Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Danas ti je rođendan? Na čemu si zahvalna? Kako si počela? Predstavi se :)
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Ivan Spg »

Žiko God Bless You and Yours :) Divno je sve to što si napisao blago tebi bogat si čovek zaista! :bravo:

Ja sam ultra prezahvalan i presrećan jer sam kupio novi monitor!!! :zdravica:
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by DenVik »

Ziko, divan i praktican pre svega, kao jedinstveni pravi razredni staresina jednog neozbiljnog, ali kreativnog razreda.( i oni su slatki, slatki na slikama)
Spoygg se ocito pripremio za nas video klip, pa da vidimo od kog je to materijala, oce li nas izdrzati? I da ta makina radi besprekorno.

Veceras zahvalna za moje dete, koje je svakog sekunda u sadasnjem trenutku i ja to nikako da prepisem od njega, tvrda glava nema sta :budala: ( bili restoranu danas sa kumovima,prvo je uzivao jer je tu gde jeste, pa je pevao, opusten i rasterecen od svega i sve je bilo kako je on hteo i sve je bilo sasvim kako treba)
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
sarah
Posts: 495
Joined: 05 Sep 2012, 13:24

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by sarah »

Žiko što kaže naš admin ti si zaista jedan Bogat čovek, i baš mi drago što si i sa nama ovde na vezi :ruzha:
Spoygg za tvoj monitor :zdravica: da ga u radosti koristiš :bravo:
DenVik učiiiiii od sinčića... sve je bilo kako je on hteo i sve je bilo sasvim kako treba...Divota :)
Ja sam zahvalna što sam pročitala Vaših par postova pred spavanje, i što ću lepo spavati :D
Ivan Spg
Gradska Čistoća
Posts: 684
Joined: 19 Aug 2012, 19:58
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Ivan Spg »

Moram samo da napišem da sam jako zadovoljan monitorom i zahvalan sam što sam tako dobro izabrao. Jako uživam sad u njemu!!! Cheers, love&light!!!
Kućni red - obavezna lektira za sve novajlije pogledajte ovde.
Krijesnica

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Krijesnica »

Hvala za sva neobična iskustva koja mi se događaju i pomažu mi da rastem i učim o sebi i drugima.
Hvala za sve spoznaje koje mi pokazuju kojim putem trebam ići.
Hvala za sve one male smjernice koje mi govore na što trebam obratiti pažnju.
Hvala za sve predivne ljude i ugodne razgovore.
Hvala na inspiraciji koja mi pomaže da stvaram i izražavam se.

I ponajviše od svega, hvala za svu ljubav koju osjećam, za ostvarenje svega onoga što mi srce želi, za sve ono što sam mislila da nikada neću moći ostvariti, a ipak jesam...
Hvala što sam dokazala sebi i drugima da čuda postoje i da se isplati maštati i očekivati najbolje od života.
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Brida »

Zahvalna sam sto zivim u najlepsem delu Beograda :veselica:
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by DenVik »

To, Sanco, to se trazi...drago mi je da je tako, lj
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
User avatar
Član 257
Posts: 803
Joined: 25 Oct 2012, 11:30
Contact:

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Član 257 »

Krijesnice,divno rečeno. Sanco,koji je to najlepši deo Beograda,kad vec volim da se selim možda mi se dopadne? A ja sam zahvalna što imam divnog ljubavnika sa kojim mogu da razgovaram o svemu i koji je veoma zainteresovan da meni bude uvek dobro. Čak i kad je hiljadama kilometara daleko.
"Vaše unutrašnje biće vas uvek vodi ka onome šta želite. Ono vas nikada ne štiti od nečeg drugog." Abraham
User avatar
Brida
Posts: 207
Joined: 27 Jan 2013, 12:16

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by Brida »

Zahvalna sam na ovom predivnom jutru. :lol:
Clan,najlepsi deo Beograda naravno ,Zemun :veselica:
Život se nikome na ovom svetu ne duguje. Ni majci ni deci, ni prijateljima, nijednom idealu! Život je moje, jedino moje neprikosnoveno pravo. U šta ću ga satreti moja je lična stvar.
User avatar
DenVik
Posts: 870
Joined: 24 Jan 2013, 21:14

Re: Na čemu si zahvalna u ovom momentu???

Post by DenVik »

:lol: haha, Sanco, volim Zemun, kej obavezno(u moru tih splavova ima jedan normalan sa odlicnom zivom svirkom) ali i najbolje sarajevske cevape kod Cice...
Ja zahvalna jutros jer me Zivot voli i osecam to celom sebe
Uvek sam u pravo vreme, na pravom mestu i uspešno činim upravo ono što treba
Post Reply