Šta trenutno ČITATE ?

Knjige, videi, filmovi, pesme, slike, citati, afirmacije, priče
User avatar
jaspis
Posts: 314
Joined: 29 Jan 2013, 20:55

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by jaspis »

Nešto tražila po compu i našla jednu knjigicu koja bi vam mogla biti interesantna pa sam ju postavila na dropbox
http://www.dvostrukaduga.hr/index.php?p ... &Itemid=87
na linku iznad je opis knjige
a evo i linka za samu knjigu
https://dl.dropbox.com/u/11044651/Skriv ... %20APK.doc
Odoh pokusati u svoj zivot privuci veeliku salicu kave
:)
Teži visokom jer u duši ti leže skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi predhode svakom cilju.
User avatar
jelena
Posts: 323
Joined: 29 Sep 2012, 23:59

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by jelena »

Hvala ti jaspis za ovu knjigu od Kezele,jedno vreme sam je tražila i nisam našla hvala što si me podsjetila na nju.
Idem je sad čitati.
Danijela
Ging3r
Posts: 2
Joined: 24 Feb 2013, 21:44

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by Ging3r »

Pozdrav svima!
Ne znam da li je neko pre mene postavio ovaj link, ako i jeste nije jos jednom na odmet jer je kniga sjajna :)
http://www.znakovi-vremena.net/Dokument ... u_nama.pdf
Uzivajte i nadam se da ce nekome pomoci
Divan dan svima zelim!
Delfin
Posts: 14
Joined: 20 Aug 2012, 18:21

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by Delfin »

Rabindranat Tagore, Sadhana-Ostvaarivanje života.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by DenVik »

Ja procitala Zanu Poliakov i Sinisu Ubovica( super su, narocito jer su nasi i drugaciji i bore se sa vetrenjacama kao i nasi ratnici), za dva dana.
Ali sam se rvala sa Meditacija radnika svetla, Dejvid Kazins( ljudi, kao da su reci cetvrtaste i uglavljujem ih u okrugle rupe u mozgu koje nemam, teska borba, odustala)
Sad uzela Dvanaesti uvid Dz.Redfild, da se odomorim :D
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
pozitiva
Posts: 406
Joined: 20 Jan 2013, 13:24

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by pozitiva »

joj DenVik, strava knjiga dvanaesti uvid :D
predobra ja je procitala tacnije progutala za jedan vikend pre jedno mesec dana
sad citam rekonekcija Perl
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by DenVik »

Hvala Pozitiva, imala sam fazu od 4 meseca, nisam mogla ništa da čitam jer već 5 godina gutam knjige o ZP, same mi dolaze :D ili ih prosto ugledam u izlogu( a tek knjige koje čitaju Normalci :D , to nisam uzela u ruke 4 godine, je li to normalno?, ljudi, dešava li se to još kome?)
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by Brida »

Desava se meni.Pre neki dan sam usla u knjizaru(obozavam knjizare )rekla sam sebi da necu gledati knjige o ZP...odusevila sam se koliko dobrih novih knjiga :)
Trenutno citam "Osmicu"Ketrin Nevil,da se malo opustim.
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
User avatar
John Work
Posts: 159
Joined: 09 Oct 2012, 17:29

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by John Work »

Ne mogu se pohvaliti nekim čitalačkim stažom, mada sam nekada bio u čitalačkoj sekciji, i čak dobio značku :lol: gotovo ništa osim obavezne lektire nisam čitao.

I tokom školovanja nisam gotovo ništa čitao, posle toga sam počeo da se zanimam za astrologiju, i u 8 godina dugoj praksi pročitao sam mogu slobodno reći preko 50 knjiga iz ove oblasti i te knjige sam po uputstvu iz knjige traži i dobićeš sklonio za sada u podrum jer mi više ničemu ne služe. ;)

Paralelno sa ovim čitao sam i drugu literaturu od autora Jozef Marfi, Spasoje Vlajić, Mića Jovanović, Živorad Mihajlović Slavinski, Majkl Drosin, Antoni de Melo, Majkl Njutn i drugi..

Dakle gotovo sve vezano za okultizam, moći uma, zakon privlačnosti i slično.

Tako da je i moj zaključak da gotovo ništa (izuzimajući stručnu literaturu,koja mi je potrebna za stalno usavršavanje jer sam odabrao profesiju u kojoj se sve brzo menja) osim onoga što me zaista interesuje ne dolazi pod ruku.

Sećam se ima tome već par godina odem u BG i zastanem pored jedne knjižare i od svih knjiga koje postoje ja ugledam Buđenje - Antoni de Melo. I kupim je naravno. Odem,kod frizera i on mi priča o super knjizi koju je pročitao i koja bi mi se dopala i pozajmi mi knjigu na čitanje, a knjiga je bila Celestinsko proročanstvo. :)

A ovo je još jedan dokaz koliko je ZP delotvoran i kako slično privlači slično.

Trenutno po drugi put počinjem da čitam knjigu Traži i dobićeš.
Last edited by John Work on 03 Apr 2013, 22:13, edited 1 time in total.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Šta trenutno ČITATE ?

Post by DenVik »

Hvala Sanco, hvala John.
Meni se dešava da čitam Abrahamove knjige, ponovo, jer znam da se one svaki put drugačije doživljavaju i kao da nisam neke reči "videla" prvi put, haha, kako da ne..
I meni knjige tako dolaze, same :D
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Post Reply