Moć Kristala

Anđeli, Aura, Channeling, Svetlosno telo, Vibracija tela, "Neobjašnjive" pojave, Slučajnost, Znakovi, Borjevi, Imena i njihovo značenje i uticaj

"Malo" znači da ove pojave nisu obavezno nešto što je neobjašnjivo, nego samo da moramo pomalo da naslućujemo kako funkcionišu
Krijesnica

Re: Moć Kristala

Post by Krijesnica »

Hehehe taman sam ti napisala u poruci da sam vidjela reklamu jučer :D Svejedno, hvala, sutra trčim po njega :D
Krijesnica

Re: Moć Kristala

Post by Krijesnica »

Danas sam dobila u ruke svoj crveni jaspis u obliku piramide :D I odmah sam doživjela zanimljivo iskustvo. Kad sam ga izvadila iz kutijice, primijetila sam da na jednom dijelu ima neko manje oštećenje koje je vjerojatno nastalo prilikom poliranja. I onog trena kad sam to vidjela, doživjela sam deja-vu, kao da sam to već negdje vidjela, baš zbog tog jednog komadića koji se otkrhnuo :shock: Odmah sam se povezala s kristalom i imam filing da ću imati jako zanimljiva iskustva s njim. Držala sam ga na dlanu možda minutu dok sam ga pokazivala mami, i cijela šaka mi je utrnula, također sam vidjela da ima predivnu zelenu auru <3 Sudra ću ga očistiti i napuniti, baš sam sretna što ga imam :D
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Moć Kristala

Post by jaspis »

jeeee, taman sam te pitala na PP kakav ti je kamenčić
Moj je još kod prijatelja i on isto kaže da je nekako skroz predivan i moj isto ima jednu greškicu negdje...
Jedva čekam sutra tj. danas da ga doživim onako kako treba :)
Imam već crveni jaspis na špagici u obliku kornjače ali piramida je ipak piramida
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
Krijesnica

Re: Moć Kristala

Post by Krijesnica »

evo taman sam i ja tebe pitala jesi dobila kristalić u ruke, hahaha.
Baš sam imala osjećaj da sam nešto zaboravila napraviti, i sad sam se podsjetila da bih ga trebala ići očistiti i napuniti. :D
Krijesnica

Re: Moć Kristala

Post by Krijesnica »

Upravo sam si naručila labradorit iz Nebeskog dara :mrgreen: :mrgreen: Jedva čekam!!!!!
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Moć Kristala

Post by jaspis »

Uh, labradorit je preeedivan :)
Ah meni su svi kamenčići predivni ali svejedno, labradorit je baš poseban ;)
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
Krijesnica

Re: Moć Kristala

Post by Krijesnica »

Ja sam se zaljubila čim sam ga vidjela :D Trebao bi stići ovaj tjedan, jaooo kako sam nestrpljiva ^^
Krijesnica

Re: Moć Kristala

Post by Krijesnica »

Jutros su mi na vrata stigla dva labradorita i jedan gorski kristalić :) Kristalna obitelj se lagano širi :D
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Moć Kristala

Post by jaspis »

Ima li netko iskustva sa crnim opsidijanom?
Privlaci me duuugo, cula sam da je dosta jak kamen pa me interesira da li se netko vec susreo s njim?
Znam da na svakog djeluje drugacije ali svejedno bi htjela cuti iskustva
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
Krijesnica

Re: Moć Kristala

Post by Krijesnica »

Jedna osoba mi je rekla kako su njoj crni kristali općenito odbojni, ali da je odlučila dati priliku opsidijanu..i nije joj se svidjelo jer ju je jako uzemljio, svu energiju je spičio u zemlju i njoj je počelo biti slabo, kao kad ti padne šećer...ali to je samo jedno iskustvo, ljudi su različiti, njihove energije su različite. Žena koja mi je to pričala je po prirodi dosta neuzemljena, hoda glavom kroz oblake, ona voli plave, ljubičaste i zelene kristale, vjerojatno zato je opsidijan tako utjecao na nju. Moj prijedlog je da mu pružiš priliku, i kombiniraš ga s nekim kristalom koji će mu dati ravnotežu, na primjer ametist, gorski kristal, fluorit, ili bilo što što po boji odgovara gornjim čakrama... I naravno, da za početak ne pretjeruješ, možete se družiti svaki drugi dan po par minuta dok vam se vibracije ne usklade.

Uvijek je stvar u doziranju...recimo ja sam zaljubljena u ametist, to je bio prvi kristal koji sam nabavila, ali smo se posvađali hahaha, jer sam ga jednostavno previše koristila, a nisam ga pokušavala uravnotežit s nekim drugim kristalom. Ako te intuicija vodi za opsidijanom, onda znaš da on ima nešto što tebi treba, i nemoj se uopće obazirati na ono što ti drugi govore...ono što je jednoj osobi otrov, drugoj je lijek ;)
Post Reply