava mi se kad mi nešto ne ide, kad ne kapiram najbolje ili kada jednostavno želim da proverim da li nešto funkcioniše, da prvo "isprobam" na njima (tako sam inače shvatila koliko je sugestija jaka sila, ali o tome drugi put).
Tako recimo kada je novac u pitanju, na primeru svog sina sam videla koliko je lako doći do istog.

On je dete koje ima sreće sa novcem, oduvek je imao - svakodnevno nalazi novčiće na ulici, po nekoliko... Pošto smo mi svi generalno učeni da "novac ne pada s neba" i "da ga je teško zaraditi" rešila sam da taj obrazac prekinem kod njega. Počela sam da mu za svaki nađeni dinar govorim :"Bravo! Pa to je divno! Vidiš kako tebi pare padaju sa neba!" ili da ga hvalim pred drugima namerno preuveličavajući :"Baš ima sreće, svakoga dana nalazi novčiće, nekada dođe sa punim džepovima dinarčića!"
Onda je on počeo da biva radostan i da sam ponekad kaže nešto slično. I malo po malo, to "padanje sa neba" se pretvorilo u sledeće :"Mama, jel mogu na Adi da kupim sladoled za sve nas?" ja kažem:"Ne danas, nisam ponela novčanik." , a on u toku šetnje na nekoj livadi nađe ni manje niviše nego 200dinara, dovoljno za po sladoled svakome!

Nadam se da uviđaš poentu ;)
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Ivan Spg »

Evo pročitaj na sajtu ratnici svetlosti http://ratnicisvetlosti.com/prevod/luiz ... bogatstvo/ i afirmacije iz tog članka su odlične :D
Afirmacije:

JA SAM MAGNET ZA NOVAC. BOGATSTVA SVIH VRSTA SE LEPE ZA MENE.

GDE GOD DA RADIM JA SAM DUBOKO CENJENA I BOGATO NAGRADJENA.

JA ŽIVIM U UNIVERZUMU PUNOM LJUBAVI, HARMONIJE I IZOBILJA, ZAHVALNA SAM.

JA SAM OTVORENA ZA NEOGRANIČENI PROSPERITET KOJI POSTOJI SVUDA OKO MENE.

ŽIVOT SNABDEVA SVE MOJE POTREBE U VELIKOM IZOBILJU.

JA VERUJEM ŽIVOTU.

ZAKON PRIVLAČNOSTI DONOSI SAMO DOBRO U MOJ ŽIVOT.

JA PRELAZIM SA RAZMIŠLJANJA NEMAŠTINE, U RAZMIŠLJANJE IZOBILJA I TO SE OGLEDA U MOJIM FINANSIJAMA.

JA ISPOLJAVAM ZAHVALNOST ZA SVAKO DOBRO U SVOM ŽIVOTU .

SVAKI NOVI DAN DONOSI DIVNA, NOVA IZNENADJENJA.

JA PLAĆAM SVOJE RAČUNE SA LJUBAVLJU, I RADUJEM SE DOK PLAĆAM SVAKI RAČUN.

IZOBILJE SLOBODNO TEČE KROZ MENE.

JA ZASUŽUJEM NAJBOLJE, I PRIHVATAM NAJBOLJE, SADA.

oslobadjam se svakog otpora prema novcu i sada mu dozvoljavam da radosno teče u moj život.

MOJE DOBRO DOLAZI OD SVAKOGA, I SA SVIH STRANA.
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
Mina u Sreci
Posts: 124
Joined: 22 Aug 2012, 21:37
Location: U sreci
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Mina u Sreci »

Princess Irulan wrote:Ametyst
On je dete koje ima sreće sa novcem, oduvek je imao - svakodnevno nalazi novčiće na ulici, po nekoliko... Pošto smo mi svi generalno učeni da "novac ne pada s neba" i "da ga je teško zaraditi" rešila sam da taj obrazac prekinem kod njega. Počela sam da mu za svaki nađeni dinar govorim :"Bravo! Pa to je divno! Vidiš kako tebi pare padaju sa neba!" ili da ga hvalim pred drugima namerno preuveličavajući :"Baš ima sreće, svakoga dana nalazi novčiće, nekada dođe sa punim džepovima dinarčića!"
Presavrseno!!! Tvoja deca imaju veliku srecu sto su izabrali bas tebe. Ovo ispricaj molim te svakoj majci koju znas.
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Ivan Spg »

Baš tako Mina :D Dovoljno bi bilo decu samo pustiti njihovom urođenom osećaju obilja, ali u našem društvu je dobro još i ojačati taj osećaj.
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
leci
Posts: 351
Joined: 19 Aug 2012, 21:28

Re: Afirmacije

Post by leci »

Mina u Sreci wrote:
Kroz ovo penjanje, moj sistem verovanja, malo po malo dozvoljava da ja zaista POVERUJEM u to sto zelim. I sledeci put, kad me neko pita, kakav je tvoj posao, ja sa osmehom na licu mogu da kazem "Ja imam savrsen posao koji me ispunjava!" i da zaista verujem u to.

Posle par dana, nedelja...ovo verovanje je toliko cvrsto, da vise ne mora ni da se svesno afirmira, nego postaje deo mog gledanja na svet.
I time privlacim sve vise i vise poslova koji odgovaraju mojoj novoj vibraciji.
Draga Mina u Sreci, jako mi se sviđa kako koristiš Abrahamovu tehniku i ja volim da je koristim. Neočekivano je delotvorna! Dovoljno je nekoliko puta da je koristiš i da se u čoveku probudi saznanje, da ne mora biti neraspoložen i negativan i u problemu.

Image
By leci at 2009-03-22
User avatar
Ametyst
Posts: 40
Joined: 20 Aug 2012, 18:24
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Ametyst »

Spoygg wrote:Evo pročitaj na sajtu ratnici svetlosti http://ratnicisvetlosti.com/prevod/luiz ... bogatstvo/ i afirmacije iz tog članka su odlične :D
Zaista oslične afirmacije. Odlučila sam se za ove tri da koristim:
Oslobadjam se svakog otpora prema novcu i sada mu dozvoljavam da radosno teče u moj život.
Ja sam stvorena za neograničeni prosperitet koji postoji svuda oko mene.
Ja sam magnet za novac. Bogatstva svih vrsta se lijepe za mene.
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Ivan Spg »

Ovu prvu i treću sam i ja koristio, baš mi pašu :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
Ametyst
Posts: 40
Joined: 20 Aug 2012, 18:24
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Ametyst »

Došla sam na jednu ideju kako još mogu da koristim afirmacije pa me zanima vaše mišljenje.
Nađem sliku koja predstavlja moju želju (npr. ako želim novac izaberem sliku na kojoj se nalaze novčanice ). U paint-u preko slike napišem afirmaciju (npr. Bogata sam). Zatim snimim sebe kako govorim tu afirmaciju. Onda u WMM-u (Windows Movie Maker) napravim slideshow tih slika i u pozadini pustim tu snimku sebe kako govorim afirmacije.
Mislim da je to jako moćan metod jer bih u isto vrijeme gledala inspirativnu sliku i vizuelizovala, čitala afirmaciju i slušala sebe kako izgovaram tu afirmaciju. Šta vi mislite ?
User avatar
Mina u Sreci
Posts: 124
Joined: 22 Aug 2012, 21:37
Location: U sreci
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Mina u Sreci »

Hajde ti to isprobaj, pa javi ;)
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Afirmacije

Post by Ivan Spg »

Zvuči moćno :D
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
Post Reply